Přejít na obsah

Vykradená OII


Bladik

Doporučené příspěvky

Tak dneska v jednu hodinu rano mi zacal houkat alarm, vyletnu z postele auto zavrene nikde nikdo, fouka strasny vitr tak si rikam ze byl asi velky poryv a alarm se nejak zblaznil, deaktivuji z okna a jdu si vklidu lehnout. Rano se ovsem nestacim divit, otevru auto nasedam a cely vnitrek rozhazeny, zacinam pomalu scitat skody, koukam co zmizelo zevnitr ... dalkovy ovladac od vrat, navigacni modul od Nokie, vsechny klicky od vozejku apod., byly nas svem miste az na nabijecku pro Nokii za 250Kc. Z hruzou pomyslim ze za 250Kc budu mit nejakou silenou skodu venku na aute, samozrejme kouknu hned na zamek, ten je v poradku, da se s nim otevrit auto i zavrit, tak hledam nejake rozbite sklo, zase nic ... trosku mi to vrta hlavou, tak volam znamemu do servisu jak se muze dostat do auta aniz by cokoliv poskodil ... odpoved byla vice nez sokujici, na internetu se daji koupit univerzalni klice, diky kteremu se vam dostanou do auta :lol: ;)

Dalsi vec je ze alarm pri otevreni ridicovych dveri je o 20s zpozden, tzn. mel celkem dost casu prohledavat auto a nastesti zase malo aby toho odnesl vice, tak jsem si hned dojel na VAS a okamzite jsem nechal deaktivovat blbost z vyroby a to zpozdeni alarmu pri otevreni ridicovych dveri, vrele doporucuji vsem kdo mate alarm z vyroby. Tak tot vse z dnesniho pribehu ... uz mam zapojene kamery a auto je pod dohledem a jakmile toho borce tam nachytam ... tak to asi nedam a kilnu ho hajzla jednoho :) ;)

Odkaz ke komentáři

Ach jo cítím s stebou.....

 

origo alarm tovární moc auto neochrání spíše vůbec jen dobrá houkačka.....pro odjetí neblokuje nic a jakmile zloděj oblbne IMMO alarm přestane také houkat!!!!!!!!!!!!!!!

 

chce to něco neseriové a extra!!!!!!

 

a zámky zaslep a dají se dělat i další kouzla ale to ne zde veřejně.....montuji alarmy.....a dají se vymyslet dobré bejkárny !!!

Odkaz ke komentáři

Ve Světě Motorů - už je to tak rok?? a v automotorevue nebo černejch ovcích?? už nevím :angry: jak se to v TV jmenuje to je jedno ty universální sady koupili a zkoušeli několik aut od starých po nové - každý půlhodiny - podle návodu.... a neodemkli ani jediné....... Jeli k prodejci že jim to nejde a jestli jim to může ukázat.... odmítl .......

 

Opravdoví profíci používají něco jiného a ne tyto internetové nesmysly.... vím o čem mluvím, seděl jsem za to 4 roky... :wacko:

Odkaz ke komentáři

Policii jsem to hlasil a tak trosku jsem jim tam nadal, ze je sice hezke, ze je tam clovek vidi jezdit kolem obeda, ale jakmile uhodi noc tak tam neprojede ani noha....krom tech zlodeju.

Co se tyka toho zaslepeni tak o tom premyslim, ja nikdy nenechavam nic v aute .... tahat nabijecku na mobil domu to uz je ale trosku zoufalost nemyslite?

Kdyby mi chtel nekdo neco prohodit oknem tak se mu to vrati a naflaka mu to...mam tam folie, do kterych musi uhodit nejmene 3x a to bych u nej uz byl a tim oknem ho prohodil osobne.

Co se tyka toho alarmu, ja nepotrebuju aby mi to zablokovalo auto, ale aby to aspon par vterin houkalo, protoze na tohle mam usi dobre a vzbudi me to okamzite, pak uz jen jednam a je mi jedno jestli mi neco odblokuje nebo ne. Vim ze se da obsrat alarm pres houkacku, ale to uz jsou profici a tem nevadi v podstate nic a auto odtahnout pres jakykoliv alarm, tohle byl nejaky trouba, ktery umel otevrit zamek diky tem uni klicum.

To 1.8TSi: Jestli si za to sedel nebo ne to uz je tvuj problem, ale videl jsem nekolik videii ... staci hledat na youtube apod. a tam se jim to povedlo uplne bez problemu, ono to chce nejakou zkusenost. Kazdopadne jsem nelenil a panovi do Semil zavolal, jestli kdybych za nim prijel, zda-li by mi to ukazal, rekl ze ano, ze ma sadu na VW grupu vzdy na sklade, takze muzu prijet. Toz tedy pristi tyden jedu do Pardubic, tak se tam otocim a vyzkousime to v realu...pak tomu kktovi rozbiju drzku za to ze to tady prodava :P :palec:

Jinak dneska mi auto uz pres noc nevykradli, ale spal jsem o neco hure no :) Nejhorsi na tom je ze uz se nemuze clovek citit ani bezpecne, kdyz ma auto zaparkovane na svem dvore ci pozemku :(

Odkaz ke komentáři

No mas to sice na dvorku ale bydlis trochu na satelitu Brna. (nova zastavba) to je neco jako Na samote u lesa... Byt tebou tak jsi jeste koupim halogen s cidlem a namirim to na auto at na to ten zlodej aspon poradne uvidi :) Ale vazne ten halogen si tam dej stoji par penez a zlodej kdyz na neho neco blikne a sviti radeji pujde jinam...

Odkaz ke komentáři

youtube je plný nesmyslů... přece tam nedají jak se půl hodiny šťourá v zámku a nic.... to by bylo fakt napínavý... :smich: takže to prostě musí odemknout... ale PROČ to tam teda dává??? Nejspíš proto aby pán z Tvého odkazu dobře prodával klíče které od něj bere... a oba zarobili....

 

že jsem za to 4 roky seděl??? :palec::lol: nesmíte mi taky všechno věřit stejně jako youtubu a nějakým odkazům na internetu...

 

zameťme si ale všichni před vlastním prahem...... všichni by tady zloděje vraždili (já taky když mi něco udělají) a zároveň všichni to podporujete kupováním nových a zánovních dílů na šrotištích na i nové modely aut.... Kdepak se tam asi berou??? Hlavně nepiště že to je z totálek... kolik je totálek za den a kolik je dílů na vrakovištích...

 

Až to budete zkoušet - riskneš to na svým autě -poškození zámku? Jestli k tomu vůbec dojde, tak bych celkem tipnul že budete odemykat jeho auto což bude opravdu hodně průkazný....

Odkaz ke komentáři

To 1.8TSi: Mno a mit plnou hubu kecu umi take kazdy, proto to chci vyzkouset a klidne to risknu i na svem aute, bez tak ten zamek pujde do hajzlu a necham to zaslepit. A pokud nejses uplnej trotl tak se dostanes do kazdeho zamku, uz jsem kolikrat oteviral radoby bezpecnostni vlozku do bytu, protoze moje mlada nekolikrat jiz zabouchla klice, kdyz jsem byl ve sklepe. Jde to sice i bez univerzalu, ale myslim ze diky tomu univerzalu je to jeste rychlejsi.

Co se tyka toho podporovani nakupem velmi levnych dilu, to je hold problem, za prve Skodovka by musela nejdrive nastavit trosku jine ceny za super orig. dily, ktere nekdy nevydrzi ani to co nahrazka z Polska a za druhe cesky clovicek je cesky clovicek, ten bude vzdy koukat na korunu :)

To dadacek: ano skoro z Brna, je to kousek za Lisni. Policii take neverim, ale take jsem to hlasil. Me sebrali teda jen tu nabijecku, nastesti modulu na GPS od Nokie si nevsimli, ten je malej a ve tme ho asi prehledli. ;)

Odkaz ke komentáři

Bladik: a sakra, lokalita velmi blizko, od tebe cca 10km rekneme.. No asi to je nejaka particka s "klicema".. Hold jsem byl na blbem miste v blby cas :pivo:

U nas na parkovisti jsem kolikrat uz nechal i NB v aute a nic.. tady necham hovno a seberou i to hovno.. (mimochodem taky nabijecky..).

Alarmu od Skodvky neverim - pujde tam neco lepsiho :D

Odkaz ke komentáři
zameťme si ale všichni před vlastním prahem...... všichni by tady zloděje vraždili (já taky když mi něco udělají) a zároveň všichni to podporujete kupováním nových a zánovních dílů na šrotištích na i nové modely aut.... Kdepak se tam asi berou??? Hlavně nepiště že to je z totálek... kolik je totálek za den a kolik je dílů na vrakovištích...

 

Jo, jo, mas recht, jsem presvedcen, ze napr. 80-90% Columbusu, ktere tady maji mnozi dodelane, a koupene za nejake uzasne penize jsou ruzne čorky, zejmena primo z automobilky. Za ty prachy, za ktere to v bazaru na konkurencnim foru nekteri nabizeji to neni mozne oficialne koupit ani od legalnich prekupniku.

 

Jinak opravdu doporucuji vymenu zamkovych vlozek za bezpecne zaslepky, a skla opatrit bezp. folii (pro ty co nemaji original SunSafe skla). Nekolik takovych podobnych vykradacek jsem take zazil jeste s O1, predch. O2 i tu nynejsi jiz tak mam upravenou primo ze salonu jako nove. Je tu sice vetsi riziko velkeho pruseru pri total. vybiti baterie (zvlaste pri pridav. uzamceni kapoty), ale porad lepsi, nez to mit kazdy mesic vybrane od smazek, tak jak jsem to jednou zazil - serie asi 3 vykradeni behem 2 mesicu...:-(

Samozrejme nejaky alarm pro hluk, a uzamykani min. razeni (mam i kapotu). To nektere muze odradit.

Odkaz ke komentáři

K těm záslepkám zámků.... bohužel jsou v podstatě k ničemu.... zloděj který ví se nerejpe v té díře pro klíč, ale má vhodně vybroušené páčidlo které natlačí mezi záslepku/zámkouvou vložku a kliku a zapáčením tu záslepku/vložku vyhodí ven.... pak na něj kouká díra na jejímž konci je mechanismus s drážkou do který strčí šroubovák a lehounce otočí a celé auto se odemkne jako by to udělal klíčem. Alespoň takhle to má O1. Mě záslepky udělal NH car hned u nového auta, ale asi po dvou letech mě nějaká smažka na Vinohradech vypáčila záslepky dokonce na obou stranách.... (ležely na zemi) Nedostal se tam, až tehdy jsem zjistil že automechanik v NH caru zas nebyl úplný kašlač na všechno a ty drážky zapatlal tvrdnoucím kitem... takže smažka tam šroubovák nedostala. Nevím co chtěl ukrást, neměl jsem rádio - ještě z toho prostoru jsem ostentativně nechal čumět svazek drátů ven... nic na sedadlech, kaslík otevřený a prázdný, roletka vzadu (combi) svinutá a prázdný kufr.....

 

nevím jak moc jste všímavý (pražáci) ale já vidím vykradače tak jednou měsíčně.... naposled zrovna dneska... šel jsem přes Palackého most a jak parkují auta dole na náplavce tak tam šli dva- jeden černej... a brali to auto po autě co v kterým je... bylo jim úplně jedno že na ně koukám....

 

 

Asi jediná obrana je mít hnusnou špinavou obouchanou nevybavenou popelnici... a pod hnusnými plechy dobrou techniku... proto taky mám jen melody a to je ještě ažaž... holt už tam bylo... žádné navi... na to mám pda...

Odkaz ke komentáři
.... Nedostal se tam, až tehdy jsem zjistil že automechanik v NH caru zas nebyl úplný kašlač na všechno a ty drážky zapatlal tvrdnoucím kitem... takže smažka tam šroubovák nedostala....

 

No, to jsem mel taky, takhle udelany na Fabii, a ani se nezabejvali vytrzenim zaslepky, normalne vedle kliky do plechu vyvrtali diru, rano jsem prisel k autu, bylo odemceny a vsechny okna stazeny... :palec:

Na druhou stranu nic neukradli, pac tam nic nebylo.

Odkaz ke komentáři
No a z toho mam strach, proste to zaslepim a oni mi udelaji jeste mnohem vetsi skodu, mit navrtane dvere, tak to bych asi zabijel z fleku :palec:

Jinak co se tyka folii, tak ty mam take, ale pres ty se tam take dostanou i kdyz s vetsim zpozdenim.

Přesně tak.Udělaji Ti ještě větší škodu tim že prohoději cihlu oknem a nebo ještě něco horšího...prostě v autě nic nenechávat co by šlo vzit a zpeněžit :lool:

Doba je zlá a bude ještě hůř...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...