Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

1. maximálně vytočit zrcátko, strčit za něj prsty a zrcátko vycvaknout

2. opatrně vycvaknout horní kryt zrcátka tahem vzhůru, bacha na zobáček ze přední strany, rád se láme

3. vyměnit žárovku

 

druhá varianta

2. demontovat natáčecí mechanismus zrcátka (3 šrouby)

3. odšroubovat průhlednou část zrcátka (2 šrouby)

4. odcvaknout průhlednou část od zbytku zrcátka

5. vyměnit žárovku

Odkaz ke komentáři

Ahoj...přestal mi svítit pravý blinkr v zrcátku.vyzbrojen znalostmi jsem plasty zdárně vycvakal a ejhle! ...žádné žárovky tam nemám,jen 3 ledky...a ted babo raď :lol:

 

Baba neporadila :D , takže jsem to rozebral podruhé a prostříkal to Kontaktolem a nic se nestalo...rozdělal jsem tedy levé zrcátko a vyměnil jsem lovou stranu za pravou a naopak,abych vyloučil přerušený káblík ke konektoru....levá strana na pravé SVÍTÍ,ale pravá na levé NESVÍTÍ!

 

Resumé...mám špatnou tu spodní průhlednou část,tak jsem odloupl přilepený černý plast s diodami a jedna dioda byla utržená...zkusím to tedy přepájet a uvidíme...nové můžu koupit vždycky :palec:

Odkaz ke komentáři

Takže jsem to dnes dopledne přepájel...už to bliká, ale strašně slabě,že to ani není vidět...čím by to tak mohlo být? Je tam jen takový pružný plošňák,jedna malá kostička a tři kostičky,jedna pro každou diodu...nic víc tam není a když jsem zkusil přiložit drátky z trafa 5V tak dvě svítily krásně jasně a třetí právě slabě...a po vyzkoušení v autě svítí slabě všechny :palec:

 

Alespoň jsem to zkusil :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

nevím nevím... mě osobně se ty FL zrcátka tolik nelíbí,.. jsou moc kulatý... ty starý semi na předfejs hodí víc... jsou takový ostřejší... nevím no...

 

...to že je v těch FL líp vidět, s tím bych ale souhlasil.... a jinak na co jsou dobrý sklopný zrcátka? podlě mě úplná zbytečnost...

Odkaz ke komentáři
A v čem je tam problém s tím zapojením?

 

 

jsou tam jiné RJ dveří, sice topologie zapojení je shodná s MR07 a 08, ale jednotky si částečně nerozumí s komfortní jednotkou, která u FL je už v BCM jednotce.

 

Z jara budu zkoumat jak a co by s tim šlo udělat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...