Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Guest Kokxo

Doporučené příspěvky

Tak panove a ted sem pokrocil, mel sem celou dobu podezdreni na vahu vzduchu, pac se mi zdalo ze auto nejako line taha a sem tam jakoby slo za lynem malo plynule, a ejhle, najedou se to rozresilo, praskle koleno od turba co pak vede hadice do intercoleru, takze ted resim jeslti novou oreginal a nebo na cc-autodily nahradu vyrobenou v EU, co vy na to?? rozdil je 1000kc origo dva a pul a tato patnactcet.

Odkaz ke komentáři

Zdarec panove, tak kdyby mel nekdo takovej problem, tak praskla hadice od turba - respektive koleno se pozna tak ze na stenu pred spolujezdce kdyz kouknete ze strany motoru uvidite cernou skvrnu a jak dopadne pripadne oprava na chvili nez koupite nove koleno se podivejte na fotkach - proste to neudrzela ani paska na krokodyli :D

 

Jinak jsem docasne tj do zitra udelal v nedeli rano jeste dalsi upgrade abych prezil do utery popr do stredy a to je tez na fotce. A pak jedna foto jak to vypada zevnitr.

 

JInak celou dobu sem mel pocit ze auto nejede jak ma, ale vsichni mi tvrdili co chces kdyz je to 77kw i ti co se projeli a ejhle, ono to asi bylo ruply od prvopocatku a pomalu se to zvecovalo.

 

Jinak novator 2300kc :) dobra palba.

post-2412-1277119628_thumb.jpg

post-2412-1277119633_thumb.jpg

post-2412-1277119637_thumb.jpg

post-2412-1277119645_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Já mám problém v tom, že teď jsem dojížděl opravdu na prázdnou nádrž. Nikde žádná pumpa, tak jsem jel snad už jen na výpary. Natankoval jsem a začalo mi to dělat taky. Studený motor nastartuju v poho a ohřátý to nemohu pořádně nakopnout. Je tam vzduch, nebo špatná nafta. Před tím mi to nikdy nedělalo až teď. Ještě jsem tu naftu nezředil. Tak nevím, na co se mám připravit.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím ve spolek,

mám dotaz dnes se mi projevila porucha , zapl jsem klíč rozsvítily se mi kontrolky až na žhavení a motor nešel na startovat. Podotýkám motor byl teplý. zkoušel jsem to mockrát a pořád mi nesvítilo žhavení a nechytl. Někdy to jde a někdy ne.Nesetkal se někdo s touto poruchou a čím by to tak mohlo být. děkuji za odpovědi. Max

Odkaz ke komentáři

Chlapci zdravim vas.

Chcel by som vas poprosit, som po vymene rozvodov a nejako mi zabudli [alebo mozno naschval aby som to videl]

v servise nahodit na motor plastovy kryt. Nieje problem ho nahodit spat, ale

je podnim ta izolacia a neviem ako to ma presne ist. Myslim si ze je to nejaka tepelna chranicka na vodice ktore tam vedu ??? alebo sa mylim ?

 

Nemate niekto foto ako to tam zalozit do povodneho stavu ?

 

diky moc ...

Odkaz ke komentáři

Čus prosím o pomoc . Koupil jsem Octu2 1,9 TDi PD s novýma rozvodama. Ze začátku pri akceleraci to trocu trhlo asi pri 2500ot a zhoršovalo se to nešlo skoro jet motor je hlučnější. Dal sem to do servisu a tam diagnostika vyhodila chybu otáček motoru a čidla vačky. Čidlo vačky vyměnili a dali opět na diagnostiku a vše ok akorat auto škube dál a teď se k tomu přidalo blikání kontrolky žhavení. Servis mi auto předal zpět že neví co s tim je diagnostika teď hodila čidlo ot. motoru. Proto prosím o radu možná se už tohle někomu stalo , co s tím může být dik

Odkaz ke komentáři
No akorat ten servis co mi dělal rozvody to teď kontroloval a pry jsou ok že se mu nestalo že by to udělal špatně tak už fakt nevím dal sem do do jiného servisu tak uvidím ale musím čekat mají plno

snimac otacek kliky.. uz jsme to taky resil.. vymena a pri jednom EGR OFF a ok.

Odkaz ke komentáři

Zdravím odpovědí je mnoho ja mám ten samy problém a jezdí to od servisu k servisu a pokaždé jiná příčina začlo to čidlem vačky a pak čidlo ot. motoru a teď další asi přehrání řidící jednotky. Začalo to taky poškubnutím a zhoršovalo se to pak se přidalo blikání kontrolky žhavení tak sem zvědavy na další servisa pak napíšu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím . Problém se škubáním vyřešen (předchozí servis nové rozvody špatně nastavil o 1,2 stupně ) pak vyměnili čidlo klikovky i s kroužkem ( převodovka dolů) pak poseřizoval ŘJ a vše ok cena opravy byla něco kolem 10tis. ALE AUTO JE JAK NOVÉ :-)

Díky všem za rady především členům TDIfun a garny

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj chtel jsem se zeptat jestli to po prehrani noveho softu startuje lip protoze mam stejnej problem jako ty. A jestli by slo poslat to cislo na toho borce co ti to delal. DIk

 

Zdravim panove, mel jsem stejny problem, stacilo zajet ke znamemu a ten mi upravil startovaci davku a vse ok, protoze mi zase znamy rikal ze to neni uplne dobre upravovat davku, tak pri prilezitosti ze auto bylo v servisu jsem je poprosil o nahrani noveho softu do ridici jednotky cca 250kc v autorizovanem servisu, zde mi sice pan ktery je pry odbornik rekl ze u meho auta nelze zvysit startovaci davku, a neveri ani kdyz jsem mu rekl ze mi to znamy delal predemnou, nicmene prehrali sw za novejsi a opet auto startuje i za tepla v pohode, dokonce mam pocit ze i lepe jede odspoda ale to muze byt subektivni. Takze to neni zadna velka pecka, je pry i mozne ze toto nepomuze a musi se repasovat starter, to mi nabizeli v brne za cca 6tis kc, znamy automechnik co mi zvysoval davku mi rikal ze staci starter rozebrat profoukat promazat a vse je opet ok.

Tak si z toho vyberte :palec: v pripade kontaktu na opravu v okoli Blanka kontaktujte na SZ dohodim vam cislo na cloveka ktery mi to upravil.

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

mám trošku větší problém.

Začal mi klepat motor (1.9 TDi PD 77 kW) a nechal jsem si vyměnit dvouhmotnostní setrvačník za jednohmotnostní sadu od Valeo. Bohužel problém stále přetrvává. Motor vůbec nejede (teda on se snaží, ale nejde mu to). Kouří bíle, klepe v nízkých otáčkách (kolem 1500ot./min. nejvíce). Mám podezření na vadný vstřik nebo špatné spalování (možná jede jen na 3 válce). Než to dám do servisu, tak se chci Vás zeptat zda s tím nemáte někdo zkušenost.

 

Děkuji a ahoj.

 

JV

Odkaz ke komentáři

Čau. Mám ten samej problém.Za studena starty super ale za tepla to je hrůza že se až někdy stydím. Byl jsem minulý týden u známého a ten řekl že přidávání nafty je blbost ať si nechám zrepasovat starter a že to bude na 100% OK!! Prej se ohřeje a už nemá ten výkon co má mít. Tak ho nechám zrepásnout a dám vám vědět.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Mám taky sem tam problém se zacukáním zhruba při otáčkách 1800. Chci se zeptat na to přehrátí ve Škodovce. Když mám načipováno, tak tím pádem mi to zruší, nebo to na to nemá vliv? Jinak vždy stačí podřadit a je to OK, ale jestli to je špatným softem, proč to nenechat udělat. Nechci ale přijít o čip.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Čau. Mám ten samej problém.Za studena starty super ale za tepla to je hrůza že se až někdy stydím. Byl jsem minulý týden u známého a ten řekl že přidávání nafty je blbost ať si nechám zrepasovat starter a že to bude na 100% OK!! Prej se ohřeje a už nemá ten výkon co má mít. Tak ho nechám zrepásnout a dám vám vědět.

 

Čuste... no mě to taky dělalo... později se zjistilo že to byla chyba v řídicí jednotce... Repas je prý zbytečný pokud auto nemá najeté aspoň 200k... Seřídilo se to v jednotce a mam vše ok...

 

Jinak jsem si říkal že tu zkusím napsat i se svým problémem... Stává se mi že auto ztráci výkon a jako by ztěžkne. Netuším co s tím... Nedělalo to taky někomu...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...