Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

https://www.autopolar.net/pf04-pf05-polarfis-firmware-v0-1-8-released/

 

PF04/PF05 Firmware Update v0.1.8

– Improved diagnostic and coding functions
– Improved ECU detection function
– Improved text description in TORQUE parameter (excesive long)
– Added support for more 150 ECUs TP
– Fixed issue with TURBO and TORQUE (in ECUs family xxx906259x)
– Fixed issue with words “TRA” in the cluster (red cluster)
– Fixed issue with some diag parameters (incorrect values)
– Fixed issue with chrono laps (resets solved)
– Fixed issue with configuration menus (not selectable)
– Fixed issue with red clusters that not show accents
– Fixed issue with red clusters that make phone menu not appears
– Fixed issue with blinking lights (storing wrong values)
– Fixed issue with some parameters “freezed”
– Fixed issue with some ECUs (not recognized)
– Fixed issue with parktronic function
– Some other general fixments and improvements

Upraveno uživatelem Sharkys
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čus pánové, obracím se na vás znalejší s prosbou o pomoc, ale asi jsem úplně levej. Dorazil mi polar fis advanced (úplně nový), jednotku jsem připojil k PC a pomocí toho programu provedl nahrání posledního update, který tam byl (zkoušel jsem i starší). Nahrál jsem tam white verzi sw - czech. Vše proběhlo vždy v pořádku, ukázal se i nahraný SW, jen v políčku u HW nemám nic, je to ok? Dále jsem u O2 RS před FL r.v.2008 odpojil baterii, odpojil kabel z GW a do serie připojil polar fis. Vše jsem složil, zapojil baterii a dál jsem se už nedostal. Auto se chová, jako by tam jednotka nebyla, v položce telefon mám volání z telefonu přes BT jednotku a žádná nová ikona tam není. GW jednotka přes VAG bez chyb. Zkoušel jsem přes diag nastavit v GW jednotce Telematik, ale bez úspěchu. Několikrát jsem jednotku vyndal a zkoušel přehrát jiný, starší sw, bez úspěchu. Dokonce jsem ji tam nechal hodinu být, jestli se to nespáruje nějak, byl jsem to projet, protože po odpojení baterie mi vše na budíkách svítilo, také žádná změna. Už jsem z toho trošku zoufalý. V autě je kolumbus a nový po FL climatronic, ale s tím by to nemělo mít souvislost ne? Jinak jsem vždy odpojoval kabel z OBD zásuvky, aby to nedělalo neplechu. Nenapadá vás ještě něco, případně nedá se pomocí stisku a držení nějakého tlačítka restartovat přímo v autě? Budu vděčný za každou radu. Případně pokud by byla možnost, klidně se u někoho zastavím, jestli by mi to za nějakou kačku zprovoznil, pohybuji se na plzeňsku. Děkuji

Odkaz ke komentáři

Olafe, mockrat dekuji za pomoc s mym problemem, nahral jsem RED verzi a polar fis se rozbehl. Hned jsem si s tim hral a zjistil, ze kdyz vyjedu z polar fis a dam telefon, tak se maxidot zasekne a nenacte adresar a nic, neda se z toho potom ani nijak dostat, takze jsem odpojil baterku, dela vam to take? A druha vec je nastaveni sklopeni zrcadka pri couvani. Navolim tam podle napovedy nejdriv pozici R na volici, potvrdit ok, potom nastavim zrcadko pri jizde, potvrdim ok, potom ho nastavim tak, jak je treba na parkovani, ok. No a potom jede zrcadko z parkovaci pozice az nahoru na doraz a moturek bezi treba jeste minutu. Zkousel jsem ze srandy dat pozici na jizdu vlevo a pozici na parkovani vpravo a opet po potvrzeni jede zrcadko na doraz proti nastavene pozici pro parkovani. Take vam to nekomu dela? Diky

Odkaz ke komentáři

zdravim vas. chcem sa spytat na otazku ohladom downloadu.

mam octu 2012 fl a tam polar. vsetko funguje ako ma (okrem tych zrkadiel)

teraz riesim odcitavanie z can bus zbernice info o dpf filtry a chcem to cez arduino vykreslit na oled display.

kedze mam polarfis a ten ma moznost s pripojenim na pc aj can bus sniffing, tak by som to vyuzil.

problem je v tom ze nikde na internete som nenasiel ten ich program na sniffovanie udajov. vsetkt linky su mrtve a ich forum asi vebec nefunguje. nemate nahodou niekto stiahnuty ten program? ak ano, poprosim niekam na ulozisko. dakujem pekne.

http://www.auto-polar.com/downloads/PolarFIS_CAN_Reader.zip nefunguje vobec

 

budem vdacny ak to niekto mate a uploadnete.

Odkaz ke komentáři

Vim, ze mozna nekteri neresite sklapeni zrcadka pri parkovani, jenze tohle je take jeden z duvodu, proc jsem polar kupoval, jelikoz zena pri parkovani nema odhad na obrubnik, ktery mame pred domem dost vysoky a na tohle se tesila. Ma RJ v aute to podporuje z vyroby, zkousel jsem to nakodovat, ale nefunguje mi to. Neni mozne, ze se to treba nejak mlati mezi sebou, kdyz jsem to neodkodoval?? Vyresil nekdo uz tento problem, pripadne funguje to vubec nekomu?

diky

Odkaz ke komentáři

toxs: RJ to podporujou asi vsechny, ale musi to "umet" i zrcatko tj mit motor s pameti teda spis je to senzor polohy(to vetsinou byvalo jen u elektrickych sedacek). Takze z RJ bych to odkodoval. PolarFIS to obchazi ze si zapamatuje jak dlouho se drzi tlacitko nastavovani zrcatka a pak ho jen simuluje a tim nastavi zrcatko. Nefunguje to presne takze ne vzdy se vrati do spravne pozice. Jinak me to sklapeni zrcatka funguje pres PolarFIS v pohode, ale mam Yetiho...sklopi se mi dolu a trochu do strany. V menu je jeste nastaveni automaticky nebo manualne...ted nevim ktery ale jedno funguje porad(pokud je ovladac zrcatka nastaveny na R) a druhe funguje jen kdyz se pri parkovani da pravej blinkr. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahojte, 

dnes som nainštaloval Polarfis PF04 do O2 fl :palec:

Vrámci zobrazovaných parametrov som si nastavil čo to nastavil, ale keď som skúšal kódovanie typu zmeniť počet bliknutí smerového svetla 3 -> 5 resp. zmena denného svietenia z denných svetiel na hmlovky, tak v oboch prípadoch mi vypísalo chybu OA 22 resp. OA 26, už si to presne nepamätám...

Nejaký tip čo by to mohlo byť, alebo kde by som našiel zoznam chybových hlásení? 

Díky :smile:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...