Přejít na obsah

Historie vozu podle VIN


schwaara

Doporučené příspěvky

To 1,8TSI: kámo máš recht!!! Ale bohužel jako je dost špatných dělníků, tak je dost špatných zákazníků a to mezi sebou koresponduje a vytváří nekvalitní prostředí, jelikož mechanik "koníčkář", který je slabší povahy, může svojí ideu opustit, protože ho to přestane bavit na základě zákazníků pičusů, kterým jde jen o cenu a klidně by si místo bzdových destiček, namontovali dřevěné špalíky, kdyby to bylo možné, a je donucen přejít na jinou politku práce/podnikání. Ani nevíte, jak mne tyhle povahové vlastnosti našeho národa pekelně štvou. Mohu jen doufat, že tenhle poskomunistický stav brzy vymizí.

Odkaz ke komentáři

joo čech to je světovej fenomén ... :D

 

. jinak bohužel doba komunismu tu bylo dlouho a ještě delší dobu se budeme s žívat s kapitalismem ... ono 20 let po a je to tady bordel jako po atomovce .. stát zadluženej jako prase a ty kašpaři co tam seděj bych nejradči vyhnal do posledního do ulic dal jim vestičky lopatu a koště ... můžou si zametat a sbírat hovna v parku ... to by bylo aspoň užitečné ... někde jsem četl .. hlavně urvat pro sebe co to jde a dokavat to jde a pak nazdar ... to pak to tady má vypadat .. jo ale když už jim teče do bot .. tak vše nahoru ,dálniční známka,daně ... a samo si i přidat plat .. to bych zvracel .. :(

 

trochu se to tu zvrhlo od původního téma ... :o

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

dyxin: Je to 1.6 MPI Elegance, výroba 5.5.2006, predaj 6.10.2006, farba zelená island, interiér onyx čierny. Ako nové kúpené v NL, výbava štandard Elegance platná pre NL MR2007, navyše 17" Pegasus + rádio Audience + Sound System. Na auto nie je žiadna servisná akcia, ani otvorená, ani vykonaná. Bohužiaľ, servisná história je úplne prázdna.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravim, dokázal by někdo zjistit nějaké informace o škodě octavii II s VIN: TMBBS61Z252034049, podařilo se mi zjistit pouze místo výroby, rok výroby a výbava. Nějaké další informace o servisech a km by fakt pomohli, Díky všem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Identifik. čís. vozidla: TMBBS61Z252034049

Popis: OCT.LIM Elegal477/1,9d5G

Prodejní typ: 1Z3364

Modelový rok: 2005

Kód mot.: BJB

Kód přev.: GQQ

Datum výroby: 2004-12-06

Datum prodeje: 2005-01-10

Kód země: NLD

Číslo obchodníka: 00815

 

Barevná výbava Typ Kód barvy Číslo laku (lak. kód záv.) Popis

vnějšek (karoserie/střecha) Q2/Q2 Béžová Sahara metalíza/Béžová Sahara metalíza

vnitřek CA Látka Eminent Onyx /Onyx + Onyx/ černá

 

Výbava Elegance MR2005 podľa predajného programu pre Holandsko/Nizozemí, navyše alarm + ESP + vyhrievané sedadlá vpredu + parkasistent vpredu a vzadu.

 

Servisná história je úplne prázdna.

Odkaz ke komentáři

tak běž do jinýho a tady jim řekni ať se jdou bodnout kdyz ti to neukažou oni ukážou ti to jinde ale ať nepočítaj že tě tam ještě uviděj:) uvidíš jak změněj názor řešil jsem to taky tak

 

V druhom mi to hned povedali. Myslim si, ze je to len o lenivosti alebo ukazat ze ja som nieco viac. Nemienim sa s nikym dohadovat kvoli takymto hlupostiam.

Odkaz ke komentáři

V druhom mi to hned povedali. Myslim si, ze je to len o lenivosti alebo ukazat ze ja som nieco viac. Nemienim sa s nikym dohadovat kvoli takymto hlupostiam.

No mě to taky nechtěli říct, ale nakonec jsem je ukecal a na kousek papírku mi ten mechanik, co mi auto předával napsal poslední tři návštěvy servisu, které mi podle servisky seděly, takže jsem to dál neřešil. Nicméně to pravidlo, že to mají pouze pro interní účely a nemají to dále nikomu dávat evidentně platí, protože jsem jel do dalšího servisu a tam mi řekli to stejné, že je to jen pro jejich interní potřeby.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

šlo by zjistit něco o tomto vin?

 

TMBHS21Z272150499

Model name: Skoda Octavia 2 (Tour 2)

Equipment level and body type: Ambiente (MY2012> Ambition), Combi

Engine: 1.9 PD-TDI 8V turbo, (DPF*) diesel 77 kW (105 PS) @ 4000 rev., 250 Nm @ 1900 rev., SOHC, EU3*-EU4

Engine codes possible: BJB, BKC, BLS, BXE

Model Year: 2007

Airbag configuration: 2 front, 2 side (in seats)

Producing factory: Mladá Boleslav (Czech Republic)

Country of manufacturer: Europe, Czech Republic

Name of manufacturer: Skoda Auto a. s.

Validity code: 2

Body serial number: 150499

 

Zbytek musí nějaký odborník

Odkaz ke komentáři

Toto jsem taky nějak vyjel už, spíš jestli to má nějakou servisní historii. Ale i přesto díky ;-)

 

Model name: Skoda Octavia 2 (Tour 2)

Equipment level and body type: Ambiente (MY2012> Ambition), Combi

Engine: 1.9 PD-TDI 8V turbo, (DPF*) diesel 77 kW (105 PS) @ 4000 rev., 250 Nm @ 1900 rev., SOHC, EU3*-EU4

Engine codes possible: BJB, BKC, BLS, BXE

Model Year: 2007

Airbag configuration: 2 front, 2 side (in seats)

Producing factory: Mladá Boleslav (Czech Republic)

Country of manufacturer: Europe, Czech Republic

Name of manufacturer: Skoda Auto a. s.

Validity code: 2

Body serial number: 150499

 

Zbytek musí nějaký odborník

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny, chci koupit Octavii II. Nějakou jsem našel a nechal jsem si vyjet historii od CEBIE (viz.příloha). Chtěl bych znát Váš názor.Cena:179000Kč V servisce jsou tyto udaje z autorizovaneho servisu Škoda:

 

1/2006-0

4/2007-28300 Km

8/2008-58324

9/2009-89000

6/2010-119898

3/2011-149856

3/2012-181153

 

Díky za odpovědi.

post-26765-0-95661000-1360483820_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tomáši,zajed do autorizovaného servisu a tam podle VIN Ti vyjedou historii vozidla,na CEBII se vykašli.Jestli auto má jasný původ a stav tak jelikož jsou autor.servisy propojené tak Ti to řekne každý solidní autorizovaný servis Škoda.Určitě to udělej protože rok 2006 může být pruserový co se týče nájezdu.

Odkaz ke komentáři

Tomáši,zajed do autorizovaného servisu a tam podle VIN Ti vyjedou historii vozidla,na CEBII se vykašli.Jestli auto má jasný původ a stav tak jelikož jsou autor.servisy propojené tak Ti to řekne každý solidní autorizovaný servis Škoda.Určitě to udělej protože rok 2006 může být pruserový co se týče nájezdu.

 

 

Jo, jo to udělám. Už týden sedím na internetu a hledám slušnou Octavii II elegance. Je to mazec něco najít co není stočené. Jinak díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...