Přejít na obsah

Voda v autě


Zilton

Doporučené příspěvky

Řekl bych, že máš špatně přilepenou fólii/igelit pod tapecem. Jestli se nepletu na fotce je ten igelit vidět a připadá mi, že je vidět jak to protejká i s bordelem mezi igelitem a dveřma dole.

Alespoň mě to přesně takhle teklo a po výměně igelitu je to ok. Jak popisuješ voda se hromadila na prahu a pak přetekla dovnitř auta. Použil jsem normální igelit a oboustranou lepenku. LZ dveře držej už rok a to jsem to lepil při vánici venku :lool: Už mi chyběj udělat jen PP dveře.

Pokud si nekoupíš originál samolepící fólii (tu jsem zkoušel a šlo to s ní nah**** :angry: stojí cca 100,-), tak to musíš mít hlavně dole dobře přilepený a svedený k takovejm odtokům ve dveřích dole jelikož voda se do dveří dostane na vnitřní stranu igelitu (mezi sklo okna a igelit) a pak teče dolů a pokud nejni igelit dobře nalepenej tak to jde dovnitř místo aby se to dostalo na spod dveří.

Odkaz ke komentáři

Mám na vás takú technickú otázku. Keď tam nalepíte ten igelit, tak sa vám všetka tá voda, čo vám teraz tečie do auta bude držať vo dverách, kedže tečie zvrchu... alebo sa mýlim ?

A áno viem, že tam je ten igelit aj od výroby....ja som ho už taktiež na pár Octáviách po rozobratí dverí menil ale nikdy som sa nestretol s takýmto zatekaním. :palec:

Odkaz ke komentáři

RE Zilton: Jo já taky bydlím v paneláku. Občas jsem nechával pootevřený okna cca 1cm přes noc, ale mám tmavý deflektory takže to nebylo vidět a i tak by se tam nikdo nedostal.

 

RE Fenix: Nebude se držet ve dveřích. Ten igelit tam je proto aby voda stekla na spod dveří kde jsou otvory pro odtok. Otvory pro odtok jsou pod úrovní těsnění a voda steče na vnější práh :palec:

Odkaz ke komentáři

Koberec je podle mě zbytečnost vyndavat. Pod tím co na něj šlapeš je ještě jeden a ten je přilepenej takže ti tam voda stejně zůstane. Až bude teplo větrej hodně auto a ono to vyschne. Teď při dešti je to na nic :(

 

:palec::prcprc: Protihlukova hmota co je pod kobercom nie je PRILEPENY O KAROSERIU-PODLAHU!!§:lol:

 

Mám na vás takú technickú otázku. Keď tam nalepíte ten igelit, tak sa vám všetka tá voda, čo vám teraz tečie do auta bude držať vo dverách, kedže tečie zvrchu... alebo sa mýlim ?

A áno viem, že tam je ten igelit aj od výroby....ja som ho už taktiež na pár Octáviách po rozobratí dverí menil ale nikdy som sa nestretol s takýmto zatekaním. :palec:

 

:prcprc::palec:

 

Rovnako to zateka do kazdej OC1,( OC2,FABIA1,2, GOLF,PASSAT,POLO,SUPERB)

 

Daj dole tapacir a zacni striekat na dvere vodu a potom sa pozri na foliu bude cela mokra od vody.B):P

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...