Přejít na obsah

Chip OCTAVIA RS CEGA DSG


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Pokud je úprava OK, tak je vše v pohodě. U tohoto motoru je i tento výkon reálný.

 

 

Dakujem. Len sa bojim ako to bude znasat DSG prevodovka, navysenie krutiaceho momentu.....A co sa tam realne moze zvysenim vykonu casom poskodit...

 

Co jsem delal jednu RS s DSG tak jsme to nastavili na 400Nm a 200hp at to je bezpecne a s rezervou. Jit pak vyrazneji vic prez 200hp uz leze dost EGT nahoru.

 

 

V Kosiciach mi ponukaju na 210 hp 420 NM: vozidla mame odmerane a odladene .Vsetky hodnoty su pod maximalnou hodnotou prevodovky motora a spojky preto je to merane na motorovej brzde MAHA.

Ide o to ci neodide prevodovka po par tisic km....

Odkaz ke komentáři

Takze ked mi ho vyladia na nejakych 200 hp malo by to byt v poriadku bez problemov?

To preci ma vedet upravce kolik si muze a chce dovolit a ne se ptat po inernetovych forech. Tady se obcas clovek docte takove bludy a kolik zmasakrovanych aut u mne bylo co si to nekdo opravoval podle internetu..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Presne jak ti radi header - tento motor nechat ladit jen osvedcene upravce, nejlip ty ktery ti napsal . Ten proficiptuning je jen banda nalejvacu , softy berou buh vi kde, udajne maji pry v Praze brzdu a na ni to ladi, ale treba Brno jen nalejvaji :wacko: Ja mam taky tuhle bandu v Jihlave u huby, ale chci kvalitu , tak jedu pres Tri sta km do Tesina k TDI Fun a vim ze to bude vse precizni a hlavne odladene na brzde. Taky TDI Fun narozdil od techto amateru a eskamoteru vi co dela, ma svuj vyvoj, taktez zkusenosti z motorsportu, a nalezite vybaveni a vedomosti ktere neustale doplnuje jak jde vyvoj do predu . Plus by ti naladil jeste neco k tomu, ale nechci to psat aby se nezlobil , ze tady uverejnuju jeho know-how

 

Sparco - prece si nenechas do svy RS nablejt nejaky nesmysl. Tyhle pani se tvari jako nejvetsi znalci, ale ve skutecnosti to je jinak. V drtivy vetsine pripadu nemaji vubec potuchy jak ten motor funguje, natoz aby vedeli jake mapy a jak zmenit a jake je treba udelat korekce a podobne veci v RJ . A za dalsi - bez brzdy a prvotni diagnostiky nepoznas jak je na tom motor, vstriky turbo , tohle a mnoho dalsich velicin je videt jen u upravce ktery disponuje brzdou a na zacatek vseho si udela tuto diagnostiku aby vedel co muze a nemuze a aby mel obrazek o celkovym stavu . Brzda neni jen o tom ze mas graf, jak si spousta lidi mylne mysli.

Nalejvac tohle nikdy nevi , proste ti tam neco naleje a vic ho to nezajima, sebere prachy a jde do prdele. A reklamovat neco v takove to firme- ver mi ze moc sanci proti nim nemas, daji ti v dobry vire podepsat nejaky canc, ze jim predavas auto a hned mimo to si podepises ze ze po nivh nic nechces a tak , proste smlouva neco jako v AAA a pobnych smejdu , nehnul by s tim ani Perry Mason :wacko:

 

Pokud mas preci jen zajem pouze o naliti nejakyho zlepsovaku, tak v Brne ti muzu doporucit firmu RF Auto, je to ulice Masna, cislo nevim, ale jiste to najdes. Tam poptej mechanika Milan CHladek (ma prezdivku Huml) a s tim se jiste domluvis , ten ti muze nahrat odzkouseny SW od firmy DieselPower , protoze s nimi spolupracuje a je jejich partner. Neni to sice idelani, ale mas jistotu ze to je soft od renomovany firmy a odzkouseny ve vice autech :palec: Jinak ten Huml je vyhlaseny odbornik a machr mechanik , to neni zadny podrztaska, nemusis mit strach, ono uz jen to ze mu DP sveri jejich softy o necem napovida :o

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Chlapci premýšľam veľmi nad chipom mojej RS CEGA v DSG.... Koho by ste mi odporučili??? Počujem veľmi kladne ohlasy na TDIfuna z Tešina.... Mate niekto realne skusenosti???

 

Mal som predtym benzinove eReSo. Chipovane na 187kw/256ps (a koli tomu sa mi zda teraz ta nafta veľmi leniva)v Profituning slovensko... Su špička ale na naftove agregáty nepocujem na nich chválu..

 

Je pravda že po chipovani 125kw RS nafty praskaju hlavy??? Naftu som chipovanu ešte nemal a bojim sa toho... Za všetky rady a odpovedí budem vďačný ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...