Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nevím, jestli je to problém a nebo pouze normální průběh u motoru 2.0 FSI, typ BVX

Při brždění motorem a nebo pouze při malém dávkování paliva se z motoru objevuje zcela zřetelnější hluk (takové vrnění). Tento hluk je pouze v rozmezí otáček 2300 až 2500. V jiných případech se to neobjevuje. Byl jsem se zeptat v jednom autorizovaném servisu a bylo mi sděleno, že s těmito motory nemají moc velké zkušenosti a proto to mám nadále sledovat.

Je tady někdo z okolí Brna s tímto motorem, abych to mohl porovnat?

 

 

EDIT 5.11.2009 23:53

Celou věc jsem podstoupil autorizovanému servisu a světe div se. Servis potvrdil, že ten zvuk (i když není jasně patrný) není ono a začal mé auto zkoumat. Zatím není výsledek, ale s jistotou můžeme k dnešnímu dni konstatovat, že se nejedná o závadu na motoru, ale na převodovém ústrojí zadní nápravy nebo haldex spojky. Další zkoumání bude pokračovat příští týden. Na víkend totiž auto potřebuji. :palec: :) :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak dneska jsem odevzdal auto do servisu na výše zmiňovanou reklamaci. Garanční technik mi říkal, že během 1 týdne by to měli zvládnout. Tak uvidíme, jak se s tím popasují.

Důležitá věc je, že vůbec neremcali a jenom oznámili, že vozidlo je v záruce a tak to musí opravit.

 

Motor je OK a hluk a vibrace se šíří od zadní nápravy. To jsem zvědavý v čem to bude a kde kluci od Haldexu udělalil chybu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ďalšia radosť je, že v stredu sa pokazila komplet chladiaca sústava ocovmu kolegovi na OII 2.0FSI. Skoro nedošiel domov z Popradu. Včera malo prebehnúť kompletné rozobranie auta (ala Rolbar) :) Už mu unikala rok a starý servis prišiel na veľké prd, tak to tam iba dolieval. Do toho má posratý ten katalyzátor, ale nech sa Pájo nehnevá, ten 2.0FSI sa nevydaril, stále má problém! :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak 28. vecer jsem prejel nejake hrboly (koleje), nacez se mi rozsvitila kontrolka "kontrola vyfukovych plnu" a motor se prepnul do nouzoveho rezimu. Klasicke vypnout-pockat-zapnout nepomohlo, navic motor docela silne vibroval - jet se s tim sice dalo, ale tak do 50km/h a pri jakemkoli zrychlovani nebo na volnobeh motor brutalne vibroval. Tak jsem to hned 29. rano hodil do servisu a v poledne to mel opravane - byla vadna (vypadala jako zlomena) civka k jednomu z valcu - auto tedy jelo pouze na 3 valce - menil se cely modul. Stalo me to 2100, takze nakonec celkem v pohode.

Odkaz ke komentáři
Tak 28. vecer jsem prejel nejake hrboly (koleje), nacez se mi rozsvitila kontrolka "kontrola vyfukovych plnu" a motor se prepnul do nouzoveho rezimu. Klasicke vypnout-pockat-zapnout nepomohlo, navic motor docela silne vibroval - jet se s tim sice dalo, ale tak do 50km/h a pri jakemkoli zrychlovani nebo na volnobeh motor brutalne vibroval. Tak jsem to hned 29. rano hodil do servisu a v poledne to mel opravane - byla vadna (vypadala jako zlomena) civka k jednomu z valcu - auto tedy jelo pouze na 3 valce - menil se cely modul. Stalo me to 2100, takze nakonec celkem v pohode.

Celkem rychle diagnostikované a vyřešené!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak sesel se mesic s mesicem, na tachometru pribyly 3 tisice km a kontrolka se znova rozsvitila a motor zacal znova vibrovat. Jelikoz se tak stalo v nedeli vecer a jeste k tomu ve Svycarsku, rozhodl jsem se pres problem vydat se na cestu. Na 3 valce jsem tak absolvoval zhruba 500km az do Mnichova, kde jsem auto nakonec dal do servisu. Auto jelo, ikdyz se mu moc nechtelo, hlavne pri zrychlovani a pri jizde do alpskych sedel, ale jinak pri konstantni jizde to relativne slo, dokonce jsem s tim jel 130km/h. Navic se mi auto "odmenilo" prumernou spotrebou za celou cestu 5.2l/100km - no kdo takoveho cisla uz s 2l 4x4 dosahl :-) ? Jak jsem rekl, v Mnichove jsem nakonec dal auto do servisu - porucha zase stejne - spatna civka - vymenili vsechny 3 (1 menena uz o vanocich), material dali na kulanci, a tak jsem platil jenom praci, coz delalo 188Eur - cena tedy nizsi nez v CR s materialem. Doufam, ze ted budu mit nejakou dobu pokoj.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Zdravím

Mám motor BVX (MR 2008), najeto cca 70.000 km a v poslední době pozoruji následující chování. Při volnoběhu motor jde cca 10 sekund normálně, spotřeba na PP je 0.9 l/h následně po již zmiňovaných 10 sekundách motor je o něco hrubší (a o něco hlučnejší), ale zároveň spotřeba klesne na 0.6 l/h.

Dělá to pouze u provozní teploty (90 st). Setkal se někdo s tímto projevem?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...