Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Guest Májinka

Koupě OII

802 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Guest Májinka

Chci koupit Škoda Octavia RS o výkonu 125 kW.

Má najeto pouze 500 km.

Ovšem majitel ho nabízí POUZE za 500 tisíc.

Jak zjistím, co to auto má mít, umět?

Není to málo, když pořizovací cena je přes 800 tisíc?

Máme o to s přítelem vážný zájem, jen se bojím kupovat zajíce v pytli.

Navíc majitel nepovolil prohlídku v servisu, což je dosti zavádějící. Prý to spěchá.

Mohu zjistit někde zda je kradené?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ať dá VIN. Šikulové zde dokážou dohledat historii auta! A proč se brání prohlídce v servisu?

Každý legální a dobrý prodejce toto umožní!

Hlavně neskládat dopředu zálohu!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na 100% to auto nie je v poriadku!!!!! Nedovoli prehliadku v servise preto lebo by tam tistili ze to auto nema LEN 500KM ALE 50 000KM. Urcite nieco zatajuje majitel!!!!!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Májinka

Je to odpověď na inzerát.

Nevím, proč to nedovolí. Mohla jsem se v něm projet a právě se mám do pondělí vyjádřit, zda ho chci či ne.

Ale je pravda, že tam asi něco nehraje...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Májinka

Máte pravdu, já jsem jen ženská.

Raději jsem se zeptala...

Zamilovala jsem se do něj na první pohled. :palec:

Holt budu muset shánět dál.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Májinka
Ja mam 294tisic a prohlidce bych se nebranil :palec:

A tohle je ještě ke všemu nové auto.

Máte pravdu, byla jsem tak zahleděná do toho auta, že mi tyto věci nedošly ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ono asi je mu jasný, že pokud nejseš expert na auta, tak krátkou projížďkou nic nezjistíš ....

běžnej člověk do toho sedne a je překvapenej jak to krásně jede a co mu všechno ukazuje ten displej uprostřed (maxi dot) a přitom všem nějak nevnímá to ostatní ... za tu cenu s 500 km by to bez problémů prodal v bazaru a nebo přes dealera škodovky ...

ten inzerát je z novin a nebo sis ho našla na netu ? jestli na netu, tak sem dej odkaz ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Májinka

Přišel s tím přítel, nevím, kde přesně ten inzerát vzal.

Optám se, popřípadě hodím odkaz, aby někdo nenaletěl.

( I když, někdo z Vás by asi nenaletěl..)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest houmik

presne tak, za tech par km co s tim najedes, nemas sanci neco poznat... :palec: vzdyt se tu nedavno resila ta bourana Fabie ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no, naletět může každý, tento rok jsem byl 3x kupovat auto v bazarech a byl jsem se dívat na desítky aut a 90% z nich

byl vždycky nějaký podvod všechny prej nebourané, ale spáry na kastle jim neseděli a stav kilometrů bych radši ani neřešil o tom by se dal psát román ...

a ta bouraná fábka co se tu řešila to jen potvrzuje .... bohužel běžná praxe :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak jsem psal v hospůdce...nohy na ramena a pryč.Když někdo zakáže prohlidku kupovaného vozu tak to opravdu neni standartní jednání a z toho něco smrdí...mrkni se do toho Havexu a nebo občas maji pěknou nabídku akční slevy na referenční roční vozy na AutoJarov :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Škoda, že se stát nestará o to, aby takové podvodné jednání nebylo možné. Bohužel podobné podvodné praktiky jsou zcela běžné a beztrestné a přitom nejde zrovna o malé peníze ...kolikrát jsou to celoživotní úspory lidí, kteří si chtějí udělat radost

tím, že si koupí nové auto, a pak mají doma vrak, kterým jím proteče spoustu peněz ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest Májinka

Máte pravdu, hoši.

Nezbyde mi nic jiného, než se podívat jinde.

Ale kdybych měla dlouho chvíli, prověřím si to :palec:

Takové věci by se neměli stávat, to je pravda.

Jsem člověk, který si věcí nesmírně váží a svědomí by mi nedovolilo udělat takovou věc...

Tento stát má problémy sám se sebou, starat se ještě o takové věci by znamenalo, že by museli vypustit věc jinou, aby měli čas se zabývat tou novou

Smutné...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no spíš je to tak, že ti co ty zákony schvalují, tak si nechodí kupovat auta do bazaru a tak je to nezajímá ...

hlavní je že odvádějí daně, tak proč jim to regulovat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak tady pisou, radeji se podivej na druhe auto. Jednani majitele je velkice nestandartni a bude v tom nejaka bota. A mit pul mega a nemit je veliky rozdil... aut je v bazarech a u prodejcu dost a dost... Jak psal Romariooo podivej se na referencni auta a budes mit klid... :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

200 tacu skoro 50% puvodni ceny nepripada ti to hafo navic ?? Ja teda nevim tak 200T jsou pro me docela penize a proto tebe taky, takze mi nejak unika smysl tveho postu.

UZ to nehul, a prestan chlastat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
200 tacu skoro 50% puvodni ceny nepripada ti to hafo navic ?? Ja teda nevim tak 200T jsou pro me docela penize a proto tebe taky, takze mi nejak unika smysl tveho postu.

UZ to nehul, a prestan chlastat <;o)))

Olaf: kupuješ auto ty nebo Majinka? Pro někoho 200 tisic je jako třeba pro tebe 2 tisice...a někdo je dokáže "vydělat" během měsice či dvou. :loool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Smysl mého postu je Olafe hodně opodstatněný, a já osobně bych 200tis navíc za nový auto (tím pádem všecko 100% jisté) přidal oproti pochybné věci..

Asi takhle.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.