Přejít na obsah

Columbus


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Já mám třeba teď problém na Columbusu s formátama. Filmy jdou bez problému, ale nedaří se mě přehrávat klipy a to jsem jel dle návodu od výrobce jaké má psané formáty a nic. Vždy mě to napíše že na sd nic není. Ale filmy mě to pustí jak v AVI tak mp4. Nechápu.

 

Nemáte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři

@ Robí: zkoušel jsi oba SD-sloty, nebo jen jeden?

Jinak na portálu je k dispozici nová verze ECE 2018 nyní už i pro Columbus. :palec: Velikost 25GB...

 

 

Oba jsem nezkoušel, ale zkoušel jsem to hodit na flashku a tam to taky nešlo. Myslíš že má vliv SD port? Případně zítra vyzkouším.

 

Na Portálu škodovky?

Odkaz ke komentáři

ano na portálu škodovky po zadání VINka ;)

 

 

 

Tak to stáhnu. Díky :-)

Ještě jen dotaz, když udělám aktualizaci, zůstane funknčí odblok obrazu? Já tam mám teď nastavenou vyšší rychlost. Tak jestli to aktualizace nerozhodí?

Upraveno uživatelem Robí
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím všechny nadšence Octavií...

Chtěl jsem se zeptat zda někdo řešil zobrazování náhledů alb při přehrávání hudby z aplikace Spotify přes bluetooth?
Stává se mi totiž že náhled alba je jen tak u 20% hudby které přehrávám, zbytek jen nějaký generovaný obrázek ve stylu "Rock and alternative" atd.


Vím že Columbus má nahranou databázi Gracenote, bere si tedy náhledy odtud i pro Spotify? Je možnost nějaké aktualizace databáze?

Co jsem hledal na zahraničních fórech, tak lidem to zobrazování alb chodí celkem dobře, i když neříkám na 100%. Každopádně jsem se dočetl že aplikace Spotify jako taková by měla posílat i nějaké data, která právě zahrnují náhledy alb. Takže spíš hledám chybu v sobě a nějakém nastavení..

Děkuji za každou pomoc.. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
před 16 hodinami, 160R napsal:

@rofo

Ak sa jedná o Amundsen MIB2 alebo MIB 2.5, dá sa použiť displej z Columbusu pred faceliftom (tj s lesklým plastovým rámom), ale už nie tzv "sklenený" z faceliftu. Ak sa jedná o Amundsen MIB1, tak bohužiaľ, tam iný displej použiť nejde.

Diky za odpoved. Bohuzel toto je vec kterou stale nevim jak zjistit co tam vlastne mam. Ale da se predpokladat ze spis tu starsi verzi auto je z konce roku 2014. Lze to vycist z radia nebo to musi na diagnostiku? 

Odkaz ke komentáři

Neví někdo, kde se u faceliftoveho Columbuse přepínají pásma, chtěl jsem se podívat jestli mám DAB a vzhledem k tomu, že jsem ho nenašel tak asi ne, ale nenašel jsem ani kde se přepíná na AM tu položku vlevo dole kde se to u predfaceliftovyho rozbaluje tam nemám. V režimu rádio Mám jen seznam stanic, manuální lazení a nastavení FM

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...

Ahoj.

Nedaří se mi na mém Columbusu zprovoznit externí aux. V nastavení ho mám zapnuté, ale ve výběru médií tam není.

Mám media port. Je to tím?

Zkoušel jsem přes kabel v VCDS tuto funkci dohledat, nicméně se mi kabel nespojí ani s nabídkou Radio ani s Navigation.

Pořídil jsem si android box, který se zapojuje mezi radiovou jednotku, která je v kaslíku spolujezdce a displej rádia. No a ta jednotka vyžaduje aby byl zapnutý externí AUX abych z něj mohl pouštět hudbu a zvuky.

Ví někdo co s tím?

Děkuji

IMG_20211007_184220_1.jpg

IMG_20211007_184235.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...