Přejít na obsah

Plzeňský kraj


mirnovak1

Doporučené příspěvky

Osobně bych to nechal na trochu teplejší dny, ať si můžeme oblejzat auta :-) co tak březen? A kde, to je otázka... chtělo by to nějakou hospůdku s posezením (opilý řidič, šťastný vrah) - přece nebudeme zevlovat někde na parkovišti u Globusu... hluboce se zamyslím (nebo se spíš zeptám někoho chytřejšího) a dám vědět. Když tak házejte nápady do placu. Možná bysme už taky měli vypilovat to jestli všední den nebo víkend. Za mě spíš ten víkend.

Odkaz ke komentáři

Hmmm, tak to budeme vcelku rychle v hospodě, protože moje zatím jediná úprava na naší "Ambiente" jsou lišty v laku a nejspíš v neděli mi bude Martin RS montovat tempo, TMP a maxík (věci, který tam většinou už lidi mají rovnou a nijak moc neohromí) :lool: No co, aspoň se poznáme. Tak doufám, že se ještě někdo přidá.

 

Jestli to chceme spojit s rodinnými výlety, tak nedělní odpoledne je pro mě asi taky ok.

Odkaz ke komentáři

Tak se to najednou vybarvuje :-) na ten lak v interieru jsem taky zvědavej - přemýšlím o středovce v "black piano" úpravě z L&K (není to ono?).

 

Výplň madel mám taky (bylo to první vylepšení - na tom se nedalo nic zkazit :lool: ), ale klasickou výplň madla

 

Jinak v pohodě bych to udělal s rodinkama - odhaduju, že jsme všichni pracující "fotříci" od rodin, takže víkendy jsou rezervovaný rodinám... už jsem to doma taky nahlásil :D

Odkaz ke komentáři

Jo, jo, na obrázku to piano vypadá nechutně dobře a bylo by to vepředu z dosahu nenechavých praciček našeho sviště, takže by to nemuselo být hned ohamstaný, ale třeba je realita jiná - na živo jsem to ještě neviděl.... S tím Columbem jsi mi zkazil večer, toho ti budu slepě závidět :lool: (Stream rulez - aspoň ještě chvíli).

Odkaz ke komentáři

Ja bych to nechal jako live,at si mame navzajem co okukovat.Jde o par vecicek,ktery jsou v barve vozu...nic zavratnyho :-) Chtel byl v budoucnu tapaciry a loketku+radicku do bily nebo nejaky svetly kuze nebo kozenky,ale zatim si na to moc netroufam. Pracujici-to by souhlasilo,ale fotrik ne-e

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...