Přejít na obsah

Nejdou otevřít dvere!!


Luks

Doporučené příspěvky

mi delalo paseku uzemeni.dvere za ridicem se zamkly a nesly odemknout,pak se zase odemkly ale nesly zamknout a jak jsem to zacal rozdelavat tak ve sloupku kde je ridicuv pas tak je ukostreni tech dveri(hnedy drat,matka na 10 klic)bylo povolene.pritahnul jsem a vse v cajku.tak mrknete na ukostreni maji ho i predni dvere

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Čau lidi tak jsem zkoušel opravit ten zámek. Vyndal jsem tapecírung a zámek jsem celej rozmlátil protože nešel nijak vytáhnout ven. Poté se mi podařilo otevřít dveře. Dal jsem nový zámek vyzkoušel jestli funguje a vše bylo v pořádku. potom jsem zavřel dveře a nejdou otevřít ani jedním způsobem. Ani klikou z venku ani klikou ze vnitř. Poraďte co to může být?

Odkaz ke komentáři

no potěž možná se ti povedlo to co se kdysy povedlo mě moc sem napnul to malý lanko co se nacvakává do kliky a potom když dáš fabku a přitáhneš tak se to ještě víc napne a si v háji já vyšrouboval madlo schodil krytku od vejškovýho repra a vytrhl tapec pak sem tam vstekle šátral šroubovákem tak dlouho az se mi ty dveře podařilo otevřít

vždy když měníš zámek je třeba si pamatovat kde to lanko bylo a po montáži několikrát vyskoušet na nezabouchlích dveřích zda zámek funguje na vnitřní a venkovní kliku

Odkaz ke komentáři

čau. tam se nijak snad nedá dostat. není tam žádné místo já ten starej rozmlátil a vypáčil celej až mi tam zůstal jen ten černej spodek a tam jsem šroubovákem zatáhnul za nějaký táhlo a dveře otevřel. teď mám ty dveře ještě rozebraný bez tapecu takže tam mám tu tyčku a potom to lankové táhlo a ani tím to neotevřu.ten zámek normálně otvírá zavírá ale zvenku to neotevřu ani ze vnitř.seru se stím celej den než dveře otevřu a potom během vteřiny je to v prd.... :wallbash: tak nevím asi to půjde do servisu když nepříjdu nato jak

Odkaz ke komentáři

čau. tam se nijak snad nedá dostat. není tam žádné místo já ten starej rozmlátil a vypáčil celej až mi tam zůstal jen ten černej spodek a tam jsem šroubovákem zatáhnul za nějaký táhlo a dveře otevřel. teď mám ty dveře ještě rozebraný bez tapecu takže tam mám tu tyčku a potom to lankové táhlo a ani tím to neotevřu.ten zámek normálně otvírá zavírá ale zvenku to neotevřu ani ze vnitř.seru se stím celej den než dveře otevřu a potom během vteřiny je to v prd.... :wallbash: tak nevím asi to půjde do servisu když nepříjdu nato jak

Vždyť ti to píše Pavel Asi máš moc napnuté lanko co je nacvaknuté ve vnější klice zkus ho nějak vyšprtnout Jde to blbě ,ale jde.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...