Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

Janek250

Havířovský Express

74 150 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Kdysi jsem chodíval,ale dnes už ne..ani doma už si vínko nenalejeme...nějak mi ten alkohol a smrad z cigaret začal vadit...jsem divný :)

Ale biliárek,šipečky a podobné kratochvíle neodmítnu. :lol:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ehm tak to nevím, já tady po Havířově potkávám pouze OII RS (modrá metla) bohužel takovou jakou říkaš jsem zde ještě nevíděl =)

Ale pokud máte někdo OII RS prosím ozvěte se, mam zájem se svézt :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vazeni nevim proc zakladat dalsi hospodu staci HOSPODA celorepublikova a jeste brnenska knajpa, cili toto patri do REGIONU ve strazech, jako je chat ustecka apod...

!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vitto : Ja ti nevim pane, ale jak rikas existuje klasicka hospoda, kde vetsina lidi pochazi z regionu Cech, brnenska knajpa kde si taky resi Moravaci sve zalezitosti, a vzdycky jako treti kraj existovalo Slezsko kde byli jsou a budou lide take trosku odlisni s jinymi nazory a zajmy. Beru ze je asi zavadejici nazev " havirovska " coz by po pravem pote patrilo do stejne sekce jak ty zminuujes usti atd....ale podstat tohodle vlakna je sdruzit lidi ze severni moravy, kterych je tady jako maku .)zkus o tom popremyslet pane :)

Toz servus i dejme še po kropelce .)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Prostor pro reklamu

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.