Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

info - rady....

 

Dobrý den, oracím se na odborníka, který by poradil, mám octávii II fl. r. v. 2011, kde jsou zadní senzory na couvání ( nevím, jestli jsou origo ), bylo tam rádio Melody a při zasunutí zpátečky to zvukově signalizovalo, koupil jsem orig. Bolero a chci se zeptat, jestli Bolero umí graficky zobrazovat couvání, v menu rádia jsem nic nenašel. Octavia je ve verzi Prima nemá multi. volant a má man. klimu. Pokud by to šlo, co musím udělat, jestli se rádio potom musí nakodovat, nebo stačí vyměnit rádio nekodovat, dát zpátečku a vše bude fugovat? Díky za ochotu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

mám dotaz ohledně Bolera viz foto.

Nyní mám v OII předface 2005 rádio Swing a chci se zeptat zda budu muset vyměnit rámeček a gateway?

 

- origo parkováky přední +zadní, multifunkční volant, klimatronic, maxidot

 

Doma se mi válí ještě gateway s označením: 7N0 907 530AL SJ8 - k čemu je dobrá?

 

 

Bolero je ze Superba 2012 - půjde tohle novější usadit?

 

Díky

post-523-0-14230800-1460150490_thumb.jpg

post-523-0-76315200-1460150497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Nazdarek chlapci.

 

Mam OII RS fl.... MR2009 ... Mam v aute Bolero a tiez mam BT HF jednotku....takže v pohode komunikuje mobil z radiom ked chcem telefonovat......

 

Moja otazka znie..mam v radiu taktiez kolonku BT-audio ...ako dokazem prehrat pesnicky cez BT??? Je to vôbec možné???

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, poradí mi někdo jak kompletně resetuji BOLERO? Mám tam uložené spárované telefony předchozího majitele. Další důvod je, že přestal chodit měnič na cd, když chci vložit cd a vyberu pozici, nahlásí "chyba zařízení". Zkoušel jsem přes noc odpojit baterku ale radio má zřejmě svojí. Firmware mám 2015. V Octavii II RS 2012

 

Děkuji všem za rady.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravim vsechny, rad bych se Vas prosim zeptal na vymenu swingu za bolero. Mam Octavii 2 FL rok 2011 a v nem radio swing. Mam take asi handsfree sadu (proste mi jde telefonovat a prehravat hudba z telefonu) ale nevim jakou a take parkovaky vepredu a vzadu (vse original z vyroby). A jde mi o to, ze ted mam nabidku na koupi Bolera a chtel bych vedet zda bych musel neco z toho menit nebo mi vse bude fungovat? Nejakou tu gateway nebo cokoliv? Diky za odpoved.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahojte,

Kúpil som si do O2 fl bolero - 5ND035195.

Avšak v setupe mi ukazuju antena 1 on, antena 2 off. Má to tak byť?

Príjem rádia je v pohode.

ddhqiq.jpg

Zapojenie antény do rádia mám klasicky na 2 koncovky.

Myslím že na Swingu som mal on obidve antény, ale teraz som si nie úplne istý...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Bolero je super. Jediný mínus, na který je třeba zájemce s předfaceliftem upozornit, je jas. Za určitých světelných podmínek je na display hůř vidět. Facelift to má vyřešený samoregulací jasu pomocí čidla. ferda25 psal, že ty čidla měly maxi-doty už v předfaceliftu od MR08. Já bych ho tedy s MR07 mít neměl, ale nemůžu si pomoct.. když vjedu do podzemních garáží nebo když je tma či pochmurno, tak se mi zdá jakoby maxi-dot ztlumil jas až je slabší než Bolero, přičemž ve dne je to samozřejmě naopak.. tady jsem se to pokusil jednou i vyfotit mobilem (kvalita slabá, ale poznat to jde)..

attachicon.gifBolero.jpg

zdravim chci se zeptat ,chci dat bolero do octavky 04 predf.bude hrat bez problemu nebo musim neco predelat???mam multif.volant i zadni senzory dik za info

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...