Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Odkud máš ty mapy? Z netu? Já jsem nejnovější 7894 nebo 7896 do Columbuse nedostal a to jsem vyzkoušel mnoho kopií. Kopírování dojde úplně nakonec a pak jede znovu od začátku. Nepomohlo mi ani přehrání FW, prostě nic. Tak jsem zkopíroval předchozí verzi V8 a vykašlal se na to. Myslím si, že je to tou verzí, co koluje po netu! Chtělo by to zkusit originál, ale na to jsem línej.

Odkaz ke komentáři

Mám origo HDD.Verze je na obrázku. Práve s Magnumem jsem řešil už opravu FW a od něj byli ty poslední mapy 7894

 

Nemôžeš mať problém s mechanikou? Ja som skúšal všetky možné mapy, v rôznych navi s rôzmymi FW a nahodiť nešli jedine vtedy, keď bola vadná mechanika (alebo disk).

 

To je možný, ale to bych nepřeinstaloval FW když jsem si ho zbořil.

post-4225-0-81797100-1356291724_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Aha aha. Aspoň už tedy vím, že mu nemám volat, aby mi poslal origo.... :-) Novým HDD to tedy taky není.... Díky za nové info, i když ne moc pozitivní.... :-) Mám také HW04, FW 4024. A průběh kopírování máš jaký? Stejný jako u mě, tj. kopírování doběhne do konce a pak běží znovu od začátku? Tak jedině, že by to bylo mechanikou...., ale proč ostatní media jdou do Columbuse v pohodě (mapy v8 či jakýkoliv FW).... Kdyby mi jen mechaniku někdo půjčil.... :-)

Odkaz ke komentáři

V9 7920 treba dať na dvojvrstvové DVD, odporúčam Verbatim DVD+R DL, s nimi som nemal zatiaľ problém :palec: Moja overená kombinácia na mapy - Verbatim DVD+R DL, rýchlosť 4x, soft ImgBurner, mechanika LG GH-22LS30. S kartami som zatiaľ pokusy nerobil, ale pre zaujímavosť skúsim.

 

A nechceš mi to vypálit a poslat počtou? :lool:

Než jsem nainstaloval ty co mám zmařil jsem partu Verbatimek +R. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hoši dneska velkej úspěch. Včera jsem si koupil DVD Verbatim +R DL a zkusil na něj vypálit mapy 7920 a ono se to povedlo. Sice mi to dývko třikrát vyplivlo s chybou, ale nakonec jsou mapy HDD 7920.

 

Z karty neni sance chlapi.

 

Špatně jsem koukal. Na SD kartě jsou mapy pro Amundsen.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...