Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

83 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

nerozhoduje jestli je tam maxidot z vyroby nebo dodelany ale rozhoduje motorova jednotka, podle cisla motorovky lze rict jake parametry budou k dispozici k zobrazeni.

U OII FL vetsinou potrebuji znat ASAM cislo nestaci mi cislo dilu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

VCDS pripojit k motorove jednotce a idealne potrebujeme obe cisla jak objednaci cislo priklad tvaru je 03G 906 021 MJ a pak kliknout na Rozšířené ID -1A a tam najít číslo označené ASAM nebo ASAM DATASHEET priklad tvaru je EV_ECM30TDI0117P0907401F 001004

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tvoji jednotku jsem v seznamu podporovanych nasel a u vetsiny parametru bylo ano. Tento soubor mam bohuzel uz vic jak rok starej a jeste pro HW PF03.

Aktualni HW pro platformu PQ35 tedy i pro OII poFL je PF04 , bohuzel na tradicnim miste ke stazeni neni k nalezeni aktualni seznam podprovanych jednotek a k nim dostupnych parametru at uz pro PF03 a PF04. Rozdil mezi dostupnymi parametry pro PF03 a PF04 aktualne nebude zadny PF04 je jednodussi HW s mensi spotrebou a do budoucna planuji ze bude schopen cist i nejake informace z ECU DSG. Pozadal jsem o zaslani noveho verze souboru jakmile mi dorazi poslu ti ho do SZ.

Jinak jsem i pozadal o zaslani stejneho souboru pokud existuje pro HW PF05 tedy pro MQB platformu, strategie jakou vyrobce zvolil co se tyce funkci pro PF05 tedy pro HW na MQB plaftomu je stejna jako kdysi u PF02 tedy předchůdce aktuálního PolarFisu a to za začnou s menším počtem parametrů a budou je postupně navyšovat stejne jako komfortní funkce.

JInak ještě jedna novinka s PF04  se k podporovným vozidlům kromě existjící podpoře pro Audi A3 S3 RS3 (8P) konečně přídalo Audi TT TTS TTRS (8J) .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podařilo se a máme první auto s MQB a virtuálními budíky - Passat B8

WhatsApp Image 2019-03-10 at 20.38.38.jpeg

WhatsApp Image 2019-03-10 at 20.38.09.jpeg

a dříve už se zadařilo  na OIII 1.8TSI kde bylo pár porodních bolestí a pořád ještě řesímě aby se nějak podařilo učesat texty vs. zobrazení

WhatsApp Image 2019-02-08 at 18.06.15.jpegWhatsApp Image 2019-02-07 at 17.10.44.jpeg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.