Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Springpeace

Vnější zpětná zrcátka

218 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Chlapi máte odkaz na čínu (ebay, ali, deal..) kde najlacnejšie kúpim krytky blinkrov do predface s osvetlením nástupáku? Ja som hľadal ale výsledok takýto

- ali (s osvetlením nástupného som nevidel)

- ebay (drahé jak prasa)

- deal (tam som už dlho nebol, ale v podstate čo je tam je aj na ali, snáď...)

- 32eur za také prdítko a 2x sa mi zrovna nechce dávať v obautodiloch....

Omylom som kúpil z ali tie bez osvetlenia nástupáku (teraz sú v bazáre, kto chce klikajte v podpise).

Plus aké ledky odporúčate do predface (aj na smerovku aj na osvetlenie nástupného)? Tam je viac priestoru.

Dankeeeee

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, všem.

Dnes jsem povytocil zrcátko u řidiče a viděl volné kabely.

Rozebral jsem tedy obě zrcátka a nenašel žádný prázdny konektor nebo místo kam dráty mají přijít.. Alespoň jsem je zaizoloval.

Prosím o rady :(

Dráty jsou bilo černý a zeleno černý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dneska m pomohlo tohle :

Pokud to jěště někomu pomůže- šel jsem na to cestou bez sundání skla- šlo to vcelku v pohodě. První se musí zapáčit opatrně z venkovní strany-čímž se povolí zacvaknutí horního krytu- a pak už jen opatrně nahoru a celý kryt zrcátka vycvakne. Důležité je vyrovnat zrcátko do roviny s plastem. a Opatrně ať s tím necuknete moc a neurazíte si zrcátko.
Už opět blikám na obou stranách s novými blikači:-)

Bylo to hned a bez problémů rozdělané.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže jsem to dnes dopledne přepájel...už to bliká, ale strašně slabě,že to ani není vidět...čím by to tak mohlo být? Je tam jen takový pružný plošňák,jedna malá kostička a tři kostičky,jedna pro každou diodu...nic víc tam není a když jsem zkusil přiložit drátky z trafa 5V tak dvě svítily krásně jasně a třetí právě slabě...a po vyzkoušení v autě svítí slabě všechny http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/sad.gif

Alespoň jsem to zkusil http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wink.gif

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj .. sháním černé kolečko (do kterého se zacvakává zrcátko) v levém zpětném zrcátku pro OCTAVIA II facelift 2011 viz obr.

Dík za jakýkoliv podnět .. Karel.

post-72-1252245446.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 52 minutami, Fireee napsal:

Cc-autodily.com

Odesláno z Note 8

Teda .cz

Odesláno z Note 8

NO dík za podnět ale tam jsou jen celé sety .. mě stačí jen ten černý plastový střed  ..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten samostatně neseženeš je součástí nastavovacího mechanismu. A v obchodě asi i celého držáku. Takže asi jedině vrakáč a nějaké střelené zrcátko. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vnitřek zrcátek je z vw polo 9n samo jiné RJ  dveri, přepínač, trocha drátování a přestrojení zrcátek. Nové jedno pouzdro z Pola vychází na cca 5300

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.