Přejít na obsah

Vykradená OII


Bladik

Doporučené příspěvky

Bylo normálně zaparkované u kraje silnice, evidentně rozbité okno u řidiče, ještě z toho čouhali kousky a chyběla kapota. Jinak bez poškození. Zelená stará kokta.

 

Ty jo tak tuhle octavii jsem taky viděl. Stáli u toho poliši a hlídali to.

Neskutečná náhoda.

 

Jinak mě vykradli tohle auto, už 3x pokaždé zničený zámek. 2x mi ukradli subwoofer.

Odkaz ke komentáři

JJ zase jsem to zde pročetl a k posr.....

 

ale pánové a dámy dokud lidi budou kupovat pochybné náhradní díly tak se prostě ty auta budou vykrádat a krást.....je to smutný a celkem dost mě toto s......

 

na různých webech je tuna inzerátů jak prodá xenony airbegy s TOTÁLEK atd :-))))))))totálka a vše přežilo.......

 

 

PS záslepky dveří jak tam někdo psal musí samozřejmě být pod záslepkou upraveno protože jinak je to k prdu !!! sice to potom jistí cihla ale jako zase to nechat nezabezpečené je taky blbé.....bohužel žijem na blbém místě .....Mrs.

Odkaz ke komentáři

To berou jen volantový bagy a nebo nějak vyrvou i ty ostatní? Možná ty tříramený sportovní volanty co se dávaly do přeface RSek a dal se i objednat samostatně do běžnýho auta by se nemuseli tolik krást... zas jich není tolik a taková poptávka

 

 

jak to řešíte? Jdete a koupíte nový za 20 (nebo kolik..) a nebo se zapojíte do koloběhu...?

 

Jo to je vtipný prodávat nepoškozený xenony a nebuchlý airbagy z totální havárie... :-)) To je snad ještě lepší báchorka než nejetý auto po důchodci.. :-)

Odkaz ke komentáři

Řekl bych že jen volantový - aspoň teda u mne. Ten zbytek by asi trval dlouho, než by je vytahali.

 

Jinak řeším to přes pojišťovnu a s ohledem na záruku přes autorizovaný servis. Na koloběh kašlu, podporovat je nebudu, i když bych to mohl řešit rozpočtem a ještě na tom něco vydělat (obzvlášť díky navi)..

Odkaz ke komentáři

Jsme ve špatném státě :-)))protože když budou zákony tvrdší a to o dost a ve městech se bude hlídat a nonstop zastavárny to nebudou vykupovat atd tak to bude jiné....a nemusíme ty naše kárky tak složitě zabezpečovat....to už ted člověk by na tom musel zabezpečit snad cokoliv pak ti stejnak do toho aspon zareje kladivo a stejnak problem....proto než člověk odejde z auta dělá hrozný věci schovat zamknout odpojit a já nevím co...:-))))))Mrs.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...