Přejít na obsah

chiptuning


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Já mám tedy golfa, ale stejnej motor a byl jsem v Třebotově u Petra z Motorpower. A rozhodně doporučuju, auto neskutečně ožilo. Žádnej trhač asfaltu to tedy není, ale ta pružnost je opravdu někde jinde. Se sérií jsem se bál i předjíždět. Ono se taky ukázalo, že původně to mělo jen 235 Nm oproti udávaným 250. Po úpravě od Petra na 296Nm už to jede skvěle.

Upraveno uživatelem Termiks
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Mam sice Golf Variant 6 ale aj tak .bol som minuly rok u TDi Fun 1,6 TDi 77kw CAYC a možem za seba povedať lepšie investovane peniaze do auta som nikdy inokedy nedal..Mma na chipe najazdene uz cez 30 000km auto ide diametralne inak nakolko Golf je od Octavie este o 110kg tazsi tak to auto bolo mrtve predtym ..Vysledok 136Ps a 307Nm ..

 

TDIFUNUPRAVAGOLF.21.7.2014-165200km.jpg?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj, přesedlal jsem z 1.9tdi DSG do 1.6 TDI CR a je to o 50% línější aspoň mě to tak přijde.. proto zvažuji chip, nejsem závodník ale občas potřebuji předjet a připadá mi že dřív umřu :), dotaz tedy zní u koho nechat udělat kvalitní chip pokud možno se zárukou a klidně i otestováním na brzdě, stačí když to bude na nějakych 90kW max 100, nechci motor odvařit a pokud možno někde na Moravě jsem z Břeclavi. díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem nakonec Pánové také navštívil Pana Zdeňka Hájka z Tdifun. Neskutečný borec chlap, celou dobu jste s ním, vše na co se zeptáte Vám zodpoví a vysvětlí... dokonce mi i potvrdil že kilometry mého vozu odpovídají těm na tachometru (kouknul do motorické jednotky)

 

Původně cca 104 ps a 245 Nm, nyní 137 ps a 295 Nm... a ač to nevypadá takový brutální rozdíl v číslech, na dynamice vozu se to chová o 100% jinak. To auto teď zabírá mnohem dřív a táhne v celém spektru jeho otáček. Když teď sešlápnu například 3jku až na podlahu tak auto doslova vystřelí a zvyšuje tah dokud se nedostanete i do 4 000 otáček. Je to teď skoro jako silný benzínový motor.

Předjíždění uplně něco jiného, předtím člověk šlápl a nic, nyní okamžitá reakce na plyn a dynamický zátah. Pocitově je teď z toho motoru

2.0 l.

Asi mnou nejlépe investované peníze do vozu, teď se mi z něj skoro nechce ani vylézat... Tdifun tedy neskutečně doporučuji :pivo:

Ještě jednou díky Zdendo

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zlatá slova motopower. Jde prostě o pohodu a radost. A také, i když je to divné, o bezpečnost, neb se zkracuje doba nutná pro předjetí atd. Upřímně, co tam chtějí měřit?? Do jednotky se nedostanou. Emise?? Pokud máš v pořádku vnitřnosti (žádný únik oleje do nafty, DPF, EGR, katalyzator....) tak bych se nenchával vzrušovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

zdravim som majitelom taktiez toho motora ale vo vw golf 6 pred rokom som absolvoval chiptuning vo firme profituning kde my zvysili vykon na 132 ps a 270 nm .Zatial maximalna spokojnost to auto v podstate ozilo len skoda tych dlhych prevodov . Po roku som uy zvyknuty na tento vykon a chcelo by to este nieco viacej uvazujem o chipe a vymene turboduchadla kde by my vedeli vyladit vykon po zmene za zne turboduchadla na tych 170 koni a 340az 360 nm .Cize ak niekto uvazuje o chipe na nejakch tych 130 - 140 koni idte do toho nebudete lutovat ale treba najst aj schopnu firmu ktora vam to zrobi verla zdaru

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...