Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

Já jedu na V15 a TMC maká a vše bez sekání . odkaz byl na GPS UNDERGROUNG byl to ten první odkaz na uploaded. .RNS 510/810 Europe V15. no stahování jsem si zaplatil ... těch cca. 150,- mě nezrujnuje a staženo do 10min . na první dobrou vypáleno a nahráno ... TMC se chytlo okamžitě a navigování bez problémů ...

 

Upraveno uživatelem kubrt
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Supr, diky za cennou informaci. Z toho torrentu to bylo hned. Ale ty uploadovy linky stahovat jeden po druhem je o nervy [emoji3] takze ted vim, ze to zkouset nebudu.

 

Ja si prave myslel, ze je nejaky vypadek TMC zprav z CRo. Nicmene pak jsem aktualizoval mapy jeste ve sve OIII RS, kde se to zdarma stahuje primo ze serveru Skodovky a tam mi TMC jdou.

Upraveno uživatelem iphonik4
Odkaz ke komentáři

Stiahnute, nainštalované ale trochu sklamanie. V Prešove sú už nové cesty nejaký ten piatok a niesu tam. Obchvat je tam ale navi ho nenavrhne ako alternatívu pri zadavaní ciest. Ale ked človek na neho vstúpi už ho vezme a ide sa dalej po ňom. To isté bolo aj s novym diaľničným usekom a v novej aktualizacii uz ho navrhovala aj nová verzia. Tak asi ešte treba počkať na nový East alebo ďalší West.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Uživatel Alessi ti určitě pomůže, nedávno mi je tam dával. Je možné se s ním domluvit na setkání v brně, nebo si uděláš výlet na Pálavu. A hlavně v tomto je profík, takže jistota, že se Ti s Columbem nic nestane, umí toho samozřejmě s tímto daleko více, nové logo, odblok, oprava atd.

Upraveno uživatelem Dava@Seva
Odkaz ke komentáři

Zdravím zdejší znalce a prosím o radu. Jsem novým majitelem Škody Octavie II. rok 2008. Nikdy předtím jsem neměl vůz s vestavěnou navigací. Nyní mám tedy Columbus. A já a elektronika nejde moc k sobě, tak bych potřeboval poradit jak aktualizovat Mapy v navigaci. Něco jsem již tady nastudoval. Ale potřebuji poradit co přesně by na můj ročník fungovalo, aby něco nepohnojil, neboť bych to již nedal do kupy. Podle mě jsou mapy ještě původní.  Nemusím mít nutně tu nejnovější aktualizaci, ale prostě potřebuji takovou, která mi 100% bud fungovat, takže klidně i starší. 

Takže na uložto jsem našel nějaké aktualizace a kterou tedy vybrat aby mi fungovala? A je lepší to aktualizovat tou SD kartou nebo stáhnout to na DVD? Četl jsem zde, že používáte i obě najednou?!

Omlouvám se za asi hloupé dotazy, ale v tomhle jsem fakt nováček a děkuji za rady.

 

PS: ještě bych se rád zeptal zda vůbec je nějaká appka, která by byla kompatibilní s mým vozem, abych se dozvěděl různé udaje o vozu přes ni. Neboť jak jsem pochopil, tak můj vůz nedisponuje Smartlink ani SmartGate.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 12. 12. 2017 at 15:01, R1200GS napsal:

zdarec, tak jsem vypalil tyto mapy. dal sem do columbuse, nacetli se, napsalo to nove mapy bo neco v tom smyslu, chvili to nacitalo a pak to napsalo chyba dvd, a vysunulo se

tak sem ho tam vlozil znovu a zase ho nacetlo a napsalo to ulozit nebo neco ve smyslu pouzit jednorazove. dal sem pouzit, ale po delsim nacitani to zase hodilo chybu dvd,

a dvd vyjelo po dobe, a uz to neukazuje silnice proste cista mapa a jen ukazatel kde je auto.

uz to zmizelo poprve ten mapovy podklad, ale pak se to zase obevilo.

Kde muze byt podle vas chyba s dvd??

nedal sem ulozit z dvd tak by tam meli mapy stale byt ne??

snad je to takhle srozumitelne:-)

Odkaz ke komentáři

tomasoct: dal jsem pouzit. dvd mechanika jinak funguje dobre.

iphonik4: presne tendle program i dvd jsem pouzil:-) jen sem dal rychlost zapisu 2x :-/

no uvidime, zas tolik to nepotrebuji jen sem to zkusil, kdyz je ta moznost:-)

spis mi jde o to abych neprisel o ty mapy co sem tam mel. pac je cistej displej.

uvidim zitra co se tam objevy.

Odkaz ke komentáři
před 26 minutami, PcGamer napsal:

tomasoct: dal jsem pouzit. dvd mechanika jinak funguje dobre.

iphonik4: presne tendle program i dvd jsem pouzil:-) jen sem dal rychlost zapisu 2x :-/

no uvidime, zas tolik to nepotrebuji jen sem to zkusil, kdyz je ta moznost:-)

spis mi jde o to abych neprisel o ty mapy co sem tam mel. pac je cistej displej.

uvidim zitra co se tam objevy.

Humpolec nakonec nebude tak daleko :)

Odkaz ke komentáři

iphonik4: ale ja sem nedal ulozit nove mapy z dvd, ja je dal pouzit v tom je ten for:-) :-/

ale prazdnou mapu sem mel uz dvakrat (dneska co jsem to zkousel), poprve se to pak vratilo po druhe uz ne, a to jsem to dal vse stejne;-) takze je to divny, a kdyzsme dal navigovat do psoledniho cile tak to ukazovalo presne jak bych jel po silnici:-)

milhausek: :-) no to neni to nerikam;-) jen kvuli mapam by to asi nebylo:-) ja to bral jen jako neco navic;-) stejne pouzivam navigaci v mobilu, a propo navigaci jsem pouzil snad jen 1?? a to sem ju zapl stejne pozde:-) 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...