Přejít na obsah

Sedacky


schwaro

Doporučené příspěvky

no kožené nemám, to je pravda, takže jen podle intuice - která je zřejmě chybná :smich: no po devíti pivech :rolleyes: každopádně RS sedačky bych asi bral, sednout si do nich jednou, už bych asi neměnil :lol: ale možná je dobře, že jsem spokejený s tím co mám, zase bych vrazil prachy do sedaček, to by mě žena asi zastřelila už ;)

Odkaz ke komentáři
Dimi: s tim ja nesouhlasim :lol: protoze za 5000 Kc je to jen kozenka a podivej se na odvedenou praci :loool: kdyz si nechas predelat svoje sedacky do kozenky + novy molitany, tak si taky kolem 10.000 Kc (ty molitany taky nejsou prdel + prace s tim), ale porad mas hnusnou kozenku. Ta kvalita materialu a zpracovani se podle me neda srovnat. :palec: Navic budes nejakou dobu bez auta. Ja to po propocitani resil origo RS sedackama a svoje stary jsem prodal. Kdybys to taky tak udelal, tak se treba dostanes po odecteni penez za svoje sedacky na cenu 10.500 Kc... Nevim, jak rikam, kazdy at si vybere, ale to precalouneni sedacek za 5000 Kc neni nic extra.

to jestli jsi řešil sportovní sedačky sedačkama z RS OI, tak to myslím nebylo zrovna nej řešení. RS sedačky mají do sportovních hodně daleko. Boční vedení mizérie a kůže zrovna košér také není. Vím co mluvím, měl jsem je v první OI.

Když si vezmu cenu za tyhle 13 000,- ... tak s přešitím do kůže a s pěkným bočním vedením jsem v tom za 13 000,- i s tapecama.

Odkaz ke komentáři

ja je bral kvuli barve :loool: ono vubec Octavku nejakyma sportovnima sedackama fakt nezachranis :lol:

 

Mas na to jiny pohled, neberu ti ho. Ale nech si predelat tvoje sedacky presne do tech ze Seatu a uvidis, ze na 13.000 Kc se s tapecama fakt nedostanes :palec:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Zdravím chlapy ve spolek ...přidám něco málo z praxe ...sedačky do Octavia 1 pasují z Leonu1 Toleda II. Golfa IV a Bory ..jinak pokud jde o Passat B5 a B5.5 tak přední mají na OCT užší rozvor kolejnic a zadek je uplně jiný ..co ale jde je přehodit molitany z Passata na konstrukce z Octavie ale jen předky!!!! co se týče OII. tak po úpravě jdou molitany na jedničkovou octavii teda předek nebo pak vařit a upravovat kolejnice ale to není ono...

 

další blud co tady čtu je o umělé kůži (chcete-li koženka nebo vznešeně Ekokůže), je to umělý materiál s tím ubývá i spoustu problémů s praskáním a údržbou ..někdo tu píše že je to laciná nekvalitní náhražka... pravdou ale je, že většina automobilek vč. koncernu dělá varianty interierů v pravé i umělé kůži ..přičemž u pravé je použitá umělá ze 70% ....tedy mnoho z vás má umělou kůži aniž by to vůbec poznalo... třeba tapeci se dělají u škodovky z 80% v umělé ..dnes je tato varianta umělé kůže hojně využívána právě pro velmi dobré zpracování i zdařilost a výdrž ....já sám ji preferuji před pravou ..dnes už není koženka do aut jako bývávala na sedačku do čekárny k doktorovi... má výborný vzhled, barva je stálejší odpadá pravidelné mazání drahýmu vosky, opravy jsou lacinější a hlavně pořizovací cena....jediné co chybí je vůně kůže uvnitř...kdo pozná že tento interier je z koženky??

post-2477-1289160797_thumb.jpg

post-2477-1289160825_thumb.jpg

post-2477-1289160878_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 roky později...
  • o 4 týdny později...

tak ty Rs sedačky už seženeš jen zřídka,zkus si objednat jen potahy alá Rs od firmy MAD jsou hodně kvalitní,taky teď na ně šetřím a udělaj ti jaký chceš :palec: :palec: a ty tapecy pak někde seženeš nebo si je necháš poflockovat :palec:

nevim ale rs sedaček je pořád haba kuk :) já je sehnal úplně krásně a za dobrou cenu si myslím a je to fakt luxus nemůžu si na ně stěžovat ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Dobrý den mám sedačky z octavie collection a potřeboval bych je opravit

 

octavia 1

81689039.jpg?t=1511360968

 

četl jsem že jste to tu řešily bohužel se mi nedaří napsat uživately woo-doo který tu psal o výměně molitanů

 

ale mám dotaz je možné vložit pod původní látku molitany z passatu b5 - b5.5

 

passat b5.5

58bd95a7d88267c7e2fa0000.jpg

důvodem je větší pohodlnost materiálu

 

díky moc za vaši odpověd

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...