Přejít na obsah

Vnější zpětná zrcátka


Guest Springpeace

Doporučené příspěvky

Zdravím, tak jsem měnil ty světla osvětlení nástupního prostoru za ledky, všecko ok, ale když jsem tam vložil ledku a chtěl zkusit jestli to svítí, jestli nemám opačně polarizaci, tak mi to prostě za boha nesvítí. Zkoušel jsem zamknout odemknout a otevřít a nesvítilo zrcatko ani s origo žárovkou u spolujezdce po otevření. Prostě bych se chtěl zeptat :-D Kdy se vlastně rozsvítí to světlo nastupního prostoru? OII FL LaK - s automatem na světla. Díky moc!

Odkaz ke komentáři

Zdravim,

mam mensi dotaz ohladne vytapeni zrcatka. Konkretne leve zrcatko zrejme nefunguje vytapeni, u praveho je to ok. Pozoroval som to rano, ked boli obe pokryte ranni mlhou. Po prepnuti zrcatek do polohy ohrevu sa prave zacalo odhmlievat (bolo vidiet pravidelne pasy vytapeni) ale lave nic. Posledne ked som menil LED blinkry na leve strane, som si vsimol, ze sklo je z poloviny odlepene od toho plastoveho drzaku. Tak som tam dal dve -tri tecky silikonu na obvod a pritlacil. Da sa to nejako opravit, pripadne vymena skla + drzaku?

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ještě problém skrz osvětlení v zrcátkách OII před FL (2007)...

 

Levé jde jak má, pravé zlobí následovně:

Osvětlení nástupního prostoru

- nesvítí vůbec (tma)

Blikač

- odemčení - tma

- zamčení - klasická signalizace,

- blinkr - zavřené dveře bliká, otevřené dveře - tma

 

V případech, kdy blikač bliká, tak je intenzita bliknutí proměnná... prostě někdy víc, někdy slaběji, někdy není skoro vidět...

 

Někdo nějaké rady, tipy?

Odkaz ke komentáři

Na kabely to nevypadá... To (ne)blikání/(ne)svícení je právě pravidelný, jen intenzita světla je nepravidelná

 

co se týče blikání, nebliká ať otevřu jakýkoliv dveře (krom 5tých), ne jen ty spolujezdcovi...

Při zamykání blikne vždy (nejsou li otevřeny některý dveře), při odemykání neblikne vůbec a nikdy...

A bílé nesvítí ani tak ani tak... zkrátka vůbec... :(

ještě jsem to teď byl schválně prozkoušet...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Chalani,prečítal som celú tému o zrkadlách,ale nikde som sa nedočítal toto: chcem kúpiť FL zrkadlá aj s osvetlením nástupného priestoru,ale chcel by som to dať na Ambiente,ktorá má len vyhrievané zrkadlá bez osvetlenia. Viem,že FL zrkadlá už majú kábel s konektorom natiahnutý až do jednotky vo dverách,ciže o káble osvetlenia z jednotky do zrkadiel by bolo postarané. Ale ako to je s káblami od BSG do jednotiek vo dverách? Budem ich musieť naťahovať alebo? Auto je MR 2005 (11/2004).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...