Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Zdravím, 

chci si koupit do mé o II r.v. 2006 koupit radio Bolero (originální autorádio určené pro vozy Škoda Octavia II. (2004-2013) nebo Škoda Yeti, výrobce Bosch, EU verze s RDS a českým menu) .

Tak bych se chtěl zeptat co všechno k tomu musím dokoupit, aby vše fungovala jak má.

 

Díky za rady.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Ahojte, potreboval by som poradiť. Mam Octavia 2 face-lift (r.v.2011) a menil som orig. SWING rádio za Delphi RCD510. Zatiaľ všetko funguje ako ma teda okrem multifunkčného volantu - ovládanie rádia. Predpokladám že to asi bude treba nakodovat cez VCDS, len našiel som tu iba kódovanie pre RNS510. Poradí niekto, je v kódovaní, ak hej pls. link. Dakujem

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím, 

rád bych požádal o radu. Pořídil jsem Octavii II, L&K, 2.0 TDI -103kW, 4x4, rv. 2009 s radiem Bolero (bez navigace) Když chci připojit lelefon k handsfree, tak mi telefon přes bluetooth sice najde, ale napíše, že zařízení není kompatibilní. Nevíte co s tím?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím vás tak bych chtěl nějaké rady,

něco jsem našel něco ne, mam O2 MR08 měnil jsem radio STREAM MP3 za BOLERO z O2 FL jak jsem se dočetl tak gateway mám 1K0 907 530 Q tím pádem by my asi vybíjet baterku nemělo co jsem se dočetl, další věc je parkováky tam mám jednotku 1Z0 919 283 B aby my zobrazovalo na radiu je třeba jakou ????

Další věc je že jsem měnil multifunkční volant předfl za fl multifunkční nefunujou tlačitka ani klakson podvolantovou jednotku mám 1K0 953 549 G je ji třeba taky vyměnit a popřipadě za jakou ? děkuji za každou radu 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravim vas chcel by som sa opytat nieco ohladom tohto radia: 

1. Nasiel som ho od Blaupunkt (taketo mam teraz) a druhe od Delphi aky je medzi nimi rozdiel? Ked som pozrel na jedno aj na druhe tak zo zadnej strany su ine. 

2. Da sa k nemu pripojit cuvacia kamera ked mam multifunkcny volant? 

Obr. 1 Blaupunkt

Obr. 2  Delphi 

IMG_20200328_124217.jpg

109905105.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čau,

mám Bolero a rád bych věděl pár informací ohledně zapojení.

Mám Bluetooth adapter, který má výstup místo JACK konektoru, to znamená že ho zapojím místo AUX a pak má napájení, + a -. Napadlo mě, zda se takový adaptér nedá zapojit jako CD externí měnič u tohoto rádia, pokud to vůbec jde, na konektoru na rádiu nějaké konektory k CD jsou, nevím co to je.

Pokud se to dá, jak to zapojit? Ten adaptér má jak jsem již psal + a - a následně výstupy jako AUX. (3 kabely)

Pokud ne, jde tento adaptér zapojit nějak místo TEL? (Nemám v autě bluetooth) A jde mi jen o přehrávání hudby.

 

Ano, mohu to zapojít místo AUX a mít klid, ale chtěl jsem AUX zachovat a řešit to nějak jako další možnost připojení. Leží mi ten adaptér doma tak jsem přemýšlel, zda nejde využít tak, jak jsem již se tázal výše. 

Odkaz ke komentáři

Ahoj, 

po odcizení Columbuse, jsem si dnes pořidil Bolero do Octavia 2  (před FL). Po připojení rádia vše funguje až na nastavení audio, zobrazení kontaktů přes BT, a není možnost přepínat hudbu na rádiu, která hraje z mobilu přes BT. Spraví toto update firmwaru? Poradili byste mi případně, kdo by mohl udělat update? 

Díky 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...