Přejít na obsah

POLAR FIS+ Advanced


mischicka

Doporučené příspěvky

No ani ta multifunkce na faceliftu neni idealni a jelikoz tam neni moznost pouzit nic jineho tak s tim docela bojuji. Na to kolecko si to v menu roluje jak chce napr.

1. Dam pohyb smerem nahoru ... posune se to o jednu nahoru

2. Dam znova pohyb smerem nahoru ... posune se to o jednu ale bohuzel dolu ... tzn. zpet

3. Dam znova pohyb smerem nahoru ... posune se to o jednu nahoru

4. Dam znova pohyb smerem nahoru ... posune se to o jednu nahoru a pak uz OK

 

Pokud ovsem chvilku nic nedelam tak se to zase opakuje od bodu jedna. To same je kdyz zvolim opacny smer tedy posun dolu.

Celkove ta reakce na to kolecko je dost divna, bud to spatne odchytavaji a nebo se s tim hold nic jineho delat neda...doufam, ze s tim ale neco udelaji. ;)

Odkaz ke komentáři

a když v sériovém autě teplota oleje není,chybí ti to?

říká ti něco teplota oleje?Víš,jaká má být?Jediné info co ti dá je,že i když je voda 90,olej má ještě malou teplotu a neměl bys tomu dávat.To je jediné.

Já to u Touarega mám a tedy málo kdy na to čumím.

Jinak Olafe,nejde ani tak o cenu,ale opravdu o to,pro pro normálního smrtelníka jsou tam věci z 90% nepoužitelné.

Řeknu to takhle:-"X"lidí má Vag a jediné co umí,je přečíst chybu,dále je v koncích.Na co to mají.

"X"-lidí bude mít Polar Fif,ale hodnoty co to umí jsou jim na 90% zbytečné a neumí s nimi pracovat.A zatím si budu stát

Michale, z jednoho úhlu pohledu máš pravdu, některé ty hodnoty jsou při běžném provozu opravdu na nic, ale pak je u i další pohled na věc a to ten, že si některé věci nastavíš sám, bez VAGu a ježdění do servisu (což může rychle vrátit prostředky investované do zařízení.

Odkaz ke komentáři

To Vasekk a Gracho: Mluvim o chovani v menu Polarfisu...v normalnim maxiku(MFD, Audio, Telefon, Nastaveni, apod.) me to funguje naprosto v poradku, tam zadny takovito problem rozhodne nemam.

Mam jeste dalsi 2 problemy a to, ze mi od montaze Polarfisu zobrazuje Columbus kazdych 15minut "uzivatel Nokia pripojen"...rekl bych ze to bude v navaznosti na to ze se Polarfis mota do telefonu.

Dalsi problem je o neco horsi, od te doby(10 dni od montaze) jsem musel Columbuse 4x budit tvrdym restartem...tvrdy restart jsem musel pouzit tak maximalne dvakrat do roka kvuli nejakemu zaseku. Tohle jeste budu sledovat, zda-li to byla jen nahoda a nebo jestli se to bude dale opakovat.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

lubine zitra dopo se na to podivam ted jsem ko ju

 

013 Regulace klidného chodu

Naměřené hodnoty při volnoběhu

1) Odchylka množství vstřikovaného paliva válce 1:

[mg/zdvih]

2) Odchylka množství vstřikovaného paliva válce 2:

[mg/zdvih]

3) Odchylka množství vstřikovaného paliva válce 3:

[mg/zdvih]

4) Odchylka množství vstřikovaného paliva válce 4:

[mg/zdvih]

5) Odchylka množství vstřikovaného paliva válce 5:

[mg/zdvih]

požadovaná hodnota: -2,8...+2,8 mg/zdvih

+...mg/Z: příslušný válec je málo výkonný a proto je zásobován

větším množstvím paliva

-...mg/Z: příslušný válec je velmi výkonný a proto je zásobován

menším množstvím paliva

 

Zobrazované hodnoty jsou max. od -2,9 do +2,9

Pokud to u nějakého válce ukazuje vysoké odchylky, ještě to neznamená, že je špatný vstřik. Řídící jednotka se snaží pouze z nějakého důvodu dohonit stabilizaci tím, že tam posílá víc nebo míň paliva.

Odkaz ke komentáři

ok, v pohode.. už o tom viem vlastne od namontovania polarfisu ale vždy som na to zabudol.. :D

 

stihol si ma predbehnúť...

takže mám 4 válec málo výkonný tak už viem kde sa mi strácajú tie kone čo mi chýbali na brzde u TDIfuna.. :D

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...