Přejít na obsah

Rozšíření funkcí maxidotu - PolarFis+


Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

tvoji jednotku jsem v seznamu podporovanych nasel a u vetsiny parametru bylo ano. Tento soubor mam bohuzel uz vic jak rok starej a jeste pro HW PF03.

Aktualni HW pro platformu PQ35 tedy i pro OII poFL je PF04 , bohuzel na tradicnim miste ke stazeni neni k nalezeni aktualni seznam podprovanych jednotek a k nim dostupnych parametru at uz pro PF03 a PF04. Rozdil mezi dostupnymi parametry pro PF03 a PF04 aktualne nebude zadny PF04 je jednodussi HW s mensi spotrebou a do budoucna planuji ze bude schopen cist i nejake informace z ECU DSG. Pozadal jsem o zaslani noveho verze souboru jakmile mi dorazi poslu ti ho do SZ.

 

Jinak jsem i pozadal o zaslani stejneho souboru pokud existuje pro HW PF05 tedy pro MQB platformu, strategie jakou vyrobce zvolil co se tyce funkci pro PF05 tedy pro HW na MQB plaftomu je stejna jako kdysi u PF02 tedy předchůdce aktuálního PolarFisu a to za začnou s menším počtem parametrů a budou je postupně navyšovat stejne jako komfortní funkce.

 

JInak ještě jedna novinka s PF04  se k podporovným vozidlům kromě existjící podpoře pro Audi A3 S3 RS3 (8P) konečně přídalo Audi TT TTS TTRS (8J) .

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...