Přejít na obsah

Tlumení podlahy O2


lukony

Doporučené příspěvky

na přední podběhy můžeš dát antivibru zvenku, sundat kola, sundat podběhy, vyčistit a odmastit plech a dát antivibro (stačí 30% plochy), tím ušetříš místo zavnitř. pod pedály je taková hladká pěna, pokud, tak pod ní dej to 6mm rouno, ale musíš pořádně pokládat, aby jsi co nejvíc kopíroval podlahu, jinak to nesložíš zpátky, už takhle to bude vojeb, hlavně okolo plynového pedálu a na podběhu

 

Co má opravdu vliv je zvuková odrazová vrstva, tu to chce dávat celoplošně a bez mezer, pak máš šanci se přiblížit 3dB :)

Odkaz ke komentáři

ano, rolba tam má dvě desky proti sobě, dohromady tak 30mm materiálu, já jsem to rouno nikdy neměl v ruce.

 

Co se dveří týká, tam by bylo nejlepší dát antivobru ven, na plech okolo stahovačky rouno, odrazovou vrstvu a pak něco co zamezí vrzání tapecu. ale i to rouno udělá hodně.

 

To Rolbař:

 

Určitě to bude dost, já zkusím v práci vyprosit laboratorní měřák a udělám nějaká měření v různých částech vozu a pak to přeměřím po létě. Jen se bojím tý palubky, abych to dal pak zase dohromady:)

 

Jestli, tak ti auto rád taky změřím pro porovnání:)

Odkaz ke komentáři

Podle etky tam toho extra víc není, ale je tam téměř úplně zakratá motorová přepážka + přední podběhy, ale jak píše rolbař, výrazný rozdíl je potom v samotných kobercích, ty ale má audi na jiných obrázcích.

 

post-32889-0-37766900-1433431912_thumb.jpg

 

Hezky je ale rozdíl vidět u passatu, tam je to odděleno na bitumen (antivibra) a rouno...

 

post-32889-0-35112900-1433432225_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři

Tak kufr + zadní vrata vytlumené a je to dost poznat. Tento týden ještě udělám všechny dveře. Hluk se přestěhoval, jak už tady někdo psal, do přední části auta. Myslíte že bych mohl to rouno nalepit i na příčku od motorové části? Viděl jsem, že někdo to lepí i na kapotu, tak se ptám. Jinak se chci zeptat ještě Rolbaře: Dával jsi něco na rezonanci těch plastů dveří (třeba sprej)?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

hledal jsem něco, co by vylepšilo zvukovou izolaci např. rouna na podlaze, našel jsem toto:

 

http://www.floorwood.cz/podlozka-pro-akustickou-izolaci-multiprotec-x3-3-mm/

 

není to sice pro automotive, ale jinak tam vidím jen pozitiva a oproti prodávaným rohožím to má větší měrnou hustotu (cca 3x), takže poměrně ideální na přední podběhy, došlapy a okolo tunelu, kam se nedá nic jiného pořádně dát.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Caute, mam uz objednany nejaky matros na tlmenie, zatial spravim podbehy + kufor, zaujalo ma ale nieco taketo http://www.gumex.cz/qs-flat-hladka-se-samolepkou-53598.html#prettyPhoto

problem vidim len v hrubke, kde by sa to dalo nacpat? ma to 1cm ale ta cena...... 2m2 za 12eur....

kazdopadne, na podbehy neviem ci to zmestim, kufor? slo by? podlaha niektore miesta (v buducnosti) dalo by sa? pripadne dvere?

inac ak niekto robil podbehy, je lepsie lepit na plech vsetko a nasadit orig podbeh naspat holy, alebo dat jedna vrstva plech, jedna na plastovy podbeh a tak to tam dat?

mozu ist taketo platy http://www.tlmenie.sk/stp-anticor-g-i7.html na ten podbeh ako prva vrstva? alebo je lepsie dat tam nejaky tmel?

Odkaz ke komentáři

to první, při hustotě 30 kg/m3 to je dost na hraně... já použil rouno s hustotou cca 56,7kg/m2 při síle 15mm, 2mm bitumenu a 2mm neprozvučné folie... a ještě není hotovo:) takže za tapeci dáš v součtu skoro 20mm materiálu.

na podlahu jsem pod sololit dal 5mm recyklátu.

Dveře jde cca 30mm (počítej, že se to někde víc máčkne).

Podbehy, bacha na extrémní vlhkost, takže nejlépe na plech (dobře odmastit) bitumen/body včetně svárů, pak něco co nenasákává (nejlépe tepelné izolace) + bitumen i na plast, jakožto hlavní zdroj hluku.

Odkaz ke komentáři

dvere praveze asi nebudem zatial robit, kedze ich nemam ako odvrtat a znitovat naspat, a celkom sa ich rozoberania bojim, tie pravdepodobne necham nejakym profikom, mozno zatial len tapec zvnutra

podlaha bude az neskor tiez

prve budu podbehy, tam je plan stp anticor g + vrstva gladen aero neoprene, ak sa zmesti tak aj na plastovy podbeh dam stp

kufor asi takisto stp anticor ako prva vrstva a ak sa zmesti dal by som tam tu lacnu vec

 

Odkaz ke komentáři

tak dveře se tlumí 2x: 1 vnější plech -> většinou jen antivibra; 2 prostor mezi stahovačkou a tapecem, antivibra a rouno, je to suchý prostor

STP mi přijde jako docela drahá sranda:) koukni třeba na tlumicimaterialy.cz;)

no já jsem si to taky přepočítal;) A nejde o váhu jako takovou, ale o vlastnosti toho materiálu jako takového a když je moc lehký, tak nefunguje, to moje rouno taky není nejlepší varianta a to je 2x tak těžké a v ruce ti přijde jako nic...

Odkaz ke komentáři

stp pouzijem lebo mam moznost kupit za 2/3 ceny od chalana co mu ostalo balenie

ked ho miniem, potom budem hladat cosi ine :)

k tym dveram som myslel ze by som to nechal na "profikov" napr ako toto http://www.ahifi.cz/clanky/detail/skoda-octavia-2-vytlumeni-interieru.htm

pripadne ak najdem niekoho kto mi odvrta nity a nahodi to na nejake sroby, tak si dvere spravim hadam aj sam

 

ty si bral ktore konkretne materialy z toho shopu? ceny tam vyzeraju byt fajn :)

Odkaz ke komentáři

Potom to chápu;)

ta těžká uhlíková pěna je asi funkční, ale já se bojím čehokoliv, co má otevřené póry, protože ikdyž to nebude hnít samo o sobě, tak to tam bude držet vodu, fyzika je neúprostná:/

Ty kleště mám :D Stojí tak 500-600kč, matky jsou za cca 50kč na celé auto, šroubky jsou už korunová položka:)

 

odkazy v SZ, nejdou mi vkládat...

 

nejde mi nic, tak až doma :/

post-32889-0-70770100-1459833526_thumb.png

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

este som dostal taky napad, kedze podbehy su take chlpate z oboch stran a teda asi na ne nepojde nalepit nejaky ten antivibracny bitumen, co keby tu stranu ktoru chcem oblepit najprv nastriekam gumoasfaltom alebo niecim podobnym ? ten by sa mohol slusne udrzat na tych chlpoch a nan by sa malo celkom dobre lepit dalsie vrstvy

co vy nato?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím. Sice mám O1 ale v této debatě nejde o typ vozu. Chystám se na odhlučnění zadní části vozu od zadních kol. Nechci utratit celou výplatu tak že bych si to udělal sám. Jde mi teď ale o materiály.

 

Co jsem koukal tak jedna varianta by byla kombinace Gladenu multi na blatníky a STP Anticor L na podlahu nebo další možnost dát Vibraflex/Antivibromat na celou plochu, popř. I na horní stranu plastových podběhů. Druhá nožnost je o něco levnější

 

Dočetl sem se tady ale, že pro účinný odhlučnění by na antivibrační vrstvu by měla přijít ještě jedna protihluková a že ten Gladen ji snad už obsahuje. Tím by se částky trochu srovnaly… nebo dát tu protihlukovou jen na blatníky. Díky za radu :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...