Přejít na obsah

Karlovarský kraj


cerrtinka

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Přátelé, vůbec to tu nežije :-) Co takhle spanilou jízdu za Paula Walkera ? Na Facebooku je nebo už bylo spoustu těchto událostí, ale na Karlovarsku nikdo nic nepořádá. Ruský K.Vary asi Paula neznají :-(

 

R.I.P. PAUL WALKER :-(

 

Spanilá jízda za Paula Walkera, Karlovy Vary

 

Jízda k uctění památky Paula Walkera, Sokolov

Upraveno uživatelem wiky1008
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Guest Cajik20

Zdravím pánové,

 

Prosím o radu, mate dobře zkušenosti s nejakym mechanikem nebo servisem tady ve Varech(potrebuji vyměnit olej v Tiptronicu a udělat komplet servisní prohlídku, pokud mozno aby měli diagnostiku). Do origo. Servisu se mi nechce, moc nevěřím vymenkarum.

Díky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Dobrý den přeji všem :)

měl bych na Vás takovou otázečku a to pro to že mám takový docela specifický problém. Mám již delší dobu nepojízdné auto, protože mi nestartuje zřejmě nějaký problém v elektro instalaci vozu. Přiznám se před tím než se to stalo jsem se v tom trochu hrabal, ale jenom jsem si na spínané 12V napětí u rádia zapojoval subwoofer. Ten jsem potom i odpojil abych předešel nějakému nechtěnému odběru. Ale auto jsem nabil ale za cca 2 dny bylo vše zase při starém. Jeden z hlavních důvodu proč jsem to ještě nedal do servisu je že mám přetržené nebo spíše vypadlé lanko na otvírání přední kapoty, takže se nedostanu do motorové části, tím pádem nenstartuju jinak než přes rozjezd a to se mi dělat mockrát nechce. Bojím se že mi ventily dají pusu pístům a to auto můžu odepsat. A tím pánové a dámy nekončím ale tím Vás nebudu obtěžovat.

 

Abych se dostal k jádru pudla, neznáte někoho kdo by mi přijel pomoci s otevřením kapoty bez lanka a nastartoval mi a rovnou si auto odvezl do správky. Jde mi o to že jsem vždycky narazil na lidi kteří říkali jaký jsou to kamarádi a jak jsou levní a pak jsem platil jak mourovatej. Nebo jsem jezdil do servisu kde jsem za výměnu výfuku dal 8000,- kč což mi příjde docela přemrštěné.

 

Pokud někoho takového znáte, moc rád bych Vás poprosil o kontakt, dále už si to s dotyčným vyřeším třeba po telefonu nebo osobně.

 

Předem děkuji za odpovědi

Adam Odvody

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Lidičky z KV kraje, prosím doporučte do jakého autorizivaného servisu bych měl zajet na pravidelnou servisku? Máte zkušenosti? Na Schönera všichni nadávaj, ale o ostatních se nic nedovím, když se zeptám...

 

Sorry jestli to sem nepatří a předem děkuju za odpovědi a názory...

Upraveno uživatelem Martin666Belial
Odkaz ke komentáři

 

Ahoj,

to musíš do autorizovaného ?????? Dneska už je to snad jedno ?????

Třeba:

Volkswagen CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 361/55
Karlovy Vary, Dvory

 

 

Ahoj,

neříkám že musím, jenom jsem se ptal který by za to stál... Samozřejmě bych nejraději servis, kterýmu bych mohl věřit, že udělaj svoje poctivě a nenatáhnou mě... Prostě jsem chtěl nějakou recenzi od zdejších škodovkářů... ;-)

 

Odkaz ke komentáři

 

Ahoj,

neříkám že musím, jenom jsem se ptal který by za to stál... Samozřejmě bych nejraději servis, kterýmu bych mohl věřit, že udělaj svoje poctivě a nenatáhnou mě... Prostě jsem chtěl nějakou recenzi od zdejších škodovkářů... ;-)

 

ahoj můžu doporučit auto Škoda- seal cheb- když mám problém tak jedu tam,dávají slevu na díly i na práci moc ochotný všechno mi vyřešily ,jinak zdravím taky jsem od Chebu

Jinak zdravím všechny z Karlovarského kraje,Cheb-Mariánské Lázně :palec::palec::palec::palec:

Odkaz ke komentáři
ahoj můžu doporučit auto Škoda- seal cheb- když mám problém tak jedu tam,dávají slevu na díly i na práci moc ochotný všechno mi vyřešily ,jinak zdravím taky jsem od Chebu

 

Jinak zdravím všechny z Karlovarského kraje,Cheb-Mariánské Lázně :palec::palec::palec::palec:

Díky za info... Sondoval jsem různě na netu a zatim Sael jako jedinej vypadá nejlíp...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...