Přejít na obsah

www.HotHatchShop.cz


Doporučené příspěvky

Projekt HotHatchShop.cz vznikl na konci roku 2010 jako logické vyústění naší činnosti, kterou jsme doposud dělali jako hobby. Záplavě nekvalitních čínských kopií závodních dílů a jiných nekvalitních výrobků na českém trhu chceme udělat přítrž.

 

Vzali jsme si za cíl přinést na český trh pouze kvalitní, ověřené značky (Milltek, Forge Motorsport, Franken Turbo, Powerflex, Neuspeed a mnoho dalších renomovaných značek) a nabízet je zde za přijatelné ceny. Soustředíme se hlavně na vozy koncernu Volkswagen (Porsche, Audi, Seat, Škoda Auto, Volkswagen), s jejichž úpravami máme bohaté zkušenosti.

 

Máme zájem podporovat českou tuningovou a motoristickou scénu a ukázat jí tu správnou cestu. Pokud jste se rozhodli postavit nějaký závodní či tuningový projekt, rádi se na něm, ať už jako konzultanti nebo jako dodavatelé dílů, budeme podílet.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

logoSuperProHeader.jpg

 

Stali jsme se oficiálními distributory australských silentbloků SuperPro. Již nyní u nás najdete kompletní nabídku pro všechna hlavní koncernová auta včetně Anti lift a Caster increase kitů, které výrazně mění charakteristiku jízdních vlast

ností vozidla. Pro klubáky nabízíme akci 10% slevu na veškerý sortiment SuperPro. Stačí k objednávce do poznámek připsat "Akce SuperPro" a sleva Vám bude započtena.

 

Zde kompletní nabídka

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

159_logo.png

Získali jsme oficiální zastoupení firmy GoFastBits. Pro 1,8/2,0 TFSI a TSI majitele máme skvělou novinku v podobě sady pro zlepšení originálního přepouštěcího ventilu. Originální bud praská nebo upouští, proto je dobré ho řešit. Více viz ODKAZ. Další produkty by mohly zajímat majitele motorů 1,8T, pro které jsou v nabídce další zajímavé ventily. Kompletní nabídka zde:

HotHatchShop produkty GFB

 

Pokud napíšete do poznámek při objednávce že jste z Octavia Clubu, dostanete na produkty GFB 5% slevu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím RSáky. Asi tu brzy proběhne debata, jaké chipy jsou dostupné pro benzínové RSo. Tento motor je z výroby až extrémně podladěný, takže chiptuning je téměř "must have". Už jen se základní úpravou APR Stage 1 se dá dostat na 320+ koní a 480 Nm viz graf. Tato úprava má i TÜV certifikát, takže bude možnost zapsání do TP.

post-1119-0-10418700-1401818961_thumb.jpg

 

Pro ty, kterým by to nestačilo, tak je v nabídce i úprava Stage 2, která vyžaduje dosazení sportovního 1. dílu výfuku. Pokud se auto vybaví tímto dílem a doladí, tak získáte výkon až 344+hp a 490Nm s výrazným zlepšením průběhu výkonu ve vyšších otáčkách.

post-1119-0-43870800-1401818965_thumb.jpg

 

Všechny tyto úpravy prošly důkladným testováním tak, aby se docílilo nejlepšího naladění. Pro majitele úpravy Stage 1 bude upgrade na Stage 2 již zdarma. Úpravy budou obsahovat pokročilé EMCS funkce, možnost přepínání softwaru a napojení na APR Mobile pro diagnostiku automobilu.

 

Jako doplněk k těmto úpravám budou brzy k dispozici i tuningové díly jako sání, výfuk, mezichladič a dálší, se kterými se bude dát dosáhnout maximálního výkonu. Vše s TÜV certifikátem. O novinkách Vás budu průběžne informovat.

 

Chiptuning od APR bude k dispozici od konce července 2014.

 

Vše najdete na www.H-H-S.cz

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...