Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Springpeace

Vnější zpětná zrcátka

218 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

1. maximálně vytočit zrcátko, strčit za něj prsty a zrcátko vycvaknout

2. opatrně vycvaknout horní kryt zrcátka tahem vzhůru, bacha na zobáček ze přední strany, rád se láme

3. vyměnit žárovku

druhá varianta

2. demontovat natáčecí mechanismus zrcátka (3 šrouby)

3. odšroubovat průhlednou část zrcátka (2 šrouby)

4. odcvaknout průhlednou část od zbytku zrcátka

5. vyměnit žárovku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen doplnim, ze u FL je nutne horni kryt odsroubovat, narozdíl od predFL neni jen nacvaknuty..

Nicmene u FL je mozne po vycvaknuti zrcatka primo vytahnout zarovku osvetleni (jde to trosku ztuha).

post-72-1252245400_thumb.jpg

post-72-1252245408_thumb.jpg

post-72-1252245414_thumb.jpg

post-72-1252245420_thumb.jpg

post-72-1252245426_thumb.jpg

post-72-1252245432_thumb.jpg

post-72-1252245438_thumb.jpg

post-72-1252245446_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj...přestal mi svítit pravý blinkr v zrcátku.vyzbrojen znalostmi jsem plasty zdárně vycvakal a ejhle! ...žádné žárovky tam nemám,jen 3 ledky...a ted babo raď :lol:

Baba neporadila :D , takže jsem to rozebral podruhé a prostříkal to Kontaktolem a nic se nestalo...rozdělal jsem tedy levé zrcátko a vyměnil jsem lovou stranu za pravou a naopak,abych vyloučil přerušený káblík ke konektoru....levá strana na pravé SVÍTÍ,ale pravá na levé NESVÍTÍ!

Resumé...mám špatnou tu spodní průhlednou část,tak jsem odloupl přilepený černý plast s diodami a jedna dioda byla utržená...zkusím to tedy přepájet a uvidíme...nové můžu koupit vždycky :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zbytecne do toho nevrtej..nech to jak je. Mne se taky stalo ze odesel blinkr v zrcatku, proste z niceho nic, tem ledkam neporucis, hlavne se k nim ani neni jak dostat (bez nasili). Musis koupit celou tu spodni cast zrcatka a to vymenit. Ted uz jen zalezi zda-li mas osvetleni nastupniho prostoru.

S osvetlenim nastupniho prostrou

Bez osvetleniho nastupniho prostoru

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen doplním, že k sundání toho plastového krytu není třeba vycvakávat sklo zrcátka, stačí zrcátko nastavit do roviny se zadní hranou krytu (horizontálně i vertikálně)... a pak se dá normálně rukou tahem nahoru vytáhnout

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže jsem to dnes dopledne přepájel...už to bliká, ale strašně slabě,že to ani není vidět...čím by to tak mohlo být? Je tam jen takový pružný plošňák,jedna malá kostička a tři kostičky,jedna pro každou diodu...nic víc tam není a když jsem zkusil přiložit drátky z trafa 5V tak dvě svítily krásně jasně a třetí právě slabě...a po vyzkoušení v autě svítí slabě všechny :palec:

Alespoň jsem to zkusil :palec:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chcem sa spýtať či je možné vymenit spetne zrkadlá u predFL za FL? Stačí iba kus za kus alebo by to trebalo nejako prerábať. Dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Chcem sa spýtať či je možné vymenit spetne zrkadlá u predFL za FL? Stačí iba kus za kus alebo by to trebalo nejako prerábať. Dakujem

jj, jde to kus za kus, jen sklápění k autu nejde, ale jinak vše :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dík Jardo, ale inač bude fungovat vsetko ako ma vsak? Pojde aj vyhrev, blinkre a samostmievanie ak dokupim vnutorne samostmievavacie zrkadlo? Sklápanie sa neda nejako nastavit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja myslim, ze byly v konfiguratoru el. sklopne zrcatka alespon u pred-FL RS. Ale ted si uvedomuju, ze to mohlo byt v dobe, kdy uz byla v prodeji OII FL, ale RS jeste bylo pred-FL. Takze to byl ten polo-facelift (volant, zrcatka a elektrika z FL)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj, ale předface RSa, co byla vyrobená sopučasně s FL ostatníma, tak měla FL elektriku, stejnak jako scout, takže zrcátka byla sklopná :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
jj, ale předface RSa, co byla vyrobená sopučasně s FL ostatníma, tak měla FL elektriku, stejnak jako scout, takže zrcátka byla sklopná :palec:

A v čem je tam problém s tím zapojením?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nevím nevím... mě osobně se ty FL zrcátka tolik nelíbí,.. jsou moc kulatý... ty starý semi na předfejs hodí víc... jsou takový ostřejší... nevím no...

...to že je v těch FL líp vidět, s tím bych ale souhlasil.... a jinak na co jsou dobrý sklopný zrcátka? podlě mě úplná zbytečnost...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
A v čem je tam problém s tím zapojením?

jsou tam jiné RJ dveří, sice topologie zapojení je shodná s MR07 a 08, ale jednotky si částečně nerozumí s komfortní jednotkou, která u FL je už v BCM jednotce.

Z jara budu zkoumat jak a co by s tim šlo udělat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.