Přejít na obsah

Teplota oleje


Doporučené příspěvky

Řešil jste někdo teplotu oleje v autě, kde jsou tyto budíky?

post-22691-0-54803500-1369729517_thumb.jpg

Palubní PC ukazuje spoustu informací, ale teplotu oleje, která by mě u TDI celkem zajímala, tam asi není. Přitom auto s long life olejem, by čidlo na teplotu ojele mít mělo, takže auto teplotu oleje zná. Máte někdo tyto budíky s teplotou oleje? Kde to čidlo kdyžtak v autě hledat? Auto koupeno 12.2006.

Odkaz ke komentáři

Takže pro mě by to znamenalo novější budíky a popř. ještě Polaris. Tak to mám smůlu. Náhodou toto někdo nemáte? Jestli to někdo dotáhnul do konce a třeba to prodává? Odkud tam bere teplotu? Mě by to stačilo bohatě.

forum.skodahome.cz/topic/120733-mereni-teploty-oleje-a-voltmetr/

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Toe sice pravda ale nemusím mit přeplněny maxi dot ruznymi informacemi ktere ani nepotrebuji napr. Na sve byvale OI jsem mel take takovou vychytavku jmenovalo se to J-dot a bylo to strasne jednoduchy a prehledny a hlavne to nestalo takovou raketu nezlobte se ale neni to zrovna nejlevnejsi vec takze za mne proste ne ..... i kdyz jsem jeden cas o tom vazne uvazoval

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 4 roky později...

Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak zkusím tady. Koupil jsem OBD2 Bluetooth modul a přes aplikaci Torque si bez problémů vyčtu dost informací. Jen pro mě podstatnou teplotu oleje ne. Když si vyberu v seznamu Engine oil temperature, tak neukazuje nic. Ve VCDS jsem ale schopen teplotu vyčíst. Myslím si, že PID adresa, na které se dá vyčíst teplota oleje, není standartní, tudíž Torque nic neukazuje, ale má možnost zadat vlastní PID adresu a z ní číst hodnotu. Bohužel VCDS PID adresy neukazuje, tak nemám jak zjistit tu potřebnou adresu. Tak se chci zeptat jestli tohle někdo již neřešil a adresu případně zná? Byl bych za to moc vděčný.

Později přidám screeny z VCDS a Torque.

Auto je jinak vyrobeno 12/2006. Budíky jsou maxidot.

Prozatím děkuji

vcds-oil.png

oil-temp-advanced.png

Upraveno uživatelem stanis64
přídání screenů
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...