Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

2 257 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

My jezdíme roky táta padesát let přes Maďarsko se zastávkou u známých v Chorvatsku v Daruvaru přes Bosnu do černý Hory do boky Kotorsky a je to o třetinu levnější a úplně jinde, pokud někdo nevyhledává přeplněný pláže a předražený podprůměrný služby...

Odesláno z mého ONEPLUS A5000 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doporučím Černou Horu. Služby, ceny, jednání, to vše na výbornou. O těch horách a přírodě ani nemluvím.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím, hřích to je :).  Sice tuším, že by sis tam  asi zajezdil něčím rychlým a mrštným, ale to na mě není :). Pro mě něco jiného. Zrovna tento týden se tam jezdí křížový závod veteránů, což by se mi líbilo. Klidně bych tam vyvezl  některý z veteránů, spíš asi kabrio, byť si myslím, že i Fiat 600 by byla pěkná nostalgie. Jen těch necelých 900km tam bych ho vzal na podvál :):). Honza

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Co se týká Chorvatska s mýtem, tak tam je to peklo, protože striktně buzerují za 1,3 metrů nad nápravou, takže Multivan problém a mýto + 50% proti osobáku, tohle jsem jinde nezažil ....
Jinak já letos koncem května Seefeld a taky paráda, méně lidí a všichni pozdraví, usmívají se a jsou v pohodě, balzám na duši ... jen ty prokleté elektrokola, nesnáším je
Copak proti elektrokolum? Me to prijde fajn, mamku konecne chytl nejaky sport a hlavne si vyvetra hlavu..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já letos opět Malorka. Loni jsem byl poprve a zamiloval se a letos si řekl že ke stále co vidět....krajina port de pollenca, alcudia, playa de muro, horská vesnička valdemossa, kultura, pláže pro prcka, všude čisto, nádherné hory, cesty a pomalu začínám věřit že je to levnější jak celé chorvatsko a jebat se autem......už hledam letenky na září :-)

PS. Kdyby někdo napsal doporučení na Tenerife byl bych vděčný....

20180611_172300.jpg

20180612_144940.jpg

20180615_180554.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
14 hours ago, TomasB said:

Jak píšeš, v civilizovaném světě ceny +/- stejné, v podstatě v rámci běžného rozptylu mezi jedním obchodem a druhým obchodem o 30m vedle, nebo restaurace jedna a druhá o 0,5km vedle. Vrácené prachy mně ani nenapadlo přepočítávat, nikoho ani nenapadne tě ojebat. Spíš naopak, třeba do čokoládovny, i když dceři je 16 a nemá nárok na dětský lístek, tak paní že to je OK a půjde za dětské vstupné, tedy zdarma. A taky nikdo moc nekontroluje, jestli náhodou neojebáváš ty, prostě to berou většinou tak, že ne. Doma střežím věci jak ostříž, tam jsem neměl problém někde něco nechat odloženého, protože si toho nikdo nevšímá. Ale pozor, v některých lokalitách se i tam vyskytují tlupy francouszkých cigošů! A ti tam právě kradou. Ale to se týká míst spíše někde dole v údolích podél hranic.

Ta bezpecnost a neexistujici ojebavani je nejvetsi vyhoda UAE - jsou tu za to takove tresty, ze si to nikdo netroufne. Tady nechas klice, telefon a penezenku na plazi bez dozoru, jdes plavat, po dvou hodinach se vratis a ty veci lezi presne tak, jak je tu nechas... Na ulici nehrozi, ze by nekdo zebral, nebo delal vyrval...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podobně to je ve Švédsku. Ve městě bych si tak jistý nebyl(díky přistěhovalcům co dělají bordel), ale když zalezeš někam na venkov do kempu k jezeru, tak tam se ani nic nezamyká. Člun jsme nechávali volně položený na břehu, když tam zapomeneš pruty nebo cokoliv, tak to tam druhej den pořád leželo. Chatku jsme nezamykali, auto někdy taky, a když tak jen ze železného zvyku. Do takových míst totiž ta pakáž neleze, ti se stahují jen do měst. A jak jsem viděl, tak tam dokážou dělat opravdu neskutečný bordel. A nikdo se neozve. V Uppsale jsem viděl jaký bordel dělali čmoudi, obtěžovali široké okolí a každej dělal, že to nevidí, neslyší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.