Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Jo vždycky pro párování nového telefonu musí být ostatní BT odpojeny jinak se to s tebou ani nebaví. To samé pokud bys byl spárovaný a připojený a chtěl někdo druhý tak to nejde že si to klikneš z druhého telefonu ale zase se musíš odpojit a potom můžeš z telefonu vybrat HF auto. Jediná možnost jak si přepojit telefony bez vypnutí BT je na Maxidotu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Vyměnil jsem ve své O2 FL (MR2012) původní rádio Swing za Bolero, kvůli možnosti přehrávánání SD karet. Nic jsem ještě nenechával kódovat a vše zatím vypadá, že funguje jak má. Jen bych měl jeden dotaz, na který jsem našel protichůdné odpovědi. Původní Swing ukazoval čas i teplotu. Bolero naukazuje ani jedno. Lze nějak nastavit/nahrát/nakódovat, aby Bolero ukazovalo alespoň čas?

Mám verzi 1Z0 035 156 M, HW 001, SW 0008.

Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

1. Má bolero BT v sobě?

2. Je bolero RCD510?

3. Dokáže to konečně funkční AVRCP (tj. že zmáčknu na volantu next song a ono to pošle BT přehrávačí)?

4. pokud to má BT v sobě, bude to mít konflikt s BT jednotkou pod sedačkou spolujezdce, nebo tu bude auto dál používat pro telefon a tu v rádiu bude pro hudbu, takže se bude telefon párovat k dvěma věcem?

5. Pokud bolero nemá BT v sobě, jakou má výhodu od swingu? (možná funkční AVRCP, ale ještě něco dalšího?)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
V 21. 12. 2023 at 11:30, standak napsal:

Vyměnil jsem ve své O2 FL (MR2012) původní rádio Swing za Bolero, kvůli možnosti přehrávánání SD karet. Nic jsem ještě nenechával kódovat a vše zatím vypadá, že funguje jak má. Jen bych měl jeden dotaz, na který jsem našel protichůdné odpovědi. Původní Swing ukazoval čas i teplotu. Bolero naukazuje ani jedno. Lze nějak nastavit/nahrát/nakódovat, aby Bolero ukazovalo alespoň čas?

Mám verzi 1Z0 035 156 M, HW 001, SW 0008.

Předem děkuji za odpovědi.

Opravdu nikdo netušíte, zda lze zobrazovat na tomto Boleru čas?

Další dotaz bych měl k paměťové kartě. Dle info z fóra zvládnou poslední Bolera SDXC karty s kapacitou 64GB. Moje ale 64GB nepřečte. Kapacitu 32GB jsem zatím nezkoušel, ale 16GB vezme v pohodě, načtení proběhne prakticky ihned. Nemůže být problém ve verzi SW?

Odkaz ke komentáři

Uvidíme po aktualizaci. Hlavně aby šla ta větší karta.

Škoda, že jsi až z Humpolce, tam v nejbližší době cestu neplánuju. Zkusím najít něco v okolí (Praha, příp. Plzeň).

Každopádně díky za radu. Dám pak alespoň info ohledně toho zobrazení času.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak s tou aktualizací to asi nebude tak snadný, jak jsem si myslel. Když už jsem konečně někoho našel, kdo tu aktualizace má, tak se mu do toho nechce. U Boler je prý problém, že aktualizace je taková ruská ruleta - buď se povede a je vše ok, nebo se nepodaří a pak je rádio na vyhození... Nelze se ani vrátit k původní verzi. Máte s tím někdo podobné zkušenosti?

Lze třeba říci, že od nějaké verze "xy" by ta 64GB karta měla fungovat? Mám ale číslo dílu s indexem "M" na konci (myslím, že vyšší není), takže tam už moc novějších verzí SW než moje 0008 asi nebude (tedy než ta již zde zmiňovaná SW 0012). Předpokládám tedy, že stejné číslo SW pro verzi "M" bude novější, než to samé číslo SW pro verzi např. "F". Nebo se pletu?

Případně kdo z vás Bolero má a běží mu v něm 64GB karta, jakou přesně máte verzi (index, HW a SW)? Že bych se případně poohlédnul po konkrétní verzi, u které budu vědět, že tam tahle karta běží...

Upraveno uživatelem standak
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Mame v aute  Bolero (sklenene 8", v Octavia 3 facelift), v kastliku pred spolujezdcem je krabice, kam lze dat jen SD kartu. Nevite nekdo zda to lze vymenit za neco, co by umelo i CDcka (pujcujeme detem s knihovny a prehravat to na SD kartu je pakarna). Nebo jine reseni jak prehravat CDcka bez stahovani na SD kartu?

Diky za napady

 

Odkaz ke komentáři
2 hours ago, RadimCep said:

Připojit přes AUX discman.

Na Spotify nebo někde online ty knihy nejsou?

- AUX tam prave neni 😞, pod radiem je jen USB (na starem Swing v Octavia 3 bylo USB a vedle AUX)

- Online maji knihovny toho hodne malo, sluzby ala Spotify jeste prozkoumam jak to tam je s pohadkama apod., dik za tip

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...