Přejít na obsah

1,8TSI 132kW EA888


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Guest Danyboy

Ahoj chalani. Potrebujem poradit...

 

Mam OIII 1.8TSI 7*DSG. Pri jazde na dialnici pri rychlosti cca 145-150 citit vibracie a bohuzial vobec netusim odkial tie vibracie idu...

Jedno je iste, vo vyvazeni pneu to nie je - uz viac krat som daval kolesa opatovne skontrolovat a robi to stale aj na zimnych (17' Denom) aj na letnych (18' Golus). Ked pri spominanej rychlosti (145-150) pridam plyn, vybracia je intenzivnejsia a prestane az niekde pri 180 km/h... Zaujimave je, ak zrychlujem naplno z nizsej rychlosti (napriklad z 80 na spominanych 180) - vybraciu vobec necitit, proste nie je... Vrati sa, ked opatovne spomalim na uz spominanych 145-150 :(

 

Bohuzial to v servise vyskusat nevedia, kedze blizko nasho mesta dialnica nie je a na klasickych cestach vibraciu kvoli nerovnostiam necitit... Kedze jazdim casto na dialniciach (v SK, HU aj v PL), dost mi to vadi.

 

Mate niekto nejaky typ, cim by to mohlo byt???

 

Auto bolo kupovane v maji 2013, najazdenych mam 80 000 km.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 roky později...

Čaute páni. Mám OCT III 1.8TSI 4x4 6st DSG CJSB 132kW a autu nedávno skončila predĺžená záruka, takže budem servisovať u kamaráta, nie v autorizovanom servise. Pred dvoma rokmi pri cca.35000km mi v autorizáku menili olej v haldexe aj v DSG. Zaujímalo by ma ako často treba meniť tieto náplne? (koľko km alebo koľko rokov haldex; koľko km alebo koľko rokov 6st mokré DSG)? Za rady vopred ďakujem. Dnes mám najazdené 47000km.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...