Přejít na obsah

řadící páka


Petan.VUT

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, sem tu nový. KOupi sem ted octavii I TDi.

Je tam dávaná nějaká jiná šaltra a chtěl bych tam dat origoš nějakou chromovou. Mám možnost mít z fabie chromovou. nevíte, jestli bude pasovat?Chci měnit jenom hlavici.

A ještě jedna otázka, mám dálkový centrál. A auto de zamčít,ale musím na ovladač tlačit větší silou jak při otevírání, tak zamykání. čím to bude?¨Jestli baterkama nebo nějaké ty kontakty v klíčku??

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den, mám Octavii 1 1,6ku a chtěl bych do ní dát origoš koženou řadící páku. Chci se zeptat jestli mi stačí koupit pouze koženou rukojeť, jestli bude barevně pasovat k té původní černé koženkové manžetě? Někdo tu psal, že ta rukojeť je snad béžová, což by nepasovalo, má s tím někdo zkušenost? Na komplet řadičku i s manžetou jsem se už dřív ptal tady v ESHOPu ale tam už ji neměli, nevím jak je tomu teď ale nevíte někdo kde by se komplet dala jinde sehnat za rozumnou cenu? Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Píše sa tam, že po výmene spodného rámčeka za pôvodný pasuje aj na ostatné vozy Škoda.

Ale je tam tiež napísané, že pasuje iba na vozy s dízlovým motorom, na benzín to pasovať nebude.

Mňa skôr zaujíma dôvod prečo to pasuje iba na dízle, resp. prečo nebude pasovať ne benzín.

Či by sa nedalo niečo upraviť, aby pasovala aj na benzín, lebo sa mi tá páka neskutočne lúbi. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...