Přejít na obsah

Koupě nové OIII: pomoc s výběrem


Lucasse

Doporučení OIII  

178 hlasů

  1. 1. Lepší mi příjde:

    • 1.6 TDI (77kW) - komb.spotř. 3,8l
    • 1.4 TSI (103kW) - komb.spotř. 5,3l

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Dilema. Vyberám sluzebak(50000km/rok). Do budgetu mám na vyber: 1,6tdi DSg iba v základe ambition alebo 1,6tdi manuál + výbava (xenony, dynamic paket, 17 kolá, Bolero, ambition plus) .

 

Automat by bol pekný pri tých km ale už konečne by som chcel aj vybavené auto. A bez xenov mi to príde take chudobné to auto. Aj tie zákl sedačky sú pre mna moc široké.

 

Čo by ste vybrali vy?

Resil jsem skoro to same. Rozhodl jsem se pro predvadecku se 150 km na tachometru se super vybavou. Usetril jsem hromadu penez a mesicni odpocet je ve srovnani uzitna hodnota/vzhled/reprezent vice nez prijemny. Ozelil jsem 2.0 a DSG, za to mam fajn vybavu. Na rychlou jizdu mam jine auto, proto staci 1.6 tdi.

Odkaz ke komentáři

Ja moc veci neovplyvnim, musim vyberat podla nasich mudrych tabuliek. Aj zato dakuhem rakusanovi, ktory po 3 rokov bol vyhodeny na vyssiu poziciu :D musi to byt 1,6tdi ambition + 10% z ceny ako doplnkova vybava (vyberám Ja) + cca 600 eur povinna vybava (určené firmou). A dsg by sa uz pocitalo ako tych 10% moja vybava. Tzn by to bola standard ambition s dsg. Ja volim radsej vybavu, nech to aj vyzera konecne po tych autach co som mal.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobrý den, zvažuji koupi vozu v motorizaci 1.4 TSI nebo 1.6 TDI.

Jelikož je cena nového vozu z výroby vysoká, dívám se na automobily typu Roční vozy, kde se dají sehnat vozy za dobrou cenu i s lepší výbavou (např. Elegance).

 

V sekci Roční vozy jsou ceny těchto motorizací zcela stejné, proto odpadá kalkulování, kdy se motor s naftou po jakém nájezdu splatí.

 

Odhadovaný měsíční nájezd přibližně 1 400 km z toho 2/3 po dálnici a 1/3 okresní silnice. Preferuji klidnější styl jízdy (silnice 100, dálnice 140). Kalkuluji s pořizovací cenou 420 000 Kč, kde je možno najít požadované dvě motorizace (TSI o trochu dražší) s výbavou Elegance.

 

Mám pár dotazů:

 

1) Pro kterou variantu vozu byste se rozhodli (diskuzi mám pročtenou a mnoho řidičů která se rozhoduje pro TSI zvažuje fakt, že nákupní cena je rozdílná). Silnější a kultivovanější motor je určitě fajn, ale úspora paliva též není k zahození.

 

2) Za tuto cenu bych mohl koupit i zcela novou z výroby Octavia III Fresh Ambiente 1.2 TSI, ale po přečtení diskuzí mne to trochu odrazuje. Na druhou stranu lákadlo v podobě nového vozu je opravdu veliká. Mám obavu, že pokud naložím 4 dospělé lidi s plným kufrem tak spotřeba o hodně vzroste a lepší koupit starší vůz s lepší motorizací. Nebo se pletu a je lepší koupit novou 1.2 TSI?

 

3) Máte zkušenosti s Ročními vozy? Většinou mají nalítáno kolem 15 - 30 tis. kilometrů a stav vozu je „Perfektní“.

 

 

Vůz plánuji koupit přibližně v červnu a jelikož je tato investice vysoká, pročítám vše co se toho týká. Hodně novinářských článků například 1.2 TSI docela chválí. Diskuze jsou ovšem zcela jiného názoru :) Tak nevím.

 

Děkuji za cenné rady, doporučení i názory!

 

Odkaz ke komentáři

Ja bych volil 1.4 ... pripadny prodej auta (1.2) je otresny, ta 1.2 se velice spatne prodava a vybava taky nic moc .. a byt tebou, tak bych volil rocni vuz, je sice nekym uz jety, ale skodovka dava na tyto vozy 4 roky zaruku, cili cca bys mel mit jeste 3 roky zaruku, u noveho, pokud si nepriplatis jen 2 roky ... ja svoji o3 kupoval jako rocni vuz ... pri koupi nalitano cca 22 000 a ted 31 000 bez poruchy ...

Odkaz ke komentáři

jak který roční vůz. Dost vozů co je na tom portále, je prakticky stejně drahý, jako kdybych si ho objednal nově s běžnou slevou... takže chce vybírat. Záruka nemusí byt 4 roky, dnes může byt už i 5 let/100 000km.

 

tady to je dost vysvětlené :)

https://www.stream.cz/autobazar/10008229-nove-starsi-auto

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jj muze byt i 5, ale osobne jsem se s tim moc nesetkal ... kazdopadne 4 je minimalne ...

 

Zalezi jak kde natrefi, nabidka se kazdy den skoro meni. Nicmene levneji to vyjde vzdy, kdyz si stejny motor a vybavu hodi do konfiguratoru uvidi hned na cem je ... hlavne musi vedet co chce, nekdo preferuje nove, jiny ojete ... ja sam bych osobne zase volil rocni vuz ... jeste voni trosku novotou :-)

Odkaz ke komentáři

Skusal som 1,4 tsi aj 1,6 tdi a komfort jazdy a vykon sa neda porovnat. Spotreba perfektna na oboch no diesel so svojim filtrom pevnych castic sa po zaruke urcite ozve a za tu cenu by som radsej natankoval ako ho menil. Za mna urcite 1,4 benzin

Skusal som 1,4 tsi aj 1,6 tdi a komfort jazdy a vykon sa neda porovnat. Spotreba perfektna na oboch no diesel so svojim filtrom pevnych castic sa po zaruke urcite ozve a za tu cenu by som radsej natankoval ako ho menil. Za mna urcite 1,4 benzin

Odkaz ke komentáři

Děkuji za všechny reakce!

 

Marekczek: Když ovšem nakonfiguruji vůz v Elegance (nyní nejspíš Style), tak vyjde o dost dráže než Roční vůz. Ono by mě i zajímalo, kolik procent z konfigurační ceny zlevní prodejce (u nového vozu). To napsané nikde nebude :) Jestli třeba i 10 procent tak by to bylo i zajímavé pouvažovat a snížit výbavu.

Odkaz ke komentáři

Tohle se asi bude dost lišit dle lokality a ceny auta, ale můžu říct své zkušenosti. Pokud kupuješ auto soukromě, tak žádnou závratnou slevu nezískáš. V krajském městě jsem nebyl schopnej se dostat přes 7%. Nakonec jsem auto objednal v jednom malém městě se slevou 9%, kterou jsem ještě při podpisu trošku navýšil tím, že jsem si do výbavy přihodil drobnosti, který mi nakonec prodejce nechal gratis. Takže konečná sleva asi 9,5%. Nicméně píšeš o Freshi a ikdyž nemám zkušenost, předpokládám, že tam ta sleva bude výrazně nižší.

 

Můj osobní názor, cenový rozdíl mezi novým a ročním nebývá většinou vůbec zásadní, takže bych bral raději nové. Nicméně na cenu 420k se s novou 1,4 TSI nedostaneš, takže ti stejně zbude rozhodování mezi roční 1,4 (1,6TDI) nebo novou 1,2. Tady bych šel osobně do jeté 1,4.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Každá sleva je podle mě o individuálním jednání, možná se dá vyjednat nějaká drobná sleva i na ojetinu.

Nejvyšší domluvenou soukromou slevu mám 19%, ale byla vykoupena delší čekací lhůtou a nemožností vychutnat si první kilometry s novým vozem, teda úplně první ano, ale ne ty další :-( .

To bylo tím, že jsem se ji v jistém autosalónu domluvil na předváděcím autě, to jsem si nakonfiguroval dle svých představ, svezl se s autem, když přišlo na salón a pak půl roku čekal než ztratí hodnotu a budu si ho moct odvézt. Bohužel Octavia není zrovna skladový ležák, ne který se dávají přílišné slevy. Vím, že tu někdo psal o tom, že to udělal jinak a rychleji, ale já jsem si toto vyjednal s prodejcem na základě toho, že jsme tam brali několik firemních aut. Podmínkou bylo, že to auto nesmělo být úplně socka. Druhou věcí jsou služební auta. Tam uzavíráme smlouvu na odběr 3-4 aut za rok a za to máme slevu 17% na nakonfigurované a dodané auto. H

Odkaz ke komentáři

Jako debata o slevě mi přijde, zcela upřímně, velmi ujetá. Když jdete do obchodu koupit např. televizi, tak taky nesmlouváte o ceně. A někdy je lepší neškemrat o slevě z prodejní ceny, ale např. kouknout i na nabídku následných služeb apod. Znám dost prodejců, kteří dají vysokou jednorázovou slevu při prodeji auta a následně ji zákazník několikanásobně "vrátí" při servisu... ;) Ale existuje i spoustu těch, kteří to dělají naopak. A kolik kdo dostal procent zde, prosím, nerozepisujte - jen tím můžete dost výrazně přitížit vašemu prodejci. ;)

Odkaz ke komentáři

Já osobně prodejce nejmenuji právě z toho důvodu.

Z druhé strany musím říct, že asi nemusíš moc věcí prodávat :D :D . Já bohužel ano a to v řádech desítek milionů za rok. A pokud narazím pouze na slušné nákupčí/lidi rozhodující o nákupu, kteří si zrovna neřeknou částku případně procenta do kapsy (nesnáším a radši jdu od daného obchodu pryč, naštěstí mám v tomto podporu vedení), tak už bojuji pouze s konkurencí a často musím cenu patřičnou slevou upravit, byť se jedná o letité vztahy.

Takže moji zákazníci mě vlastně naučili nakupovat. O slevu si řeknu právě i u té televize, naposledy na sušičce dělala sleva 2000,-, což je pěkné. Proč platit víc? (že mi to neodvezli 4km domů mi fakt nevadí). Nekupuji v internetových obchodech, ale kamenných. Vím, že mají vyšší náklady, tak je zase z druhé strany netlačím tak nízko. Zatím jsme vždy našli oboustranně výhodný kompromis. Honza

Odkaz ke komentáři

Jako debata o slevě mi přijde, zcela upřímně, velmi ujetá. Když jdete do obchodu koupit např. televizi, tak taky nesmlouváte o ceně.

 

Podle mě si ale trh takto zdegenerovali právě evropští prodejci sami. Když vlezu do škodovky se poptat na auto, tak hned na zavěr nabídky slyším automaticky větu "a my vám k tomu dáme slevu XX tisíc (nebo %). Když si to přirovnal k těm televizím, každý prodejce mi hned na první pohled cenou prozradí jako slevu ze "základní ceny" mi dává. U aut tohle nejsem schopnej dohledat nebo zjistit jinak než tím, že si oběhám salony a "zeptám se". Takže jsou tohle dost neporovnatelný nákupy.

Třeba např. u japonských automobilek se na slevu ptát ani nemusíš, protože oni ti jen tak něco nesleví. Cena je tam daná a většinou neměnná, max. ti nabídnou jiné bonusy v příslušenství. Chápu ale, že tohle je asi dost ovlivněný celkovými prodeji.

Takže opakuji, co se soukromých klientů týká, prodejci evropských automobilek si sami můžou za to, že zákazníka jako první věc zajímá to, jakou slevu mu dají....

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím,

 

potřeboval bych poradit, popřípadě váš názor, ohledně koupi auta přes škoda + (prodejce udává hodnocení cbia 5hvěz). Byl jsem to projet. Jedná se o Octavii III 2.0 TDI 4x4 12/2013 najeto cca 90tis km

Jede pěkně. Rozdíl oproti stejné motorizaci, taky 4x4 s cca 20 tis, kterou jsem byl projet jednu hodinu před tímhle, jsem nepoznal. Když jsem to po zahřátí vytočil do otáček, žádný díry ve výkonu se nekonaly. Nikde nic podezřele nedrnčelo. Mastný fleky pod autem taky žádný. Akorát se mě nelíbilo, že za 700km svítila výměna oleje, a oboje pneumatiky brutálně sjetý. Byl jsem před tím projet i předváděcí 2.0 tdi předokolku (4x4 volím protože potřebuju tahat vozík s koněma občas po dost špatných cestách a když jedu na ryby, tak se to taky hodí)

 

Zaplatil jsem si proklepnutí auta na zkontrolujsiauto.cz (poprvé za 500,- takže moc neumím porovnat jak vypadá záznam u jiných aut) a na výpisu vydím pár věcí na které bych se chtěl přeptat.

 

1. trochu chaoticky psány záznam o počtu km (zřejmě se nám někdo upsal v řádech 2/15 a pak 10-12/15) Což bych si dokázal vysvětlit jako zápis při opravě čelního skla kdy později dopsali cca kolik to mělo najeto - viz níže(jak to funguje u el. servisní knihy nemám tucha)

post-50415-0-24962900-1461333315_thumb.png

 

Záznam o poškození - za 60eur oprava čelního skla 12/15 při 60 tis

 

2. jak je to s pravidelným servisem (pravidelné/distanční kontroly na výměny olejů atd..) Ty se do servisních prohlídek nepíší? popřípadě kde byl servis prováděn.

post-50415-0-75294000-1461334232_thumb.png

 

3. A hlavně bych se chtěl přeptat na tu díru vedle volantu (viz obrázek) Prej modul gps, který byl před prodejem demontován - Záznam o montáži/demontáži v autorizovaném servise mě cbia nevyplivla, tak nevím co si o tom mám myslet. Veškerý záruky na auto propadají? (Stejně to má jen do 100tis/km :D)

post-50415-0-56159100-1461334370_thumb.png

 

Názory, připomínky? Sem s nimi.

Předem děkuje a zdraví

Otto

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

chcem sa opýtať kto už má octaviu combi 1.4 tsi od prvej objednavky za aky dlhy čas mu prišla do predajne skor ma zaujima ty ktory si kupili na SK nie v CZ mne povedali v jednej predajni ze max do 4 mesiacov aj skor v druhej pol roka chcem vediet ako je to v skutočnosti komu ako prislo ja to mam cez camea-car objednane

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Som tu o5 zas :). Tento krát by som chcel pomôcť s výberom nového služobáka.

V podstate som mal na výber Rapid 1.6 tdi a OIII 1.6tdi 85kW. Vybral som octaviu samozrejme Ambition + sport paket + ambiton plus+ amundsen. To som sa tesne zmestil do ceny. Ale do hry vstúpil YETI 2.0tdi 4x4 81kW. Ambition plus, sport paket, amundsen...

Ide o služobák. Ročný nájazd 60tis km. Každý deň idem cez horské priechody, takže preto tá 4x4.

Som z toho teraz trošku nesvoj. Ako vždy som mal octaviu ale teraz potom facelifte ...... no ved viete. Názory ?
Ďakujem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...