Přejít na obsah

Akce skoda zapalovaci moduly


Doporučené příspěvky

Taky nejezdím do AUTOrizovaného servisu , ale dnes jsem byl a nechal jsem si zjistit zapalovací moduly . Akce proběhla na 75% , to znamená , že mě měnily jen tři moduly , čtvrtý byl OK .

Průběh : každý modul má své číslo , na příjmu podle PC , zjistí čísla modulů , k tomu potřebujete data o voze v mém případě > ServisKnížku , technik je vyndal a zkontroloval čísla modulů . V případě že čísla se shodovala se seznamem VADNÝCH modulů , vymění je za jiné . Staré moduly si ponechá servis , který je zašle do ŠKODA MB společně se zprávou o výměně . NIC jsem neplatil !!!

Dokonce mě ještě vymazali chybu > DIAgnostikou .

Upraveno uživatelem stenly1972
Odkaz ke komentáři

zkoušel jsem to na oficiálních stránkách Škoda jestli podle VIN kódu se mě týká nějaká svolávací akce a vyšlo mi že ne, teď jestli se tomu dá věřit....

http://www.skoda-auto.cz/cze/service/assembly/pages/assembly.aspx

 

stenly1972: nemohl by jsi to zkusit ty jestli ti to napíše že se tě to týká? jestli ti vyjde taky že ne když si tam přitom byl tak bych tam jel určitě

Odkaz ke komentáři

stenly1972: nemohl by jsi to zkusit ty jestli ti to napíše že se tě to týká? jestli ti vyjde taky že ne když si tam přitom byl tak bych tam jel určitě

 

VÝSLEDEK >

Vážený zákazníku,výrobcem není vyhlášena žádná svolávací akce související se zadaným číslem VIN TMBER21U.......

 

URČITĚ tam zajeď , nic tě to nestojí !!

Upraveno uživatelem stenly1972
Odkaz ke komentáři

Dexter 1.8T > Jasně zajeď tam , nezáleží na stáří vozu , ale na číslech na modulech , servisknižku mám po majiteli z Německa , tu v ČR ji nikdo nepoužíval , pouze použily z knížky udaje o vozidle a dopsali mě tam výměnu těchto modulů .

Upraveno uživatelem stenly1972
Odkaz ke komentáři

no,ty moduly se většinou mění až začne jít nepravidelně motor...Stenlymu sem se na to ptal....jde o rok výroby,vin,popřípadě typ vozidla....mě vyměnili všechny moduly-ušetřeno 6000kč jen díky tomu že mají lepší mašinu na geometrii(mám snížen podvozek V-Maxx př.náprava 25mm a zadní 30mm)po zadání dat do PC ze servisní knížky mi bylo nabídnuto zdarma výměna modulů(květen 2011)

Odkaz ke komentáři

Přes víkend jsem napsal dotaz ohledně svého auta do Škodovky, dnes přišla odpověď :

-------------------

Vážený pane J.......

pro vozidlo, s číslem podvozku: TMBGL41U522......, motor typ AUM, jsou určeny Zapalovací cívky 06A 905 115 D. Ohledně posouzení,

s kontrolou zapalování motoru Vašeho vozidla se můžete obrátit na kteroukoliv autorizovanou opravnu Škoda, nejlépe na firmu,

která o Vaše vozidlo po servisní stránce pečuje (viz. Servisní knížka, prohlídky dle předepsaných intervalů).

 

S pozdravem,

Mgr. Bohuslav Brojer | PST - Péče o zákazníka

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

------------------

Podle výše uvedené zprávy nemám momentálně ve svém autě ani jednu cívku uvedeného-předepsaného typu :( Postupně jsem již vše měnil a mám tam celou sérii ( všechny kusy jsem kupoval ve Škoda a.s., vždy se mě ptali na rok výroby), motor stále šlape v pohodě :)

čísla současných cívek : 06B 905 115N, 06B 905 115R, 06B 905 115N, 06B 905 115J

4 původní vyměněné cívky měly číslo 06B 905 115H

Do servisu určitě zavolám, předpokládám že mi to vymění ZDARMA

Odkaz ke komentáři

já dnes volal do Škodovky kousek ode mě, pánovi jsem řekl můj VIN a on mi pár minut na to volal jestli se mě to týka, řekl že ano tak jsem na čvrtek objednán že to zkontrolujeme, a proto že k ním nejezdím na servis a tato kontrola má proběhnout při obyčejném servisu tak napíšeme že mi měnili žárovku :)

Odkaz ke komentáři

Také děkuji za doplňující info, dnes jsem se objednal na středu 7.3.

 

( Nejprve mi tvrdili, že žádná akce není, pak chtěl technik vědět VIN, nakonec řekl, že se to mého auti týká a podle čísel cívek které tam mám se budou 3 ks měnit - zdarma ) :palec: Správný typ cívek pro AUM je 06B 905 115R a 06A 905 115D , ostatní typy jsou špatné.

 

Ovosh :

 

týká se to cívek : post-92-0-30543700-1330710502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Michal70 :

 

objednával jsem to v pátek kolem 13.30hod., chtěl jsem odpolední termín a měli volno ve středu 8.3., podle mě je to OK

 

Pokud bych si to měnil sám, tak 4 cívky mám hotové do 15 minut, do Škodovky bych vůbec nejel, ale pokud mužu mít nové cívky zdarma, tak toho využiju, jedna stojí cca 800 - 1000Kč :o

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...