Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

7 720 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Myslím, že vytisknout to ve 3D v tak použitelným stavu a kvalitě, aby to vypadalo real a bylo to použitelný, zas takova prdel bez skutečnýho modelu neni. Nicméně na tom, že je Android dira do Googlu a do Číny to moc nemění

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Note 9 nám klesá :cool: Už je na 23, respektive 29, dle paměti. Kdy tak u telefonů bývá nejlepší čas na nákup? Tím myslím minimální cena, než zmizí z nabídky před novým modelem. Tady jsem už rozhodnutej napevno. Jen ještě špekuluju, jestli má cenu 128GB nebo 512GB. Aktuálně se starým krámem si vystačím i s 32GB telefon + 32 GB karta, ale už tam asi moc místa není. Jestli mi podobně vystačí na dalších alespoň 5 let 128, nebo jít do 512? 

Stará S4 zatím funguje, ale je to dost pomalé, když to srovnám s manželčinou S8. Respektive je to jinej svět. Občas se hryzne, jinak maká. Ale zase abych pak nekupoval narychlo, kdyby umřel. A výdrž baterky taky bída, oproti té S8. Odkroutila si přes 5 let těžké služby. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Logicky, pokud ti ted bohate staci 64GB, tak tech 512GB ti bude k hovnu a zase ti bohate postaci tech 128GB, ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

:biggrin:

Kluci, poraďte mi nějakej mobil s co "nejčistším" androidem bez těch všelijakých nástaveb a přeinstalovaných nesmyslů. Nebo alespoň, aby to měl co nejméně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, díky za tip, omrknu to. Akorát je pro mě velkej. Já bych nejraději max 5", ale to mám asi smolíka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Asi ne čéče, měl jsem ho půjčený na zkoušku, abych se právě rozhodl, co a jak, zda je iOS tak vyjímečný a nějak mě to nenadchlo. Jablkáři by mě asi utloukli, ale mi to připadalo na jedno brdo jako android. Prostě klikat na ikony a ono to dělá, co potřebuju, nic tak extra jinýho.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám to stejně, akorát je to ještě limitovanejsi v nastavení než alzak, WM by to chtělo jako konkurenci :) ale novej droid 9 je fajn krok kupředu. Vtipný je, že v tom je nově pár věcí, co jsou ve WM už dyl

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo jo, souhlas, ale droid 9 je zas ve velkých mobilech a to já nechci. Já bych si představoval něco okolo 5", min 3-4GB RAM a droid 8 nebo 9. No a na tý velikosti narážím. To pak člověka tlačí v kapse a v létě v triku a kraťasech to je vůbec pešek, kam dát mobil. A kabelkovej/taštičkovej  typ nejsem :biggrin:.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, jar_da napsal:

Já myslím, že koupi 512GB, s výhledem na pět let :biggrin:

Jardo, tady asi pravdu mít nebudeš. Ono ta potřeba pamětí neroste lineárně, ale spíše se urychluje. Tak se ptám, jaký je názor. Ale je pravda, že při nejhorším to řeší dodatečná karta. Takže vezmu tu 128. Teď otázka, kam až ta cena může padnout a kdy je ten správný moment. 

Cvenca, já váhal, jestli ten Note9 není moc velkej. Velkej je, ale zase na to lépe uvidím a chci to používat na záznamy z jednání s použitím toho pera. To je důvod, proč to chci. A s tou velikostí se nějak budu muset popasovat. Taky nejsem kabelkový typ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, CvencA napsal:

Jo jo, souhlas, ale droid 9 je zas ve velkých mobilech a to já nechci. Já bych si představoval něco okolo 5", min 3-4GB RAM a droid 8 nebo 9. No a na tý velikosti narážím. To pak člověka tlačí v kapse a v létě v triku a kraťasech to je vůbec pešek, kam dát mobil. A kabelkovej/taštičkovej  typ nejsem :biggrin:.

pročti si, vím že píšeš velikost okolo 5" a tohle je 5,7", ale jinak za tu cenu (jsem u vodníka už přes 14 let, tak mi jej trošku zlevnili na 2000,-), já jsem spokojený

https://mobilenet.cz/clanky/recenze-vodafone-smart-x9-navrat-do-uspesnych-vod-36295 

,

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koupil jsem N9 512GB a k tomu dostal gratis od Samsungu 256GB :-) pocekej, urcite bide nejaka alce zase s cashbackem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

S tou velikostí bych byl opatrný, mám starickou xperii z5, telefon tak akorát do ruky dle mého a loni jsem pořídil manželce samsunga s8 a ono je to velikostně stejné, jen to má víc displeje na stejné ploše, rozměry: 146 × 72 × 7,3 mm, Dis­plej: 5,2'' Samsung s8 148,9 x 68,1 x 8 mm, Displej: 5,8" Takže poznatek je, že se mi těch 5,8 líbí víc :-) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono u té velikosti displeje záleží na poměru stran, 16/9 nebo 18/9 (tedy 2/1) je dost velký rozdíl na držení, záleží kolik chceš za telefon utratit.

Upraveno uživatelem jar_da

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.