Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Nene, zrcátku jinak nic není, jen je trochu odřený nad sklem... Kromě toho zlomenýho kloubu teda...Takže říkáš koupit druhý a přeskládat, jo ? To nemám radost, doufal jsem, že si prostě jenom objednám nový orig. díly a nebudu muset shánět jetý, ale těch 5 tisíc se mi za nový zrcátko dávat nechce, tak projdu inzeráty... Díky.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,

 

dneska mi při jízdě začalo vlát zrcadlo v zrcátku :D a než jsem stihnul zareagovat tak letělo :/ mam elektricky ovládané a vyhřívané. Bude stačit toto?

 

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/octavia-ii/dily-karoserie/zpetna-zrcatka/5273-sklo-zrcatka-octavia-ii.html

 

někde mají totiž i napsané elektricky ovládané. Je tam nějaký rozdíl?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak už jsem si sehnal za 12 stovek nový komplet zrcátko, pravděpodobně z nějaké nejvyšší výbavy (já blb jsem si to neuvědomil) - je el. sklopný, já mám manuálně sklopný, je to moc velkej problém ? Pokud by to znamenalo akorát to, že to zrcátko nebudu moct sklopit tak to nevadí, nikdy jsem to nepotřeboval ani potřebovat nebudu, ale bylo by fajn, kdyby fungoval výhřev...

 

Jo a ještě jeden dotaz, počítám, že bude muset jít dolů přední tapec - abych mohl vyměnit zrcátko. Všiml jsem si, že je chycenej nýtama a předpokládám, že jich asi několik rozbiju. Objednávám nějaký díly z www.skoda-díly.cz a nemůžu to tam najít, nevíte náhodou někdo jak se to správně nazývá ? Hledám to tady: http://www.skoda-dily.cz/katalog/octavia-2/nahradni-dily/karoserie/dvere-a-jejich-casti/predni-dvere-353.html?strana=3&sort=&listtype=&query=

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Chlapi máte odkaz na čínu (ebay, ali, deal..) kde najlacnejšie kúpim krytky blinkrov do predface s osvetlením nástupáku? Ja som hľadal ale výsledok takýto

- ali (s osvetlením nástupného som nevidel)

- ebay (drahé jak prasa)

- deal (tam som už dlho nebol, ale v podstate čo je tam je aj na ali, snáď...)

- 32eur za také prdítko a 2x sa mi zrovna nechce dávať v obautodiloch....

 

Omylom som kúpil z ali tie bez osvetlenia nástupáku (teraz sú v bazáre, kto chce klikajte v podpise).

 

Plus aké ledky odporúčate do predface (aj na smerovku aj na osvetlenie nástupného)? Tam je viac priestoru.

Dankeeeee

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj, všem.

Dnes jsem povytocil zrcátko u řidiče a viděl volné kabely.

Rozebral jsem tedy obě zrcátka a nenašel žádný prázdny konektor nebo místo kam dráty mají přijít.. Alespoň jsem je zaizoloval.

Prosím o rady :(

Dráty jsou bilo černý a zeleno černý.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 9 měsíců později...

Dneska m pomohlo tohle :

Pokud to jěště někomu pomůže- šel jsem na to cestou bez sundání skla- šlo to vcelku v pohodě. První se musí zapáčit opatrně z venkovní strany-čímž se povolí zacvaknutí horního krytu- a pak už jen opatrně nahoru a celý kryt zrcátka vycvakne. Důležité je vyrovnat zrcátko do roviny s plastem. a Opatrně ať s tím necuknete moc a neurazíte si zrcátko.
Už opět blikám na obou stranách s novými blikači:-)

 

Bylo to hned a bez problémů rozdělané.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Takže jsem to dnes dopledne přepájel...už to bliká, ale strašně slabě,že to ani není vidět...čím by to tak mohlo být? Je tam jen takový pružný plošňák,jedna malá kostička a tři kostičky,jedna pro každou diodu...nic víc tam není a když jsem zkusil přiložit drátky z trafa 5V tak dvě svítily krásně jasně a třetí právě slabě...a po vyzkoušení v autě svítí slabě všechny http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/sad.gif

 

Alespoň jsem to zkusil http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wink.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...