Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

uprimne nemam rozdelovani veci rad protoze pak se bavi jen ti co bydli kolem sebe a jsou hned krouzky...

 

 

 

Ja ti nevim ale rozdelovani a krouzkovani tady je bylo a bude, myslim ze Rozkos toho byla dukazem kdy teckari povetsinu casu byli spolu :)a jini co si byli zase necim podobni byli taky spolu. Na tom prece neni nic spatneho ne ?

 

 

Ted to neber jakou nejakou provokaci , ale lidi se odjakziva delili a sortovali podle kraju a mista odkud byli a s tim nic nenadelas. Tak hold jsme mysleli ze jako mensina bychom si mohli vytvorit nejake takove vlakno.

Odkaz ke komentáři
ti rikam ze je to kvuli tomu ze nebyla sekce zamecek, taky to tam pekne presunu

Jen trochu rýpnu. A čemu to vlastně vadí nebo překáží, když je tady tolik témat "o hovně"?

Ono tomu aby se to tady diferencoval nezabráníš, když to zarasíš tady, tak se bude plkat u někoho ve vlákně takže tak.

Ale dělej jak myslíš, ty jsi tady šéf. :)

Odkaz ke komentáři

jeeeeeeeezis halvne mi tady nezacnete vykladat neco o cechacstvi jinak si zacnu myslet neco o blbosti

 

nevim kde ste na to prisli takze to nechavam bejt

 

moje otazka je proc tady mit 3 hospody = totozny chatovaci temata a jeste k tomu mit sekci regiony, kde je to same chatovaci pro regiony a mesta

 

HOSPODA je pro vsechny, cechy, moravaky, slezsko slovensko a cernou horu :) takze tam muzou kecat vsichni se vsema, tady proste maji byt pokecovy temata pro vsechny a ne jen pro urcitou skupiny, me je burt kdo ma co na znacce ale reghiony jsou od toho aby se krouzkovalo a hospoda od toho aby kecali vsichni o vsem se vsema ne?nemusime se prece v hodpode bavit jen s nekterejma o necem...proto mame regiony.

 

to ze se nedo s teckama separoval na srazu - ovsem to je problem toho kdo se separoval, ja a vetsina se bavime s kymkoli me je to jedno odkud kdo je

Odkaz ke komentáři

Asi je to všechno moje vina, u nas v regionu se vsechno resi v hospode, tak me nenapadlo zakladat tema nikde jinde. Nechtel jsem nikoho proti nikomu postvavat. Když na to prijde muze vzit misto kdokoliv, vrchni mu donese radegast a ostatni na nej nebodou koukat skrz prsty ze neni mistni.

 

Vitto jestli je to moc velky prohresek a problem, tak to presun do regionu. No problem!

Odkaz ke komentáři
Hoj vemete mě mezi sebe i když nejsem z havířova, ale od Ostravy?

Jasně, dobrých lidý se vejde vždycky spousta! Vezmi místo u mě,musím Ti něco pošeptat. Byl jsem o víkendu projet jednu lesní cestu, kouknout jesti bude dobrá na vyjíždku... a zustal jsem s Viki vyset na břiše. Tahali jsme ji ven džípem, no ostuda :loool:

 

Já taky nejsem z Havířova, ale jen od Ostravy a zatím mně nevyhodili :)

Vyhazovače zatím nemáme a asi ani mít nebudeme, leda že by ho zaměstnaly naše drahé polovičky...

 

Ahoj...tak bych vzal místo v této hospůdce,bo v klasické mě nepotkáte :lol:

A jakpak vypadá Tvuj plechovy miláček? Potkali se už s Viki?

 

zdravím Haviřovsky express :D

Zdravím Luky, co nového v Olomouci? Koukal jsem že máte přehlídku tuhle neděli. Mám to přišpendlit na nástěnku, nebo to řekneš lidu osobně? :loool:

 

DOST S RYPANIM, BRNENSKA KNAJPA MA ASI DLOUHOLETOU TRADICI A JE TO ASI "NUTNE" ZLO. MY MAME TAK AKORAT VYBORNY PIVO!

Odkaz ke komentáři

Todle zapotrebi nemam, z mojich ust zadne cechackovsti nepadlo i kdyz ted mam 100 chuti to pouzit na plnou hubu. jde videt ze te to extremne nastvalo takze asi moc splachovaci nejsi. skoda.

 

diskutovat o vsem v klasicke hospode , tak to hold sme to meli nazvat : Kolik protelefonujeme vol. 2 , hlavne bez geograficke lokalizace, a splnilo by to narocna kriteria teto casti fora a meli bychom pokoj.

 

Hold myslel jsem si Vitto ze jsi vetsi format a ze zkousnes dve hospody nebo tri vedle sebe, extra ve volne casti fora. Jelikoz kazdy kdo ma nejaky zajem si tu svou podle preferenci najde. Ted mam tak chut zaklapnout notas a myslet si svoje, ale neudelam to jelikoz mi to pripada jako strasna blbost a umele vytlacovani urcite skupiny lidi nekam kam nechcou (teda aspon ja)

Odkaz ke komentáři

hobliku nechapu proc se rozcilujes a proc se hned vztekas ze si mi neco chtel rict na plnou hubu a neudelas to...

 

moc dobre vis na koho sem reagoval a kdo tu napsal o cechackovstvi..

 

ze nejsem splachovaci je skoda? no ani si nemyslim, kdybychbyl splachovaci tak zadne svoje forum nemame, tak to bych sem netahal.

 

Hospoda ma i v nazvu to ze je to POKEEEC, to znamena ze se tady opravdu keca i o tom kdo kolik protelefonuje ikdyz i me tohle tema leze krkem nehlede na to ze ho zalozil tomas..

 

porad nechapes o co mi jde

 

HOSPODA = POKEC VSE O VSEM A NICEM, TEMATA SPOLECNA VSEM

REGIONY = POKEC ROZDELENI DLE MEST OBCI KRAJU ZEMI APOD. - sem podle meho zapadne pokec lidi z okoli havirova a ostravy naprosto perfektne, o to se celou dobu snazim, na nikoho neutocim narozdil o toho ze ja sem byl oznacen za toho ze tady diskiminuju a ze sem cechacek

 

Porad mi tedy unika vyznam mit hospodu pro kazdy okres tady a to same v regionech, porad si mi to nevysvetlil...jak koukam vadi to jen tobe, ostatni si asi nasli v tom co se snazim vysvetlit to spravne...prijde mi ze ty ses jen proste na truc postavil proti me.

 

To bychom pak mohli mit hospodu i v motorech ne?protoze ti co si ji zalozili ji nechteli mit v regionech...

 

HOUMIK - tak a prave proto je jedna hospoda pro vsechny, at jsou odkudkoliv a nasledne REGIONY kde se muze pokecat s klukama z okoli a domluvit mensi sraz apod. mam dojem ze je to jasny a uplne prehledny, nevim proc je s tim takoveh problem

Odkaz ke komentáři

jak to souvisi se zapojenim se do chatu => HOSPODA - ktera hje pro vsechny? :)

 

porad mi nikdo neodpovedel proc tohle tema podle vas nema byt v regionech kde je k tomu urcena sekce? :lol:

 

me je burt co kde cepujou, jestli se nekdo boji ze ho ostatni co jsou tu dyl mezi sebe nevezmou (potazmo kvuli velice myslne predstave ze neni z prahy nebo vodkud) tak nechapu nic

Odkaz ke komentáři
jak to souvisi se zapojenim se do chatu => HOSPODA - ktera hje pro vsechny? :)

 

porad mi nikdo neodpovedel proc tohle tema podle vas nema byt v regionech kde je k tomu urcena sekce? :lol:

 

me je burt co kde cepujou, jestli se nekdo boji ze ho ostatni co jsou tu dyl mezi sebe nevezmou (potazmo kvuli velice myslne predstave ze neni z prahy nebo vodkud) tak nechapu nic

 

presun to do regionu a promaz celou tuhle zbytecnou diskuzi o tom kam to patri! Je to preci jedno, ale nebudes nas potom opravovat ze se nevenujeme tematu a ze od nej neustale odbihame, kdyz budeme v regionech?

Odkaz ke komentáři

no a to je prave ono, je to jasny jak facka... chci pokecat o kravinach, jdu do hospody, ale kdyz se chceme na necem domluvit se klukama z jihu, tak si to napiseme v sekci regiony. Je to presne to, co rika vitto.

Odkaz ke komentáři
Hele Vitto když vlezes do hospody kde je miliarda lidi a navic zjistis ze tam necepujou ani Ostravar a o radegastu si mysli ze je to nadavka, sednes si tam a budes se citit dobre?

 

Tak pod toto se podepisuji !!

 

njn, vás na "druhé" straně ČR štve, že my ne severní moravě držíme více pohromadě a na pokec u kávy se nás sjede 20 aut, kdežto jinde se plánují monstrozní akce které dopadly jak dopadly !

Odkaz ke komentáři

Hoši!

Přece se zase nebudeme hádat :lol:

Napíšu svůj pohled na věc, hospoda všeobecná je super, ale pokud je tam hodně lidí, tak je to nepřehledné a o ničem,

navíc večer si tam víc jak 10 lidí rozumně nepokecá. Navíc každý kraj jiný mrav, všude je aktuální něco jiného.

Takže by bylo fajn mít lokální hospody, které de facto jsou v regionech, kam ale zase většina lidí zavítá, jen když se něco peče.

Na druhou stranu všeho moc škodí, někdy mi to přijde jako blbákov když si s jedním člověkem píšu ve dvou vláknech, prakticky na to samé téma.

Takže ani já sám nevím, co by bylo lepší, ale asi nechat původní rozdělení. :)

Odkaz ke komentáři
:) :lol: zlodej krici, chytte zlodeje :D :loool: jediny, kdo tady zacal o nejakym rozdelovani republiky, jste byli vy tady

Já nepsal nic o dělení republiky, já psal jen to, že když je brněnská hospoda, tak může být i Havířovská,

protože se mi to zalíbilo, toto regionální pracoviště hospody.

Ani mně nenapadlo, že z toho bude takový spor.

Odkaz ke komentáři

Já se taky přikláním k názoru zanechat havířovskou hospodu, klidně ji přesuňte do regionu, ale nechte nám ji. :lool:

Byla založená ať se pár lidí s okolí může sejít, pokecat a zjistit čí je to auto a místo toho se tady řeší názory kdo kam patří. Pokud se tady toto bude řešit v klasické hospodě tak než najdu odpověď na jednu otázku tak to budu číst týden.

Já myslím, že železo na kterém jede OC forum jedno pásmo na víc snese...

 

A nehádej te se už....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...