Přejít na obsah

Sedacky


schwaro

Doporučené příspěvky

OII ma kolajnicky po stranach (ako fabia, felicia a spol) a OI ma jednu centralnu kolajnicu a bocne pomocne.

 

Priama montaz je mozna len za cenu prevarania uchytov na kolajnice z OII.

 

 

GIV, Leon a pod je vlastne OI, takze vymena bez problemov.

 

 

zabiak: nejake foto tych prehodenych kolajniciek by si nezohnal? ;)

Odkaz ke komentáři

Sedacky z O2 ma spider man v te Oranzove Octe v Tuning Cup-u a vypada to fakt supr, a gdyz k tomu pripoctes ze jsou o moc pohodlnejsi a lepe bocne tvarovane nez O1 tak jasna volba. Prohledni si po netu, mozna neco najdes.

 

Ja se histam vymenit ty predni za ty z Passat-a B6, a rek bych ze maji stejne uhity, nevyte neco o tom? Jsou pohodlne skoro jak u nejakeho frantaka. A zadni asi potom dam do stejneho materijalu jak ty predni nebo tam dam novej potah - uvidime.

Odkaz ke komentáři
tak ty Rs sedačky už seženeš jen zřídka,zkus si objednat jen potahy alá Rs od firmy MAD jsou hodně kvalitní,taky teď na ně šetřím a udělaj ti jaký chceš :smich::lol: a ty tapecy pak někde seženeš nebo si je necháš poflockovat ;)

Potahy podla mna stoja za .... pretoze sa mi predrala bocnica na soferovej sedacke a myslim ze to ziaden potah nezakryje :(

Odkaz ke komentáři
SM: z Passata B6 nebo B5,5? :) to i pak dej vedet, jestli tam pasujou, docela o tom pochybuju :smich:

 

Samozrejme z B6 ale tam v sedackah nebude rozdil mezi B5 a B6 - konstrukcne to bude to samy akorat v B6 jsou lepe tvarovane a maji lepsi dezeny. Uz zacinam zhanet aj to a take loketku v predu - moc me to uz nebavy drzet ruku na spolujezdcovym sedadlem. Gdyz jsem u toho, pasuje tam loketka z G IV nebo Bora? Z pasika uz pohibuju ze by tam sla - tam je uplne jina sredovka. A je treba menit stredni konzolu komplet nebo se to da zasroubovat nekam v stavajici sredovce?

Odkaz ke komentáři

no B5, to je proste starej Superb, ne? sedacky, palubovka a vsechny tyhle kraviny... docela pochybuju, ze to tam narve. Byla B5, pak facelift, to je B5,5 a ten novej je B6, abychom si teda rozumeli...

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o měsíc později...

Tak kazdymu podle jeho gusta, ne? :rolleyes: Nikdo tady nikomu ty sedacky nenuti, jen vim, ze se tady par lidi po sedackach ptalo, tak jsem to sem vlozil, nic vic, nic min. Pokud by se s nim dalo domluvit na cene treba za 12tisic Kc, tak si myslim, ze je to porad dost slusny za tyhle kresla.

 

HanyZ: spokojeny jsi, dokud si nezacnes vozit prdel v nejakych lepsich, ja uz bych do origo sedacek nesedl a to by mohly byt novy

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
já ti nevím, ale ty kožené sedačky... v létě to asi na (__.__) není moc dobrý ne ? ;) já jsem spokojený se svými origoš zachovalými... :rolleyes:

asi nemáš kůži, že? :smich:

 

 

Tak kazdymu podle jeho gusta, ne? :lol: Nikdo tady nikomu ty sedacky nenuti, jen vim, ze se tady par lidi po sedackach ptalo, tak jsem to sem vlozil, nic vic, nic min. Pokud by se s nim dalo domluvit na cene treba za 12tisic Kc, tak si myslim, ze je to porad dost slusny za tyhle kresla.

 

HanyZ: spokojeny jsi, dokud si nezacnes vozit prdel v nejakych lepsich, ja uz bych do origo sedacek nesedl a to by mohly byt novy

človece nemyslim si, když jsou lidi schopni ti přečalounit sedadla za 5K ... když budeš chtít udělat sportsitz, tak něco připlatíš, ale stále nebudeš na jeho ceně

Odkaz ke komentáři

Dimi: s tim ja nesouhlasim ;) protoze za 5000 Kc je to jen kozenka a podivej se na odvedenou praci :smich: kdyz si nechas predelat svoje sedacky do kozenky + novy molitany, tak si taky kolem 10.000 Kc (ty molitany taky nejsou prdel + prace s tim), ale porad mas hnusnou kozenku. Ta kvalita materialu a zpracovani se podle me neda srovnat. :rolleyes: Navic budes nejakou dobu bez auta. Ja to po propocitani resil origo RS sedackama a svoje stary jsem prodal. Kdybys to taky tak udelal, tak se treba dostanes po odecteni penez za svoje sedacky na cenu 10.500 Kc... Nevim, jak rikam, kazdy at si vybere, ale to precalouneni sedacek za 5000 Kc neni nic extra.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...