Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

2 315 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

On 19/08/2018 at 10:57 AM, MichalF said:

Hele souhlas, pokud clovek leti na dovcu, tak nechce zbytecne vyhazovat za litani. Pracovne me ted stava letenka treba o 150tis vic nez kdyby clovek letel economy, ale clovek to tak nejak neresi, proste mame dano.

Tohle je sice pravda, nicmene je rozdil, jestli si uzijes zacatek dovolene odpocaty, nebo se davas nekolik dni dohromady, rozlamany z "dobytcaku"...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
29 minutes ago, romariooo said:

A Ty bys dal navic za letenku dvacku navic? Myslím ty jako soukromá osoba? Asi těžko vid?

Romane, treba pri predposledni ceste do CR jsem si priplatil za business. Radsi jsem dal z vlastni kapsy navic penize za to, abych nebyl tri dny vyrizenej z cesty. Pak uz si priority nastavis jinak. I kdyz je to ranec...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já vím že jsem řikal že už nic nizkého nechci navic nic za takove penize ale mě to prostě neda.Uznal jsem že jsem ještě mladej kluk :elk::prcprc: a že to bude poslední auto na zábavu,tak zvaná vikendovka s tim že s tim budu moct i na normalni ježděni.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, romariooo napsal:

A Ty bys dal navic za letenku dvacku navic? Myslím ty jako soukromá osoba? Asi těžko vid?

:biggrin:

Romane, někteří místní borci ti vysvětlí, jakou plečku si to chceš koupit, když existují krámy z Wolfsburgu :elk:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele ja mam diky TS prolitanou Evropu, za dva litry zpatecni za kamosem na Sicilii na kite, pak na surf na Fuerteventuru, na kite na Egypt, na vyletovani po Bacelone, atd atd... jako jo, jediny stesti, ze mam do 180cm/80kg, jinak fakt nevim, jak bych se tam poskladal.
Je to neco za neco :) A zrovna ted jsme byli na kite do Recka a haluzacky jsme chytili poloprazdny letadlo v sezone, coz vubec nechapu a jeste jsme meli misto u nouzovych vychodu. Jedinej problem byl, ze jsem se zul (to jeste nebyl ten problem) a dal si do bot nejaky kulaty susenky a ty se mi pri vzlitani samozrejme zakutaleli do zadu... nastesti se vce v dobre obratilo :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K te fovolene - naprosto si ted uzivam dovolenou v Treboni. Miluju to tu. Je tady klid, krasna priroda, spousta mist kam se da jit na skvele jidlo a pivo, hodne dobrych cyklotras... Mame letos navic i krasny apartman, takze to je bomba. Ten pocit, kdyz jde clovek aleji, kde jsou nekolika set lete duby, okolo spousta vody... pak do pivovarske na kvasnicovou 12ku... tohle mi fakt chybelo. Mame tu krasne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trebon je taky moje srdcovka;-). Jako malej jsem tam jezdil s rodicema kazdej rok. Ted uz jsem tsm bohuzel delsi dobu nebyl.

Kazdopadne ja mam pristi tyden po hodne dlouhy dobe 3 dny volna. Tak jsem vcera zarezervoval hotel v Italii. Takze v nedeli s manzelkou sedame do auta a jedeme;-). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
15 hours ago, cosby said:

Díky za tip.Koukám docela palba,2500,-Kč za den,ale s kuchyní,moc pěkný

Prave - levny to neni, ale komplet vybaveny, moc pekny a stoji to za to. Navic perfektni komunikace s majitelkou. Maji i apartman v patre, ale nebude lepsi...

@jirka3 trebon je i moje srdcovka. Co mama onenocnela, tak jezdila do lazni v podstate jen sem. A to uz bude nejakych 25let - a porad me to tu neomrzelo :-) Je to tu takove ceske rakousko :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.