Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

2 315 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Hojte !
Potreboval bych nejake tipy, kam letos na dovolenou ... chci urcite letecky, alespon 10 dni. Pokud mate osobni zkusennosti, pripadne i fotos a postrehy sem s nima pls.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší potápění které jsem kdy zažil ale jen se šnorchlem.Stači jit 50 metru a nemusiš být ani v hloubce.Jinak fotečky zkusim nahrat...

Byl jsem na lodi se skleněnym dnem a taky bomba.Je to kousek od Jeruzaléma a mužeš jet na výlet do Mrtvého moře což se taky jen tak nevidi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jsem zastáncem Řecka a to kdekoliv nejraději však Kréta, pokud ti jde o potápění, doporučuji Lesbos, Zakyntos a Santorini, pohoda, klídek, lidi super, jídlo skvostné, počasí výborné, moře překrásné, ale jen píšu o své radosti, nikomu nenutím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Palo : jojo recko mam taky rad ... mas nejake konkretni tipy ? Jakej hotel atd atd ?

ee tip žádný, snad jen na Krétě se vyhnout městečku Malia, ožralí angláni a holanďani se rvou na nože a bordel,,, jinak já nikdy nebyl řeckem zklamán

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem byl minuly rok v Rakousku u Salcburku se podivat kolem jezer, jelikoz to mam z JC dost blizko tak jen na jeden den.

Bylo to kolem jezer Mondsee a Attersee...vzdy jsme jeli kousek podel jezera a nekde se vykoupali a pokracovali dal...ale kdyz by se to naplanovalo dopredu s ubytovanim, tak myslim paradni dovolena! :) Voda cistsi jak u more (jak u jakyho more). Pujcili jsme si i elektrolod takze jsme vetsi cast jezere objeli na lodi.

P1000603.jpg

P1000605.jpg

P1000606.jpg

P1000609.jpg

P1000612.jpg

P1000613.jpg

P1000622.jpg

P1000623.jpg

P1000626.jpg

P1000628.jpg

P1000629.jpg

P1000630.jpg

P1000636.jpg

P1000637.jpg

P1000654.jpg

P1000670.jpg

P1000679.jpg

P1000691.jpg

P1000704.jpg

P1000705.jpg

P1000708.jpg

P1000710.jpg

P1000723.jpg

P1000733.jpg

P1000735.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V Řecku jsem ještě nebyl ale láká mě...brácha si ted zaplatil dovolenou pro celou rodinu-2dosp.plus 2 děti na 12 dni all incl.za 70 tisic...mazec!

Proč si někdo bere Řecko s penzí? Na co? Proč hotel\?? To jsou nesmysly. Já tam jezdím do apartmánů a stravuju se sám po restauracích,bufetech a obchodech, vyjde to jako tady v Praze max. + 5%. Stačí jen čumět, kam chodí řekové nakupovat a jíst a potom tam chodím také, zaručeně nejlepší ceny a nejkvalitnější kuchyně

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja teda mam zkusenosti s Reckem takove, ze ubytovani pouze se snidani abych nemusel rano nic moc resit a vecere vzdy nekde po meste pac to tam neni tak drahe, vsude vyborne vari a kazdy den si muzes dat neco jineho, cerstveho

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Los Angeles, 14dni, letecky z Prahy do Londyna, z Londyna do L.A. Nic lepsiho jsem si nemohl prat :D Je to tam proste jiny svet a ja se tam budu vzdy rad vracet :)

No tak zrovna do LA jet na dovcu mi pride dost mimo :) Jedno z tech ne zrovna hezkych mest v US.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
No tak zrovna do LA jet na dovcu mi pride dost mimo :) Jedno z tech ne zrovna hezkych mest v US.

Tak kazdy bere dovcu jinak zejo. Minule jsem byl v NY,pak Miami a tam jsem si uzil krasneho more a pocasi, ale tedka chci zase poznat zapad. Mam tam taky tedka kamarada, ktery ma auto k dispozici, tak to tam s nama objede, coz mi prijde good. Pro me neni dovolena jen se valet u more nebo u bazenu a kazdy den to samy. Chci poznat neco noveho :D :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Proč si někdo bere Řecko s penzí? Na co? Proč hotel\?? To jsou nesmysly. Já tam jezdím do apartmánů a stravuju se sám po restauracích,bufetech a obchodech, vyjde to jako tady v Praze max. + 5%. Stačí jen čumět, kam chodí řekové nakupovat a jíst a potom tam chodím také, zaručeně nejlepší ceny a nejkvalitnější kuchyně

Naprostej souhlas, maximálně snídaně z důvodu lenosti je ok v hotelu. Jinak bejt kvůli "rádoby luxusnímu" all incl. zaseklej v hotelu je na dovolený ta největší hovadina a typický čecháčkovský hraní si na hogofogo s nejlevnějšíma surovinama, co ten hotel sežene. :)

Z ostrovů řeckých se mi nejvíc zatím líbil loňskej Chios. Jinak moc fajn je i naprostej jih Itálie a hodně bomba je JV Asie.

Nemůžu najít fotky z Chiosu, takže jen něco zkopírovanýho z FB, kde mám album.

IMG_3536.JPG

IMG_3430.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.