Přejít na obsah

Koupě Octavia II – Jak koupit Škodu Octavii 2?


Guest Májinka

Doporučené příspěvky

Guest Májinka

Chci koupit Škoda Octavia RS o výkonu 125 kW.

Má najeto pouze 500 km.

Ovšem majitel ho nabízí POUZE za 500 tisíc.

Jak zjistím, co to auto má mít, umět?

Není to málo, když pořizovací cena je přes 800 tisíc?

Máme o to s přítelem vážný zájem, jen se bojím kupovat zajíce v pytli.

Navíc majitel nepovolil prohlídku v servisu, což je dosti zavádějící. Prý to spěchá.

Mohu zjistit někde zda je kradené?

Odkaz ke komentáři
Guest Májinka

Je to odpověď na inzerát.

Nevím, proč to nedovolí. Mohla jsem se v něm projet a právě se mám do pondělí vyjádřit, zda ho chci či ne.

 

Ale je pravda, že tam asi něco nehraje...

Odkaz ke komentáři

ono asi je mu jasný, že pokud nejseš expert na auta, tak krátkou projížďkou nic nezjistíš ....

běžnej člověk do toho sedne a je překvapenej jak to krásně jede a co mu všechno ukazuje ten displej uprostřed (maxi dot) a přitom všem nějak nevnímá to ostatní ... za tu cenu s 500 km by to bez problémů prodal v bazaru a nebo přes dealera škodovky ...

ten inzerát je z novin a nebo sis ho našla na netu ? jestli na netu, tak sem dej odkaz ....

Odkaz ke komentáři

no, naletět může každý, tento rok jsem byl 3x kupovat auto v bazarech a byl jsem se dívat na desítky aut a 90% z nich

byl vždycky nějaký podvod všechny prej nebourané, ale spáry na kastle jim neseděli a stav kilometrů bych radši ani neřešil o tom by se dal psát román ...

a ta bouraná fábka co se tu řešila to jen potvrzuje .... bohužel běžná praxe :palec:

Odkaz ke komentáři

Škoda, že se stát nestará o to, aby takové podvodné jednání nebylo možné. Bohužel podobné podvodné praktiky jsou zcela běžné a beztrestné a přitom nejde zrovna o malé peníze ...kolikrát jsou to celoživotní úspory lidí, kteří si chtějí udělat radost

tím, že si koupí nové auto, a pak mají doma vrak, kterým jím proteče spoustu peněz ....

Odkaz ke komentáři
Guest Májinka

Máte pravdu, hoši.

 

Nezbyde mi nic jiného, než se podívat jinde.

Ale kdybych měla dlouho chvíli, prověřím si to :palec:

 

Takové věci by se neměli stávat, to je pravda.

Jsem člověk, který si věcí nesmírně váží a svědomí by mi nedovolilo udělat takovou věc...

Tento stát má problémy sám se sebou, starat se ještě o takové věci by znamenalo, že by museli vypustit věc jinou, aby měli čas se zabývat tou novou

 

Smutné...

Odkaz ke komentáři

Jak tady pisou, radeji se podivej na druhe auto. Jednani majitele je velkice nestandartni a bude v tom nejaka bota. A mit pul mega a nemit je veliky rozdil... aut je v bazarech a u prodejcu dost a dost... Jak psal Romariooo podivej se na referencni auta a budes mit klid... :palec:

Odkaz ke komentáři
200 tacu skoro 50% puvodni ceny nepripada ti to hafo navic ?? Ja teda nevim tak 200T jsou pro me docela penize a proto tebe taky, takze mi nejak unika smysl tveho postu.

 

UZ to nehul, a prestan chlastat <;o)))

Olaf: kupuješ auto ty nebo Majinka? Pro někoho 200 tisic je jako třeba pro tebe 2 tisice...a někdo je dokáže "vydělat" během měsice či dvou. :loool:

Odkaz ke komentáři
Guest Májinka
Tak se těším na fotečky.Přijedeš na sraz na Rozkoš? :loool:

 

Za 1. mě nikdo nezval, nevím o žádné Rozkoši či co.

Za 2. bych se musela požádat o povolení svého přítele.

Za 3. po tom všem divadélku tady ohledně mě, nevím, nevím.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...