Přejít na obsah

4.OCTAVIA SRAZ 2012


Doporučené příspěvky

no takze zpet :D resume

 

- gril zkusime sehnat druhej, to se planuje

- zabava pres den, zkusime vymyslet - zase ale kdyzbude pocasi na tak to bude problem

- ohnostroj mensiho kalibruby byt mohl, uvdime co mesto, "prekvapive" se mi jeste neozvali :D

- vecerni pivo, porad nevim, klonim se k priplatku za osobu, ktery budou na to piti pouzity, nez abychom se tam tocili, udelame to asi naramkama na ruce a bude

- tombola, prodej listku za 10 kč, cen bude treba 10 od sponzoru aby to bylo rychly

Odkaz ke komentáři

k tej sobotňajšej zábave by som možno navrhol tenisový turnaj...Sú tam kurty a bola by škoda ich nevyužiť,mohol by sa zoganizovať trebárs nultý ročník "Octavia Open",záujem by sa zistil dopredu a podla toho by sa objednal kurt na nejaké 4-5 hodiny...náklady na kurt by si rozdelili účastníci turnaja medzi seba a nezaťažil by sa rozpočet organizátorov a možno by sa pre najlepších potom našla nejaká samolepka prípadne triko Octavia clubu :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

No, tak urcite souhlasim, proc nevyuzit zazemi a perfektni sportovni vybaveni kempu! Tenis "Octavia Open" urcite dobry napad a urcite min. 8 clenu srazu co bylo nyni by si ZAHRALI. ;)

 

Jen jako "vsestrany sportovec" (pro rejpaly, radsi davam do uvozovek), nevim, nevim jak vse zvladnu za jeden den - tenis, minigolf, squash, popripade bowling... :lol:

Odkaz ke komentáři

No, tak urcite souhlasim, proc nevyuzit zazemi a perfektni sportovni vybaveni kempu! Tenis "Octavia Open" urcite dobry napad a urcite min. 8 clenu srazu co bylo nyni by si ZAHRALI. ;)

 

Jen jako "vsestrany sportovec" (pro rejpaly, radsi davam do uvozovek), nevim, nevim jak vse zvladnu za jeden den - tenis, minigolf, squash, popripade bowling... :lol:

 

zapoměl jsi na nohejbal lol.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...