Přejít na obsah

CHIP 1.6MPI


Guest dejvi4

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Já to fakt nebyl, ale můžu ti zavolat, s tím problém nemám :-D

Ne, teď vážně. Údržbu mám už za sebou. Nové svíčky ngk , rozvody ina, všechny filtry mann, olej Millers, tankuji na Benzina + přidávám aditiva vif. Což o to, motor jede pěkně, na to si opravdu nestěžuji , ale ta prodleva plynu mě docela štve. Proto se ptám, zda-li úpravu od Cimbu někdo má? Píše, že ji umí odstranit, ale tobě se to jaksi nezamlouvá. Tak nevím, co jsem špatně udělal nebo nepochopil.... Ale i tak díky za cennou radu. Vzdávám to, myslel jsem, že má někdo zkušenost s touto úpravou. Mizím

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

Odkaz ke komentáři

 

 

 

Já to fakt nebyl, ale můžu ti zavolat, s tím problém nemám :-D

Ne, teď vážně. Údržbu mám už za sebou. Nové svíčky ngk , rozvody ina , všechny filtry mann, olej Millers, tankuji na Benzina + přidávám aditiva vif. Což o to, motor jede pěkně, na to si opravdu nestěžuji , ale ta prodleva plynu mě docela štve. Proto se ptám, zda-li úpravu od Cimbu někdo má? Píše, že ji umí odstranit, ale tobě se to jaksi nezamlouvá. Tak nevím, co jsem špatně udělal nebo nepochopil.... Ale i tak díky za cennou radu. Vzdávám to, myslel jsem, že má někdo zkušenost s touto úpravou. Mizím

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

 

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

 

 

Já to fakt nebyl, ale můžu ti zavolat, s tím problém nemám :-D

Ne, teď vážně. Údržbu mám už za sebou. Nové svíčky ngk , rozvody ina , všechny filtry mann, olej Millers, tankuji na Benzina + přidávám aditiva vif. Což o to, motor jede pěkně, na to si opravdu nestěžuji , ale ta prodleva plynu mě docela štve. Proto se ptám, zda-li úpravu od Cimbu někdo má? Píše, že ji umí odstranit, ale tobě se to jaksi nezamlouvá. Tak nevím, co jsem špatně udělal nebo nepochopil.... Ale i tak díky za cennou radu. Vzdávám to, myslel jsem, že má někdo zkušenost s touto úpravou. Mizím

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

 

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

 

 

Já to fakt nebyl, ale můžu ti zavolat, s tím problém nemám :-D

Ne, teď vážně. Údržbu mám už za sebou. Nové svíčky ngk , rozvody ina , všechny filtry mann, olej Millers, tankuji na Benzina + přidávám aditiva vif. Což o to, motor jede pěkně, na to si opravdu nestěžuji , ale ta prodleva plynu mě docela štve. Proto se ptám, zda-li úpravu od Cimbu někdo má? Píše, že ji umí odstranit, ale tobě se to jaksi nezamlouvá. Tak nevím, co jsem špatně udělal nebo nepochopil.... Ale i tak díky za cennou radu. Vzdávám to, myslel jsem, že má někdo zkušenost s touto úpravou. Mizím

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

 

 

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

Se omlouvám,nešlo se mi připojit,tak se mi příspěvek několikrát zkopíroval. Prosím o promazání, díky

 

Odesláno z mého 6039Y pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...