Přejít na obsah

Zapojení pinů - dodělání originál xenonů


Guest baoshan

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

 

Hledal jsem hledal, ale marně, detailnější informace ohledně přepinování konektoru při předělávce světel H4 za originál xenony. (ostřiky mám dodělané, naklápění taky).

 

Je mi celkem jasné, jak přepinovat čísla 1 až 8, ale nevím co s drátem č. 9 (ABS).

Tady na fóru jsem našel pouze tuto informaci:

9. ř.j. ABS - zeleno/bílá Mark 20 - T25a/12, Mark 60 - T43a/10

Taktéž mi není jasná informace o drátu č.2:

2. K-vedení - šedo/bílá obě lampy (já zapojuji do ABS je tam taky)

 

Mohl by mi někdo prosím poradit,

1) jestli stačí prohodit piny č. 7 z halogenu na piny č. 2 na xenonu,

2) když dám nový drat do pinu č. 9 na xenonu, kam zapojit druhý konec ? ( nebo konce? Musí být zapojeny oba piny č. 9 na obou světlech? )

 

Byl bych rád za nějakou konkrétnější informaci, rada typu “zapoj to ŘJ ABS” mi moc nepomůže.

 

Díky moc za pomoc

Radim

Odkaz ke komentáři

Takze najkor si musis zistit akú máš riadiacu jednotku ABS ci Mark20 alebo Mark 60 a potom budes vediet kde pripojit kábel z 9 pinu na lavé svetlo /na pravé sa nepripája/. Pokial máš Mark 20 tak to je svorkovnica T25a pin 12. Ale pri Mark 60 svorkovnica T43a neexistuje!!! takze to bude svorkovnica T47a pin 10 a na pin 2 zapojiš K-Vedenie.

 

Ja mám otázku vie mi poradit cislo pinu na Mark 60/ T47a/pin 10 potrebujem kúpit zrejme tam nebude. A ešte jedna otázočka kde nájdem poistku s2 ??

Odkaz ke komentáři

Ještě poprosím o pár doplňujících informací - nechci nic odpálit.

 

 

pin č.2 - přepojím z pozice č.7 (obě světla) a přidám K vedení - k tomu bych poprosil o trochu více informací, (jestli obě světla, nebo jen levé, a odkud drát (dráty) natáhnu)

 

pin č.9 - propojím (pouze levé světlo) s ABS Mark 20 - pin 12 na konektoru T25a

Mark 60 - pin 10 na konektoru T47a

 

pin č.11 - když nezapojím, bude to nečemu vadit?

 

Díky

R

Odkaz ke komentáři

Na ten pin 2 natiahni nový kábel z oboch svetiel niekde sa s nimi spoj a odtial ho potiahni k rj ABS.

Pin 9 potiahnes tiez pridanim noveho káblu ale len z lavého svetla.

Takisto na uzemnenie natiahni nový kábel na kostru pretoze hallogen mal len jeden a xenon ma dva ukostrovacie.

 

A vieš mi poradit kde je tá poistka S2? A to číslo pinu tiež stále potrebujem zistit lebo ho chcem obiednať.

Odkaz ke komentáři

Kupoval jsem ted piny na konektory svetel ve Skodovce. Jsou to dve velikosti a cisla jsou tyto: 055819013 a 055899115. Ten vetsi pin je Iso pin, a ten maly je miniIso pin. Snad to pomuze.

Pojistku jsem zatim nersil, zkusim se podivat do chytre knizky.

 

Jeste k pinu c. 11 - muze byt neobsazeny?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...