Přejít na obsah

Ústecký kraj


sejvi

Doporučené příspěvky

Tak jsme to nějak s taťkou fattym dohodli na úterý OSMÉHO v OSM hodin večer v Děčíně vedle Tesca na parkovišti u Mountfieldu, tak jak kdo budete moct tak doražte. pak vlítnem do Mountfieldu pro zbytek těch jejich noťasů.... :)

 

08.07.2009 v 20:00 hod. DC - Mezi Tescem a Schellkou parkoviště žel. Abraham - Mountfield - elekto Planeo...

 

Zdar.

Odkaz ke komentáři
vitto: Ne Chomutov urcite nezavirej! Kdyz budeme chtit se jen sejit Chomutovaci nekde na benzine, tak to prece nebudeme resit v celem USTECKEM KRAJI... Tez bych nezaviral ani Usti nad Labem. USTECKY KRAJ je vytvoren jen kvuli srazum opravdu celeho kraje, tedy Chomutova, Usti, Decina atd.

 

Takhle nějak jsem to měl na jazyku, ale nedokázal jsem to vyplivnout, díky sejvi...

Odkaz ke komentáři
hosi jeden dotaz, co kdybchom zavreli temata usti a chomutov a nechali jen toto ustecky kraj??

Tak koukám, že jsi se již rozhodl bez více názorů, o nás bez nás... :blink: njn, ty jsi tady šéf... :D , je ale fakt, že lokální mini srazy se mohly řešit na teritoriálních tematech, no aby v tom pak nebyl zmatek, uvidime. Co se týče pomoci propagace OC můžu zasáhnout v DC letákama, klidně si je vyzvednu v Praze šmoulo.. :angry:

funguje to tu necelý měsíc a už děláš škrty... :palec:

Odkaz ke komentáři
Nakonec jsem byl pro aby vittorio sloucil vse na USTECKY KRAJ. Uvidime co ukaze cas, zda to tu bude prehledne... Je pravda ze sledovat tri vlakna (Chomutovsko, Usti nad labem a Ustecky kraj) by nebylo to prave orechove...

V poho, ale já bych sledoval jen dvě, cha :blink: né v poho, třebas se pojedu podívat i do CV, za tím, kdo mi prodal USB KLL kabel... :palec:

Odkaz ke komentáři
No mě to je ouplně jedno kdy se sejdete, páč jsem na Sázavě a zrovinka budu ležet vožralej jak Dán ve stanu a bude mi fajn, protože už nebudu řešit jestli mám k vám dopádlovat na plavidle nebo dojet autem... :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Takže si to užijte Kucí....

beze mě :o :o :o :o

 

je to 3 týdny co jsem jel Sázavu, bylo to supr :D tak jsem z toho jelen vitto vše přesouvá a teď koukat kam=všude

Upraveno uživatelem mar.cz
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...