Přejít na obsah

Padajici ručičky na budíkách (O1)


swistik

Doporučené příspěvky

záleží na tom jak moc jsi zručnej, zjednodušeně řečeno to obnáší demontáž budíku, které je pak třeba komplet rozdělat, pod lupou projít tišťák a najít inkriminované místo, které se musí znovu proletovat a je přitom třeba dbát zvýšené opatrnosti, abys neproletoval některé spoje dohromady a na závěr to zase celé složit a namontovat

Odkaz ke komentáři
ne facelift budíky tam nedáš, pohledej je tam i návod jak to opravit, nebo oprava cca 5OO, Mělník

 

 

Proč by je tam nedal? mam je tam taky na předface octě, jediný co je problem tak komunikace budiků s RJ airbagu (svítí kontrolka) a pokud se nepřepinujou svorkovnice tak nesvítí kontrolka tlumenejch světel. dokonce nám jedny šlapou i v trojkovým golfu.

Upraveno uživatelem Art Car Design
Odkaz ke komentáři

Zdarec, mám oct I 1,9 TDi 81 kW a tu samou závadu. Na Vagu mi to neukáže žádnou závadu, při akčních členech se objeví hláška Chyba: Funkce není dostupná. Jedná se o tu samou závadu, nebo bude špatnýho i něco dalšího?

Dik

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek
Proč by je tam nedal? mam je tam taky na předface octě, jediný co je problem tak komunikace budiků s RJ airbagu (svítí kontrolka) a pokud se nepřepinujou svorkovnice tak nesvítí kontrolka tlumenejch světel. dokonce nám jedny šlapou i v trojkovým golfu.

 

 

ano dáš cokoliv kamkoliv, to bez debat

 

ale nefunguje to korektně

 

Patrik: jestli chceš budíky co máš opravit, pošli mi v SZ tvoje číslo, je to na počkání.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ja ma tedy uz dlouho stejny problem, prepajel jsem ten svab, ktery to udajne zpusobuje nejcasteji + dva odpory dle navodu a po trech tydnech sli rucicky do kytek. Mozna je ten svab poskozeny a bylo by potreba ho vymenit uplne, nebo se prehriva stale. Nevim, ale asi ve finale prehodim za faceliftove.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Čau, mám podobný problém. Padá mi ručička teploty vody, ale jen než se voda ohřeje, pak už je to ok. vyšplhá se to třeba na 70, pak to zase psadnde a po chvili to vyleze na 90 a uz to zustane, nekdy to nespadne nekdy i vickrat... Může to být taky tim tišťákem, nebo to bude něco třeba s termostatem? Díky za rady!! :)

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

chci se zeptat, když vám spadnou ty ručičky, tak všechno ostatní funguje jak má? tím myslím čas, palubák atd? Mě se totiž dneska stalo, že se dneska začaly třást rafičky,postupně šly na nulu, k tomu začalo svítit EPS a ABS a airbag a všechno se mi vynulovalo. za vteřinu se to vzpamatovalo, akorát že airbag zůstal svítít s hláškou "závada na airbagu". Hodil jsem to na vag a vyhodilo mi chyby "18058 pohon datové sběrnice chybí odezva sdružených přístrojů, 17978 řídící jednotka motoru zablokována, 18062 vypište prosím pamět závad sdružených přístrojů" Pamět přístrojové desky je čistá. nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

zdravím,mám problém(oct 1 agr 2000) se sekajícím se rychloměrem.V rychlosti nad 80, se začne sekat rychloměr ukazuje stejnou rychlost a pak trhavě poskočí o jeden až dva dílky.při zpomalování vše funguje jak má.Měl jsem to u Váši kvůli padajícím ručičkám to bylo opraveno.Co s tím,vyměnit budíky?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdar chlapi, tak mě taky potkal prolém padajících ručiček, oprava podle návodu vypadá jednoduše, ale v podstatě neodstraní příčinu a tou je přehřívání čipu. Neřešil jste někdo dodělání chlazení čipu, eventuelně jak to májí udělané novější budíky když už chladič mají?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...