Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Guest Pavelsyrovy

zdravim všechny vespolek fabinka jede do světa a mam vybranou 2.0 fsi 2006 ma nalitano něco malo přez dvě kyla takže rozvody to jistěj ale chci se zeptat kolik mate vy nalítáno známej mi říkal že tyhle motory kolem 300tis konec a generálka... je na tom něco pravdy diky

 

taky sem si poridil 2.0 FSI rok 2006 sem zvedavej ted se mi rozvitila kontrolka motoru mam ho 14 dni ma nalitano 240 000 tak uvoidime zitra pude do servisu

Odkaz ke komentáři

také se přikláním k EGR. Pravděpodobně předchůdce jezdil na N95 a ty jsi do toho natankoval něco lepšího... Saze u FSI motoru jsou svině ;)

 

Jinak motor vydrží dost tisíc km, není teplotně namáhán turbem, takže pokud se jezdí na kvalitní benzín a dělá pravidelná údržba, vydrží dost. Vím o jednom autě, které má bez oprav na motoru něco přes 400tkm a stále šlape. Hází pouze sporadické chyby lambdy (po těch km už na to mají nárok, ale 5x sondu není levné vyměnit).

Odkaz ke komentáři

Zdravim,takze jak jsem zde psal driv ohledne ty chyby: rizeney termostat chlazeni motoru (F265): preruseni

P1292 - 004 - zadny signal / komunikace - Kontrolka závad ZAP

 

tak jsem prosel kabelaz a vse je ok,tak uz me nenapada co by to mohlo byt,takze asi budu muset navstivit serivis :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Takže není třeba se obávat, že by se po překonání já nevím, třeba 250k začalo všechno nějak masivně kazit? Jsem se pokoušel dneska poměrně důkladně googlit, ale nic moc jsem nenašel, sekce poruchy zde na foru je poměrně stručná oproti obdobným sekcím u jiných motrů a na dalších fórech se hl. řešila dynamika a spotřeba.....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravim panove.

Mam BLR r.v. 2005, najeto 120tis.

Dosavadi problemy: EGR, civky, svicky.

Poslednich 20tis km se rozsvicuje Check motor - mala propustnost katalyzatoru. Je na vymenu, ale jezdi to.

Z toho duvodu taky shnaim nejaky VAG kabel + SW, abych si hi pres PC mohl diagonstikovat, popr. zhasinat kontorlku, ta me sere:-).

 

Poradite nekdo?

 

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Klucíí co je snimac NOx na 1. rade valcu (hlasi diag)?

 

JInak po nejake dobe auto v servisu a :).. Zadni lozisko vymeneno (vule kola asi tak centimetr :) ), rozsvecuje se ESP - zjistena zavada cerpadla haldex spojky.

 

No budu se ted mit cim zabyvat...Vevco nevis o tom neco?

 

Diky

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zdravím jakou životnost cca má automat v FSI a kde se pohybují ceny oprav oproti manualu ? a popřípadě motor. Chci kupovat benzín a asi nejlíp octavku pač je jich nejvíc cenově dostupnych na výběr. Nebo poraďte jakej motor pro mě bude idealní když najedu ročně cca 10-15 000. S manželkou chceme větší rodiné auto takže octavia nebo passat combi vítězí.

Odkaz ke komentáři

tak jsem se stal majitelem OII 2,0FSI 2005, najeto 290tis.Udělal jsem servis( filtry,svíčky,náplně,rozvody),na motoru vyměněny předchozím majitelem 2 zapalovací moduly.Po ujetí 50km mi odešel jeden ze starých zapalovacích modulu,tak jsem ho vyměnil a po ujetí 1km znova auto jede na tři.Zítra napíchnu na vag,ale je možné že odešel poslední ještě starý modul nebo může být chyba jinde, která způsobuje poškození modulu.Díky za rady

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...