Přejít na obsah

Tažné zařízení


Guest pavelpavlousek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Myslím, že jo, je to celkem intuitivní a dá se vycházet z návodu na http://www.svcnachod.cz/pdf_ml_el/SK017D1_17660.pdf s rozdílem o jeden vodič méně a napětí natáhnout místo do 2 pozic tak do 3 pozic, kdybych narazil na problém tak se ozvu, zatím ještě posháním nějaké blbůstky na dodělání TPM a čidlo ostřiku a pak se do toho najednou pustím. Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Chlapi,prosím o radu.Švagr si koupil rok starou Octavii přes Škodovku.Má ji financovanou přes Škofin.Chce si nechat namontovat tažné zařízení.Musí o tom informovat Škofin a musí si to nechat namontovat u autorizovaného servisu kvůli záruce na auto,nebo stačí u servisu,který montuje tažné.Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři

Tažné se musí zapsat do velkého TP. Pokud to má financované přes Škofin, tak bude muset zažádat o jeho vydání (je na to formulář). Pokud to montuje dílna, která má certifikaci, nemusí se před zapsáním do TP na technickou. Volba servisu je na něm. Záruku na tažné pak uplatňuje u servisu, který montoval. Ostatní záruční opravy na autě řeší Škoda. Takto to bylo vysvětleno mě. Jestli to tak ale opravdu funguje, nedovedu říct, protože jsem ještě nic nereklamoval.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

chalani odfotite mi niekto ako velmi mate vyrezany naraznik kvoli tz? ja ho nemam vyrezany, ale pravdepodobne mi tazne pridvihlo naraznik az sa mi zraza s 5tymi dverami wallbash.gif chcel by som to vyrezat doma, ale neviem ako velmi, a cim najlepsie... myslim ze nie je nutne odmontovat naraznik ci? staci to rezat s tou elektrickou listovou pilkou? alebo to bude velmi zubate?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...